Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Технічний форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 08-10-2015, 10:07   #21
grab
Писатель
 
Реєстрація: Apr 2012
Повідомлення: 319
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від diod Переглянути допис
А вентилятор все время должен вращаться? Крутит и крутит.... Даже без нагрузки и при заряженном аккумуляторе, когда внутри все холодное и радиаторы и трансформатор, а он все равно крутит! Так и должно быть?
Ні, він керується через термодатчик (мабуть той що приклеєний на радіаторі). І працює коли йде нагрів радіаторів більше якоїсь межі. Або жарко в кімнаті, або радіатори запилились і природнє охолодження не допомагає. Знизьте напругу, має зменшитись струм в буферному режимі і мають перестати грітися радіатори, тоді і кулер виключиться...якщо сам пристрій справний, напруга підозріло висока. Заміряйте струм холостого хода (без навантаження при виключеній мережі), Для 500ZY він повинен складати біля 2,7А...3A. Якщо значно більший, можливо пробитий якись з транзисторів.
__________________
Зроби все, що зможеш, а в іншому покладися на долю.
grab не на форумі   Reply With Quote
Старий 08-10-2015, 18:34   #22
diod
Юзер
 
Реєстрація: Oct 2015
Адреса: г.Доброполье
Повідомлення: 7
За замовчуванням

Тот термодатчик скорее всего обыкновенное термо-реле, так как оно в нормальном состоянии постоянно замкнуто. А при перегреве оно, скорее всего, размыкает какую-то цепь и преобразователь отключается.
diod не на форумі   Reply With Quote
Старий 08-10-2015, 22:06   #23
grab
Писатель
 
Реєстрація: Apr 2012
Повідомлення: 319
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від diod Переглянути допис
Тот термодатчик скорее всего обыкновенное термо-реле, так как оно в нормальном состоянии постоянно замкнуто. А при перегреве оно, скорее всего, размыкает какую-то цепь и преобразователь отключается.
Можливо інший є датчик. бо в моєму аналогічному упсі Luxeon UPS-1000ZY кулер не завжди включений.
__________________
Зроби все, що зможеш, а в іншому покладися на долю.
grab не на форумі   Reply With Quote
Старий 09-10-2015, 09:16   #24
diod
Юзер
 
Реєстрація: Oct 2015
Адреса: г.Доброполье
Повідомлення: 7
За замовчуванням

Датчик только один, он вставлен между ребер радиатора.
diod не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-10-2015, 16:31   #25
diod
Юзер
 
Реєстрація: Oct 2015
Адреса: г.Доброполье
Повідомлення: 7
За замовчуванням

Поборол я этот аппарат.

Останній раз редагувалося diod; 18:29.
diod не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-11-2015, 23:40   #26
supervolt
Юзер
 
Реєстрація: Feb 2013
Адреса: Днепропетровск
Повідомлення: 48
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від grab Переглянути допис
Є й недолік цього метода, тепер при роботі від акумулятора він відключиться не при 10В а при 9,3В на акумуляторі, що теж погано. Але з двох зол порібно вибирати менше.
Хрен редьки не слаще.Раньше он кипел , теперь глубоким разрядом будем его убивать.Полечили в общем
supervolt не на форумі   Reply With Quote
Старий 10-11-2015, 18:33   #27
cc07136
Юзер
 
Реєстрація: Nov 2015
Повідомлення: 1
За замовчуванням

Приветствую участников, хочу поблагодарить за схему, правда пока не знаю, как. (новичок). А то принесли люксеон тысячник - гробит аккумы втихую: за месяц невключения садит в "0". Пока наблюдаю - правильно работает...
cc07136 не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-12-2015, 17:47   #28
alex_avp331
Юзер
 
Реєстрація: Dec 2015
Повідомлення: 1
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від diod Переглянути допис
Поборол я этот аппарат.
Буду признателен, если поделитесь способом
У меня модель 500ZX снову выдавала при зарядке 14,1В на аккумулятор и никакого переключения в буферный режим. Как частичное решение - добавил последовательно с R85 резистор 12 кОм, сейчас в результате 13,6В. Хотелось бы добиться нормальной зарядки с последующим переключением в буферный режим.

Останній раз редагувалося alex_avp331; 19:05.
alex_avp331 не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-12-2015, 21:08   #29
Victory
Читатель
 
Реєстрація: Aug 2012
Повідомлення: 89
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від cc07136 Переглянути допис
Приветствую участников, хочу поблагодарить за схему, правда пока не знаю, как. (новичок). А то принесли люксеон тысячник - гробит аккумы втихую: за месяц невключения садит в "0". Пока наблюдаю - правильно работает...
А "невключения" це як? якщо місяць не переходить в автономний режим чи місяць зовсім не ввімкнений в 220?
якшо останнє, - то амперметр між клемою АКБ (будь-якою) і відповідним дротом, що до неї приєднується. і буде видно чи садить його схема і наскільки. а далі методом виключення... не факт, але дуже вірогідна гіпотеза: електроліт!!! і не обов'язково висохший...
Victory не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 12:59. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024