Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Музичний розділ

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30-01-2010, 14:16   #11
Americano
Banned
 
Реєстрація: Oct 2007
Адреса: Shitswille, UA
Повідомлення: 2,330
За замовчуванням

Мамай, ты орг?
Americano не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2010, 14:45   #12
forever LP
Фанат
 
forever LP's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2005
Адреса: everywhere
Повідомлення: 495
Send a message via ICQ to forever LP
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від mamay Переглянути допис
А як би мали себе повести орги якщо дві команди в турі перетинаються у Вінниці в один день? Відмовитись від Оркестру Чу мовляв ні, в нас Фліт в цей день? Мені наприклад абсолютно не цікавий концерт у Меркурії, натомість концерт в порталі на ура.
Ну і основне: у Вінниці кілька сотень тисяч населення проживає + студенти (яких орги могли б поактивніше залучати на концерти). 100 чоловік вміщає Меркурій і 50 Портал. Важко 150 чоловік в день організувати на концерт!?....
Эти люди не пойдут ни на один концерт, ни на другой. Если и пойдут, то всего несколько человек.
Да и вообще. Публика этого города уж слишком разрознена в музыкальных вкусах, потому и есть проблема собрать 150 человек на концерт. (хотя концерты на Книжке собирают тысячи, но видимо у них всех больше общего)
__________________
Я специально не смешно шучу, чтобы вы не смеялись и у вас не поднялось настроение.
forever LP не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2010, 15:36   #13
mamay
Писатель
 
Реєстрація: Jul 2008
Повідомлення: 177
За замовчуванням

В Порталі все ж таки якщо більше 50 чоловік, то сидіти на лавочках чи сходах? Та все одно +-50 чоловік для обласного центру це не цифра, так що проблема не в цьому мабуть.

І я не орг. Я той, хто готовий платити адекватні ціни за квитки на адекватні концерти. Більше того, я не тільки пишу на форумі, а ще й часто ці концерти відвідую. І ситуація коли пустий зал мене як слухача теж напружує, адже музиканти від яких я очікую драйву не викладаються перед пустим залом ніколи Винятком мабуть став Сіля в камінній залі Меркурія...

Ну і якщо концерт розцінювати все-таки як товар (щоб там не казали про ідейність і т.д.), то варто його активніше продавати. Особливо якщо це хороший товар як в даному випадку Оркестр Че. Хтось це робить? Я про концерт дізнався не з реклами у місті, а з сайтів які до Вінниці жодного стосунку не мають.
mamay не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2010, 17:57   #14
koldun
Ветеран
 
koldun's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2006
Адреса: inside the Nine...
Повідомлення: 2,478
За замовчуванням

помню один случай, котоырй очень наглядно демонстрирует платежеспособность винницкой публики

стою в заре внизу, когда была музентропия с карпой.

концерт уже идет. подходит ко мне металлист.. ну с хаером, в берцах, в общем металлист стопроцентный.

спрашивает с каменным лицом - "уважаемый, не пдскажешь сколько вход?" я говорю - 30 грн..

он такой НИХУУУУЯЯЯЯЯ СЕЕЕБЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! и хватается за голову.... причем с очень бурным всплеском эмоций кроет матами "зажравшихся оргов"...

вот. человеку жаль 30 грн за 10 команд, 8 из которых привозные и совсем не последнеи в этой стране, а вы хотите чтобы на Флит и Оркестр Че народ (особенно студенты, так как этот чувак оказался в итоге студентом ПЕДа) толпами валил...

наивные )

Останній раз редагувалося koldun; 01:13.
koldun не на форумі   Reply With Quote
Старий 31-01-2010, 00:19   #15
Vihtyrrr
Юзер
 
Реєстрація: Oct 2008
Повідомлення: 45
За замовчуванням

в принципі згоден з Чарівником... та й ситуація така, що людям краще пропити ті гроші, ніж піти на концерт... (про студентів йде мова, принаймні мені так здається!)
Vihtyrrr не на форумі   Reply With Quote
Старий 31-01-2010, 00:23   #16
Vihtyrrr
Юзер
 
Реєстрація: Oct 2008
Повідомлення: 45
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від **Terrorist** Переглянути допис
да я смотрю у нас в Виннице как то не принято стало согласовывать время проведения своего концерта с другими
завжди намагаюсь про яку небудь подію написати заздалегіть.... а через місяць, два, виявляється що ще хтось хоче зробити щось подібне... Скажи будь-ласка хто в кого має запитувати???? тим паче зараз кого не візьми, то через одного попадаються якісь організатори)))
Vihtyrrr не на форумі   Reply With Quote
Старий 31-01-2010, 00:25   #17
Vihtyrrr
Юзер
 
Реєстрація: Oct 2008
Повідомлення: 45
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Vihtyrrr Переглянути допис
а через місяць, два, виявляється що ще хтось хоче зробити щось подібне...
маю на увазі в той самий день.... чи то пак в ту саму дату)
Vihtyrrr не на форумі   Reply With Quote
Старий 31-01-2010, 00:26   #18
Froster
Ветеран
 
Froster's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2006
Адреса: vn.ua
Повідомлення: 1,714
Send a message via ICQ to Froster
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Vihtyrrr Переглянути допис
завжди намагаюсь про яку небудь подію написати заздалегіть.... а через місяць, два, виявляється що ще хтось хоче зробити щось подібне... Скажи будь-ласка хто в кого має запитувати???? тим паче зараз кого не візьми, то через одного попадаються якісь організатори)))
все орги есть на rock.vn.ua ))) там и обсудите.
Froster не на форумі   Reply With Quote
Старий 31-01-2010, 01:14   #19
Vihtyrrr
Юзер
 
Реєстрація: Oct 2008
Повідомлення: 45
За замовчуванням

і взагалі, на цьому форумі завжди виникають спори стосовно того "хтось питав чи не питав, домовились не домовились, обговорили не обговорили і т.д." може давайте зробим так: кожна особистість в заголовку нової теми (якщо мова йде про якісь масові заходи) спочатку пише дату, а потім описує подію.... а лиш тоді будемо знати хто з ким узгодив чи ні, і будемо відштовхуватись від дати (хто ранЬше встАл тоГо і тапкІ)

Останній раз редагувалося Vihtyrrr; 01:19.
Vihtyrrr не на форумі   Reply With Quote
Старий 31-01-2010, 01:17   #20
Vihtyrrr
Юзер
 
Реєстрація: Oct 2008
Повідомлення: 45
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Froster Переглянути допис
все орги есть на rock.vn.ua ))) там и обсудите.
нажаль не буваю на тому сайті та форумі(((


до речі, прошу вибачення за оффтоп...
Vihtyrrr не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 18:32. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024