Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

Закрита тема
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 18-06-2012, 17:49   #41
yurik007
Гигант мысли
 
yurik007's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2007
Адреса: Винница
Повідомлення: 943
Send a message via ICQ to yurik007 Send a message via Skype™ to yurik007
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Kamazaka Переглянути допис
yurik007
Конечно ситуация не из лучших. Я согласен. Только что вы сровнили 3 взрослых человека и 4000грн. Ребёнка макароном и варёной картошкой не накормишь.

В оренду жилья по г. Винница давно заглядивали?
Вы смотрели по чём памперсы? Каляска? Смеси? Врачи?
Вам этих 2000 на неделю как "пшик".

Что поделаешь это такой "квест" размером в жизнь.
Та знаю это все. Печально конечно, но уж как есть. Нужно двигаться стиснув зубы и обеспечивать семью.

А данная работа явно не для человека у которого жена и маленький ребенок. Работа явно для ребят, которые только закончили универ. Идеально как для первого места работы.


Почему я говорю что 2000 грн еще ок? Потому что когда я ходил по объявлениям, то мне предлагали работу от 800 до 1500 грн, так о чем тут можно говорить?
__________________
Тут мав бути підпис😁
yurik007 не на форумі  
Старий 18-06-2012, 18:07   #42
Эрмтэриар
Писатель
 
Реєстрація: Feb 2009
Повідомлення: 274
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Se@Dog Переглянути допис
глупо указывать желаемую зп, не зная что предстоит делать за эту зп.
Эм, ты на каждое собеседование отдельный вариант резюме приносишь? И да, я имею в виду, что в резюме должна быть указана минимальная сумма, за которую ты вообще готов работать. Кроме того, никто не мешает при телефонном разговоре узнать о з\п и даже не ходить на собеседование, если что-то не устраивает. Поправь, если я не прав.
Эрмтэриар не на форумі  
Старий 18-06-2012, 21:12   #43
ArmHorse
Гигант мысли
 
ArmHorse's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2004
Повідомлення: 1,309
Send a message via ICQ to ArmHorse
За замовчуванням

На форуме куча тем с текстом "Ищу работу работником, умею ничего, но быстро учусь, хотя ещё ничему не научился" в которых соответственно никто не размещает вакансии, так как всем работодателям нужны умения, а не работники. Но вот когда люди предлагают конкретную работу и соглашаются обучить, то вместо того чтобы пойти и работать, нужно обсуждать ЗП. ЗП нужно обсуждать когда есть навыки - нет смысла ожидать супер-зп не умея ничего из необходимого работодателю, но тратящему вермя\деньги на обучение такого сотрудника. Чтобы получить нормальную зарплату, нужно сначала пройти путь до неё и получить опыт - толковых специалистов можно искать месяцами, предлагать тысячи $ и так и не найти.

Здесь же люди ясно и адекватно очертили уровень соискателя и ожидания от него. Адекватная работа, для адекватных соискателей.
__________________
Если аффтару нечего сказать, то ему следует убить себя, а не постить флуд.
(Аристотель, "Трактат о флуде")
ArmHorse не на форумі  
Старий 18-06-2012, 21:35   #44
Александр80
Фанат
 
Александр80's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2011
Повідомлення: 431
За замовчуванням

100%

Стуюденты и только что закончившие юнивэрситы одиночки и полуодиночки вэлкам.

Остальным не подходит
Александр80 не на форумі  
Старий 18-06-2012, 23:12   #45
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від senior_root Переглянути допис
Низкая зарплата и социальное состояние порождают коррупцию, врачи на зарплату не живут, а на не всегда добровольные "карманные" деньги пациентов. Это знаю не по наслышке.. Если, к примеру, операция удаление аппендицита для вас не жизненно важная процедура (для хирурга пустяковое дело), я тогда не знаю как еще объяснять...
Учителей прошу не путать с преподавателями, преподаватели в большинстве зажравшиеся крысы: зарплата преподавателя со стажем достойная + грубо говоря 2 месяца отпуска и постоянное скрытое вымогательство...
Учитель в первые годы работы получает минимальную заработную плату, при этом его работа состоит не только в проведении уроков, классном руководстве.., а и в подготовке к этим самым урокам, которая забирает большую часть личного времени.
Звісно я знаю, що лікарська і вчительська професії важливі, але дані люди в більшості зловживають нею. Наприклад вночі я приїджаю в лікарню із хворою дитиною (звісно приїджаю сам, бо знаю що швидку буду довго чекати), чергового лікаря як завжди немає. Мені пропонують привести його із дому самому, а той щей може відмовити якщо не даси щось в карман. Чи коли лікар являється (вже під градусом) терміново прийняти пологи, він не відмовиться бо за це дадуть на лапу. А інші лікарі будуть відмовлятися, бо ти договорився не з ними.
А вчителі, які навмисно занижають оцінку дітям, бо ті не ходят на репетиторство до них, або йдуть до інших вчителів. І при цьому навмисно не дають належний рівень знань на уроках, заради того щоб діти ходили до них на репетитерство. І це лише декілька прикладів зловживань, перелік яких можна вести і вести.

Це в кого зарплати низькі - у вчителів. Можливо для міста і низька заробітна плата в середньому 3000-3500 грн. Але з іншого боку працюют вони здебільшого не кожен день, і до обіду максимум. А з обіду можна займатися своїми справами (репетиторство, свій бізнес). Робота дуже важка, аби не запаритися. Всі канікули, карантини вдома, плюс 3 місяця влітку теж вдома, гарантовані вииплатии щорічних оздоровчих і премії, в кого зарплатня до 1500 грн. мають пільги на газ і світло (аж до 100%). І незабувайте вчитель відпрацював 25 років і може йти на пенсію. Ще тільки молоко їм за вредність не видавали.

А тепер прикиньте ці всі умови в селі (де будинок свій, їжа з городу, молочко з коровки). І порівняйте із іншими людьми в селі, які отримують в кращому випадку (якщо буде робота, бо в селі її зараз все меньше і меньше) свою 1000 грн., і відпахають руками від 8 до 5, і швидко додому бо потрібно порати гозподарство. І цим людям теж потрібно жити, лікуватися, вивчити і одягти дітей. І вони не приходят щодня з нояням, чому така заробітна плата, як це роблять вчителі коли їм не зрозуміло чому в цьому місяці він отримав 5000, а в минулому 5100.

Стосовно мінімальної зарплатні вчителів, вона складає на даний період 1700-2000, це відразу після університету по мінімальному розряду і без стажу. Меньше отримують лише ті хто має меньше ставки. І це як не прикро саме молодь. Бо все що можливо, під себе загребли старпери (пенсіонери). Також дуже багато приватних підприємців, яким тих декілька тисяч не особливо і потрібні, але вони сидят у школах (я думаю всі догадуються чому).

А тепер прикинемо, що в школі працює чоловік і жінка в обох зарплатня 4000, плюс в кожного пенсія 1500-2000, плюс щотижня на базар завезуть сира з сметаною на 1000. Виходить на сім'ю де вже не потрібно виховувати дітей (бо вже повиростали) приблизно 15000 грн. щомісяця і це у селі де немає комунальних і свій город. А молодим лишаються одні крихти, доки ті пенсіонери не відсидят до 70-80 років. А їм у відповідь "ви хотіли прийти на все готове, все і відразу, заждіть і ваш час прийде". А їм ще потрібно ж створити сім'ю. Але й є молодь із ядом. Наприклад молода вчителька щойно вийшла з відпустки по догляду за дитиною, хтось її пожалів і дав декілька своїх годин. Прийшов час і тій людині через рік потрібно оформитися на пенсію, і вона просить тої молодої, щоб та повернула назад години для кращого коефіцієнту. І здогадайтесь, що вона почує у відповідь

Да в місті дещо важче, але ж ніхто не заважає у вільний час зайнятися чимось іншим, графік роботи для цього дуже сприяє

І не слухайте вчителів і лікарів, котрі плачуться на свою зарплатню. Їм дай хочаб зарплатню у 10 тис., вони все одно будуть нояти. Це дуже "важкі" люди (в більшості даже тупі), з ними неймовірно розмовляти, вони вперті і самозакохані, і ставлять себе зверхньо, ніби вони якись елітний прошарок населення (можуть кинути репліку накшталт "за що прибиральниця отримує 1000 грн., вона лише тричі в день помила пол, витерла пил, і почистила вбиральню, а мене цілий день доїдають ті малі стервятники". А як вони плачуть, що нехочуть працювати за ті крихти. А ви попробуйте їх з відти повигонити, чи влаштуватися на роботу за просто так.

Можливо хтось не повірить, ваша справа, я теж був вражений. Маю справу з даними людьми щодня, до того ж моя жінка теж вчителька.

Вибачте за офтоп.
__________________
Велобарахло http://tourist.kharkov.ua/phpbb/commercecp.php?u=27269#
FLASHproject не на форумі  
Старий 19-06-2012, 00:00   #46
telltale
Гуру
 
telltale's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2005
Адреса: ДоМа
Повідомлення: 3,677
За замовчуванням

http://www.make-it-in-germany.com/en/home/
Успехов!!!
Может кто то найдет себя там.

Германия приняла новый закон для привлечения в страну ИТ-специалистов.

Все, что нужно для получения "EU Blue Card" – диплом о высшем образовании и доказательство того, что у вас есть job offer на 44Кевро. Если оффера еще нет, можно приехать на срок до 6 месяцев для поиска.

Закон вступает в силу с 1 августа.
http://www.make-it-in-germany.com/en...and/visa/#c524


Да и другим тоже может повезет.
__________________
http://forum.vn.ua/image.php?type=sigpic&userid=619&dateline=11923130  89
telltale не на форумі  
Старий 19-06-2012, 09:17   #47
krutoy
Писатель
 
krutoy's Avatar
 
Реєстрація: May 2009
Повідомлення: 185
За замовчуванням

Никуда не уезжайте!!! Вожди думают о вас!
Криза вже поборена! Покращення вже сьогодні!
Сори за оффтоп не сдержался.
krutoy не на форумі  
Старий 19-06-2012, 09:39   #48
>.\\\'ARMORIN'///.<
Гигант мысли
 
>.\\\'ARMORIN'///.<'s Avatar
 
Реєстрація: Dec 2004
Адреса: улица у моря
Повідомлення: 1,286
Send a message via ICQ to >.\\\'ARMORIN'///.< Send a message via Yahoo to >.\\\'ARMORIN'///.<
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від telltale Переглянути допис
http://www.make-it-in-germany.com/en/home/
Успехов!!!Может кто то найдет себя там.
Германия приняла новый закон для привлечения в страну ИТ-специалистов.
Если оффера еще нет, можно приехать на срок до 6 месяцев для поиска.
Закон вступает в силу с 1 августа.
http://www.make-it-in-germany.com/en...and/visa/#c524
Да и другим тоже может повезет.
Эх, знал бы языки, эх, не лень бы было, эх поехать бы не одному, то может что то и получилось бы.
>.\\\'ARMORIN'///.< не на форумі  
Старий 19-06-2012, 10:34   #49
Design
Писатель
 
Реєстрація: Jul 2010
Повідомлення: 186
За замовчуванням

Ох и на флудили вы в теме!
Всем спасибо за коментарии, итересно было почитать.
В обсуждение не вступаю, (хотя есть опыт работы в школе и т.д.) и есть что сказать, но тема не об этом!!!
Кто хочет пофлудить, создайте отдельную тему...
Вы хотите прийти на работу и сразу получать кучу денег?
Кстати опыт и карьерный рост(повышение ЗП) ни кто не отменял.
Все еще принимаем ваши резюме!
Design не на форумі  
Старий 19-06-2012, 11:37   #50
Unity
Читатель
 
Реєстрація: Aug 2011
Повідомлення: 131
За замовчуванням

Хіба люди прийшли на Землю, щоб ходити на роботу?
Unity не на форумі  
Закрита тема

Мітки
передоросли не работают, сопли и слюни


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 13:25. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024