Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Музичний розділ

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 24-08-2006, 11:14   #71
RedGreen
Гигант мысли
 
RedGreen's Avatar
 
Реєстрація: May 2006
Повідомлення: 1,497
Send a message via ICQ to RedGreen
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Pank
Зараз, як і обіцяв постараюся розповісти про відбувшийся в м.Криловець (Сумська обл.) фестиваль альтернативної музики "Про Рок".

Фестиваль Про Рок відбувався цього року вперше, і як мені здається все пройшло дещо не гладко. Але початок був закладенний досить непоганий, не дивлячись на непрофесійну організацію людей які цей фест проводили.

Ми, тобто Аккад, приїхали в Криловець 19 серпня о 16 годинні. В цьому місті перед цим з нас ніхто й ніколи не був, думали що хтось з організаторів нас зустріне, але нажаль цього не відбулося. Тому нам за свої кошти прийшлося брати таксі й їхати до центральної площі міста, де й проводився сам фест.

По прибутті туди нам видали бейджі, доречі досить не погано зробленні.

Глядачі на концерті були чомусь всі на одне лице. Всі в чорних футболках з символікою різних гуртів, починаючи від Сradle Of Filth й закінчуючи різними СліпКнотами, і Корнами. Спочатку всі були більш менш спокійні, але чим більше вони випивали алкоголю, тим веселіше ставало навколо. Так що під кінець дня до сцени летіли бутилки з під пива, і всього такого іншого. Але так як там були службові з Беркута, то декому приходилося не солодко. Я на свої очі бачив як одного чувака стукнули головою об бобік, після чого стукнули декілька раз по печінці, положили на землю, щось покричали, а потім закинули бідолагу в машину. Напевно було за що І такі випадки там були не одинарні...Блін, навіть мене двоє мусорів хотіли забрати на 15 діб через те що я сходив до вітру в неположеному місці Але це таке, я відморозився...

Після того як нам дали бейджі, я вирішив подивитися виступ команд. Але в цей час до мене підійшов чувак, й попросив щоб я вийшов за сцену бо хтось там зі мною хоче зфоткатися. Гигиги. Короче, там було декілька дівчаток по яким було видно, що вони точно не з Криловця. Доречі, досить прикольні. Як потім виявилося, вони приїхали туди з Санкт-Петербурга і Мурманська до своїх родичів. Ці дівчата перепутали мене з Бурзіком з Jane Air, хехехе, ну не знаю в чому вони знайшли схожість, але було весело, особливо те як вони почали мені розповідати про нашу пісню Джанк, гигигиги...

Зі всіх гуртів які виступали в перший день, мені запам'яталися лише Е-42 які грали емо, потім Інкунабула, ну і авжеж Раста. А все інше це просто якийсь жах. Уууу, що террорайзер. Там були команди починаючи від якогось неякісного хардкору, і закінчуючи хеві металом, думом, готикою та ще й такою нудною, що я думав, що реально там засну. Витерпіти пісні по 15 хвилин якось важкувато. Короче фігня,Ж але це моя думка...

Доречі під час виступу команд, майже всі інші учасники бухали за сценою разом з організаторами, туди й часто забігав ведучий щоб потянути лишній стакан. Не знаю, як на кого, але я вважаю це не правильним, це ще раз показує не організованість та не професіональність організатрів.

Звук який лунав зі сцени був досить не поганий, але звукорежисер чомусь давав завжди багато верхів, а низів було мало. Ну, але впринципі не погано. В деяких гуртів також було погано чути вокал.

Під час фесту проводилося багато пивних конкурсів. Запам'ятався один конкурс з цікавою назвою "Пивний міннет", Це потрібно було бачити

Після першого дня фесту всіх учасників повезли в гуртожиток, так як готелів там немає. дивне місто. В гуртожитку, як і очікувалося, гарячої води не було, тому й прийшлося обходитися два дні без душа Оххх...

На наступний день мали виступати ми.

Спочатку всіх відвезли поснідати, після чого мав початися саундчек.

Саундчек мав початис о пів на 10, але затримався десь на півтори годдини.

Після саундчеку я з нашим барабанищиком пішли вештатися по місту. Уууу, жах. Місто як ніби то розвивалося до вісімдесятих років двадцятого сторіччя, а потім ненароком десь там зупинилося. Що при союзі Якісь маленькі дерев'яні будинки, всюди кооперації, мінімум людей на вулицях, все якесь сіре та не живе. Дивне якесь місто...

Потім почався концерт. Ми виступали четвертими. Круто відіграли. Наш барабаніст аж поломав лапку. Грали сім пісень.

Після виступу понабігало куча дівчаток які усе просили щоб з ними фоткатися і давати афтографи Я був не проти, і я зовсім не ображався на них навіть після того як хтось з них розляв мені на кросівки стакан Маккофе. Хехехе, короче було прикольно.

Після нас виступали тормознуті Хеві металюги аля мановар. О господи, я такого ще ніколи не бачив. Їхній вокаліст збирався на сцену як на війну, весь в шипаш, на руках напульсники аж по локті, також всі обшиповані, він ще й був весь в шкіряному одязі. Ну що Іммортал, тільки без гриму. Перед своїм виступом чуваки десь з пів годдини фоткались. Уууу, бачили б ви їхні лиця Гранітні... Ще й до того ж всього за вокалістом завжди ходила його 70 річна мама, і все щось йому підказувала Я словами не можу цього описати

Більше нічого такого там ніби цікавого не відбувалося. До кінця вечора всі понапивалися так, що ледве рухалися. Я в цей час був занятий дещо іншим. Не бухав короче...ХСтрейт ейджХ...

Потім був фейерверк. Потім нас знову завезли в гуртожиток, і на наступний день ми поїзали додому. Ну я ще залишився в Києві, заїжджав на радіокомпанію "На всі 100". Так що десь з початку вересня нас можна буде почути на 62 радіостанціях України.

О, і ще нам дали на фесті якусь грамоту, але я її поки що ще не бачив. Вона в нашого гітариста, а ми просто додому не разом їхали, він відбув до Бару раніше за нас усіх.
По твоїм словам,там хоч було з чого насміятись,не дивлячись на умови
__________________
Ask no questions, and you`ll be told no lies
RedGreen не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-08-2006, 12:09   #72
Pank
Фанат
 
Pank's Avatar
 
Реєстрація: May 2006
Адреса: Бар
Повідомлення: 394
Smile

Цитата:
Повідомлення від RedGreen
По твоїм словам,там хоч було з чого насміятись,не дивлячись на умови
Хехехе, ну, впринципі, так

Ще було прикольно дивитися на панків які їхали з нами в одному вагоні назад до Києва Електричка відправлялася з Кроловця в 7 годдин ранку, а вони напевно не повідходили ще після вчорашнього, і з п'яними лицями, з криками, з пивом так і їхали до самого Києва. Я через них там так і нормально не поспав
__________________
http://forum.vn.ua/image.php?type=sigpic&userid=2587&dateline=1205096  321
Pank не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-08-2006, 12:12   #73
JOSIE
Гигант мысли
 
JOSIE's Avatar
 
Реєстрація: May 2006
Адреса: in my head
Повідомлення: 1,004
Send a message via ICQ to JOSIE
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Pank
Хехехе, ну, впринципі, так

Ще було прикольно дивитися на панків які їхали з нами в одному вагоні назад до Києва Електричка відправлялася з Кроловця в 7 годдин ранку, а вони напевно не повідходили ще після вчорашнього, і з п'яними лицями, з криками, з пивом так і їхали до самого Києва. Я через них там так і нормально не поспав



ще буде якийсь фест на якому ви будете виступати?
і чи буде він транслюватись? і коли?
JOSIE не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-08-2006, 13:38   #74
Pank
Фанат
 
Pank's Avatar
 
Реєстрація: May 2006
Адреса: Бар
Повідомлення: 394
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від JOSIE


ще буде якийсь фест на якому ви будете виступати?
і чи буде він транслюватись? і коли?
Так, 1-3 вересня ми будемо грати в Луцьку, на фестивалі "UpFest!".
Афіша нижче:

Доречі. Вітаю всіх з Днем Незалежності України. Днем, який розпочав нові сторінки в історії нашого народу, надав багатьом людям віру в нове й краще майбутнє. Давайте будувати його разом Бажаю всім гарно відпочити і провести прикольно час.
Attached Images
 
__________________
http://forum.vn.ua/image.php?type=sigpic&userid=2587&dateline=1205096  321
Pank не на форумі   Reply With Quote
Старий 01-09-2006, 12:31   #75
Storm
Писатель
 
Storm's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2005
Адреса: Україна
Повідомлення: 236
Send a message via ICQ to Storm
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Pank
Після нас виступали тормознуті Хеві металюги аля мановар. О господи, я такого ще ніколи не бачив. Їхній вокаліст збирався на сцену як на війну, весь в шипаш, на руках напульсники аж по локті, також всі обшиповані, він ще й був весь в шкіряному одязі. Ну що Іммортал, тільки без гриму. Перед своїм виступом чуваки десь з пів годдини фоткались. Уууу, бачили б ви їхні лиця Гранітні... Ще й до того ж всього за вокалістом завжди ходила його 70 річна мама, і все щось йому підказувала Я словами не можу цього описати
Олег, ти знаєш, я тебе поважаю, але це дуже негарно з твого боку таке говорити . Я наприклад починав з Моновара. Я не спорю, бувають такі кадри, що просто провал, але ти ж музикант, тому поважай творчість інших. Я сам ходжу на терори і мені це подобається.
А тепер подумай, якщо ти так вільно можеш сказати "тормознуті Хеві металюги аля мановар", то де гарантія що ти не скажеш таке про April або про іншу команду, з якою ти добровільно розділив одну сцену. Будь обережним, підірвеш довіру.... Не псуй репутацію.... Твоя ж ціль захопити максимум аудиторії...
Storm не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-09-2006, 21:08   #76
XXX-FUCKTOR
Banned
 
XXX-FUCKTOR's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2006
Адреса: in a house
Повідомлення: 122
За замовчуванням

вот тормознутые эмеры - это жир.
XXX-FUCKTOR не на форумі   Reply With Quote
Старий 05-09-2006, 00:43   #77
Pank
Фанат
 
Pank's Avatar
 
Реєстрація: May 2006
Адреса: Бар
Повідомлення: 394
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Storm
Олег, ти знаєш, я тебе поважаю, але це дуже негарно з твого боку таке говорити . Я наприклад починав з Моновара. Я не спорю, бувають такі кадри, що просто провал, але ти ж музикант, тому поважай творчість інших. Я сам ходжу на терори і мені це подобається.
А тепер подумай, якщо ти так вільно можеш сказати "тормознуті Хеві металюги аля мановар", то де гарантія що ти не скажеш таке про April або про іншу команду, з якою ти добровільно розділив одну сцену. Будь обережним, підірвеш довіру.... Не псуй репутацію.... Твоя ж ціль захопити максимум аудиторії...
Я ж про Террорайзер нічого поганого не писав І на Мановар не гнав, а писав про Моноліт, хехе. Просто треба було бачити їх зі сторони, і бачити їхню поведінку. Потрібно дещо стриманіше їм було б поводитися, то я б нічого поганого про них і не написав Це чисто суб'єктивна думка
А про April поганого я нічого не казав
__________________
http://forum.vn.ua/image.php?type=sigpic&userid=2587&dateline=1205096  321
Pank не на форумі   Reply With Quote
Старий 05-09-2006, 00:49   #78
Pank
Фанат
 
Pank's Avatar
 
Реєстрація: May 2006
Адреса: Бар
Повідомлення: 394
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від XXX-FUCKTOR
вот тормознутые эмеры - это жир.
Так, авжеж. Ти правий на всі 100 відсотків
__________________
http://forum.vn.ua/image.php?type=sigpic&userid=2587&dateline=1205096  321
Pank не на форумі   Reply With Quote
Старий 05-09-2006, 17:11   #79
Joy Rostie
Юзер
 
Joy Rostie's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2006
Адреса: at the Nightshot
Повідомлення: 38
Send a message via ICQ to Joy Rostie Send a message via AIM to Joy Rostie Send a message via Yahoo to Joy Rostie
За замовчуванням

А хто вы тут такие? Мановар - это что?
__________________
то це вже всьо (с) Микола Григорович



Z.15 скоро
Joy Rostie не на форумі   Reply With Quote
Старий 05-09-2006, 17:14   #80
LadyInRed
Banned
 
LadyInRed's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2006
Адреса: RedCity
Повідомлення: 16
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Joy Rostie
А хто вы тут такие? Мановар - это что?
транс вроди който
LadyInRed не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 20:59. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024