Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Оператори та провайдери

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 07-09-2012, 13:12   #101
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 350
За замовчуванням

Уже пройшло більше двох тижнів як я використовую цифровий приймач SТRОNG і за цей час накопилось багато вражень.
Почну спочатку з недоліків самого приймача:
- дуже сильно гріється БП, немає нормальних отворів для вентиляції, хоч бери дрель і роби їх сам.
- усі спроби відредагувати список телеканалів закінчуються невдачею, спочатку усе виходить але через декілька вмикань тюнера видалені канали повертаються, а список стає таким яким був у момент налаштування.
- дуже дратує зависання телеканалів, приблизно 5 раз на 2 години.
- зависають не тільки канали а й сам тюнер підчас обновления, яке відвувається щоразу після його вмикання яке теж відбувається не менше хвилини.
- підчас перегляду має місце такий ефект коли озвучка невстигає за картинкою.
Тепер про самі телеканали а їх є 30.
- немає жодного кіношного та спортивного канала, зате їх спробували замінити на Ентер-фільм (радянське кіно) та Хокей.
- добавили 2 муз. канали тепер їх аж 3.
- окремо про дитячий піксельТV, особисто я його б заборонив тому що те що він показує виховує з дітей стадо баранів.

А тепер про хороше:
+ приємно порадувала можливість відтворення mkv з флешки особливо при наявності НDMІ.
+ картинка транслюється у дійсно чудовій якості.
+ приємно здивувала наявність каналів 2+2 і МЕГА напевно це єдині канали із доданих які можна дивитись.

Спростовую міф про те що потрібна спеціальна антена, це не так, майже всі антени справляються з прийомом.

Не можу нічого сказати про трімакс так як не чув поганих відгуків.

Особисто я розчарований цифровим телебаченням.

Останній раз редагувалося Bagration; 13:19.
Bagration не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-09-2012, 13:54   #102
parker
Писатель
 
parker's Avatar
 
Реєстрація: May 2010
Повідомлення: 208
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від j.com Переглянути допис
кабельное hd в Виннице есть?
Пока не слышал. Воля планировала ввести HD ТВ. В многих других городах уже сделали.
parker не на форумі   Reply With Quote
Старий 15-09-2012, 11:30   #103
rosso
Писатель
 
Реєстрація: Nov 2011
Повідомлення: 305
За замовчуванням

STRONG
Напишу вкратце про минусы, с плюсами вроде и так все понятно.
1. Долго загружаеться.
2. При выключении сбивает отсортированый список каналов
3. Медиаплеер отстойный,а именно не воспроизводит звук в фильмах кроме мп3, хотя тянет картинку 1080 и нормально перематывает
4. Маштабирование маловразумительное
5. USB с задней стороны
Рекомендуеться к покупке.
rosso не на форумі   Reply With Quote
Старий 15-09-2012, 15:34   #104
vg77
Юзер
 
Реєстрація: Nov 2004
Повідомлення: 36
За замовчуванням

Кстати, я установил Strong в сельской местности,
он нормально работает с "польской" антенной с усилителем.
Встроенный усилитель антенны в тюнере практически бесполезен.
vg77 не на форумі   Reply With Quote
Старий 15-09-2012, 22:43   #105
ortodox
Читатель
 
Реєстрація: Jul 2012
Повідомлення: 138
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від vg77 Переглянути допис
Кстати, я установил Strong в сельской местности,
он нормально работает с "польской" антенной с усилителем.
Встроенный усилитель антенны в тюнере практически бесполезен.
Какое расстояние от телецентра?
В Казатине например на польскую из Винницы не берёт.
Из Бердичева берёт только 16 каналов.
ortodox не на форумі   Reply With Quote
Старий 15-09-2012, 23:51   #106
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 350
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від rosso Переглянути допис
STRONG
Напишу вкратце про минусы, с плюсами вроде и так все понятно.
1. Долго загружаеться.
2. При выключении сбивает отсортированый список каналов
3. Медиаплеер отстойный,а именно не воспроизводит звук в фильмах кроме мп3, хотя тянет картинку 1080 и нормально перематывает
4. Маштабирование маловразумительное
5. USB с задней стороны
Рекомендуеться к покупке.
Як ви можете рекомендувати його з такими мінусами, які доречі не всі. Склалось враження що цей пристрій було спроектовано нашвидкоруч у якомусь підвалі, коротше кажучи Бета версія.
Купувати не рекомендую.
Bagration не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-09-2012, 00:46   #107
rosso
Писатель
 
Реєстрація: Nov 2011
Повідомлення: 305
За замовчуванням

Тут все очень просто. Альтернативы особо нет. Качество каналов высокое.Мгновенно ловит 32 канала там , где показывают не все каналы,хороший звук. Простота работы, выход HDMI для панелей. К плееру надо относиться как к приятному бонусу. Хочешь плеер , берешь за 1000 грн Дюну 101 или смотри с/на компе. кстати тянет как флешку, так и карман (довольно капризный по питанию) с NTFS. Есть инфо, что заводишь с HDMI на ресивер и он тебе декодирует хоть AAC , хоть DTS. Нормальное устройство , но не совершенное. Да ему надо поддержку всех распространенных форматов, сетевой разьем или даже вайфай, не помешало бы табло хотя бы 2-х строчное, встроенный торрент клиент и браузер. Но увы. Есть что есть.
rosso не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-09-2012, 22:51   #108
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 350
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від rosso Переглянути допис
Тут все очень просто. Альтернативы особо нет. Качество каналов высокое.Мгновенно ловит 32 канала там , где показывают не все каналы,хороший звук. Простота работы, выход HDMI для панелей. К плееру надо относиться как к приятному бонусу. Хочешь плеер , берешь за 1000 грн Дюну 101 или смотри с/на компе. кстати тянет как флешку, так и карман (довольно капризный по питанию) с NTFS. Есть инфо, что заводишь с HDMI на ресивер и он тебе декодирует хоть AAC , хоть DTS. Нормальное устройство , но не совершенное. Да ему надо поддержку всех распространенных форматов, сетевой разьем или даже вайфай, не помешало бы табло хотя бы 2-х строчное, встроенный торрент клиент и браузер. Но увы. Есть что есть.


Ви помиляєтесь АЛЬТЕРНАТИВА ЗАВЖДИ Є так як і є право вибору. Можна купити тюнер або докласти 200грн і поставити тарілку, і взагалі який сенс купувати тюнер якщо всерівно нема що дивитись. Каналів зараз 28 а не 32. Єдине що радує так це відтворення mkv з usb а особливо при виході через hdmі. Звісно гріх скаржитися якщо ти отримав його безкоштовно, але купувати його не варто. Я думаю що варто зачекати, всерівно до нового року аналог не вимкнуть.
Bagration не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-09-2012, 00:03   #109
rosso
Писатель
 
Реєстрація: Nov 2011
Повідомлення: 305
За замовчуванням

Не надо все валить в одну кучу. В 10-20 км от Винницы есть такие села как Дашковцы и там живет 3 тыс человек . У них нет кабельного, но они тоже хотят посмотреть Шахтер-Динамо или Шустера. И спутник им тут совсем не поможет, а медиаплеер им вовсе бывает не нужен . Не видите дальше своего носа , а в области живет 2 млн человек . Люди в Петрике хотят приехать на дачу и смотреть свои любимые передачи, сезонно, без тарелок и прочей лабуды.

Останній раз редагувалося rosso; 00:08.
rosso не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-09-2012, 23:16   #110
Bagration
Фанат
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 350
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від rosso Переглянути допис
Не надо все валить в одну кучу. В 10-20 км от Винницы есть такие села как Дашковцы и там живет 3 тыс человек . У них нет кабельного, но они тоже хотят посмотреть Шахтер-Динамо или Шустера. И спутник им тут совсем не поможет, а медиаплеер им вовсе бывает не нужен. Не видите дальше своего носа, а в области живет 2 млн человек. Люди в Петрике хотят приехать на дачу и смотреть свои любимые передачи, сезонно, без тарелок и прочей лабуды.
А хіба я говорив про кабельне???...
Можливо в дашківцях тарілка й справді не допоможе (небув - незнаю) але я точно знаю що в могилів-подільському районі тарілку можна побачити на кожній третій хаті.
''а медиаплеер им вовсе бывает не нужен" якщо ви намікаєте що наше село відстале, я вам впевнено відповім: інтелектуальні та цифрові технології уже давно завітали у всі куточки нашої подільської землі.
"Не видите дальше своего носа" Ну раз ви таки всевидящий то просвітіть.
Bagration не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
cam, декодер, покращення, эфирt2

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 21:20. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024