Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30-10-2011, 22:10   #1
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням Що нас дратує/не любимо?

Почну з себе:

1. Коли особа заходить в маршрутку і розраховується не при вході, а валить в кінець салону і дьоргає 5-7 людей, щоб передали гроші, а потім ще й здачу. Бог з ним, якщо якась вагітна жінка або стара людина, яка ледве ходить, але коли маршрутка пуста, то я вважаю, що це неповага до людей. Гроші треба готувати заздалегідь, що я й роблю.

2. Коли особо блатні вважають, що можуть лізти без черги в магазинах (типу знайома продавця), лікарнях і т.д.

3. Коли захламлений робочий стіл (як комп'ютера так і звичайний стіл). Особливо не люблю, коли з мого столу починають робити "мусорку".

4. Коли особа сперечається і при цьому не в "темі". А особливо тоді, коли є ґрунтовні аргументи, а вона не хоче визнати, що не права.

5. Коли вигулюють собак бійцівських порід без намордника.

6. Коли викидають сміття / трусять ковдри з балконів/на балконах, часто-густо людям на голову.

7. Коли наставляють машин під під'їздом так, що не можна вивезти коляску з дитиною, бо не має як проїхати.

8. Коли власник машини спить п'яний, а сигналізація його машини гудить годинами людям на голову.

9. Коли кидають петарди під ноги людям.

10. Коли реально не працює Інтернет, а провайдер вішає лапшу та дурня включає.

11. Коли політики нагло брешуть та займаються популізмом.

12. Коли люди обманюють своїх батьків і не допомагають в разі проблем.

Згодом список продовжу.
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-10-2011, 22:15   #2
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

13. Коли заходить старе бидло з міської ради в маршрутку і не хоче платити за проїзд, і починає розказувати, що воно працює в транспортному управлінні міської ради (бачив таку ситуацію, їхавши маршруткою №4 Бучми-Вишенька).

14. Коли люди неякісно роблять свою роботу, по будь якій спеціальності. Я вважаю, що виправдання "мало-платять" не канає. Якщо мало платять треба йти на іншу роботу, де платять більше. Але це не значить, що треба ложити болт на клієнтів.
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-10-2011, 22:17   #3
korn me korn
Гигант мысли
 
korn me korn's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2007
Адреса: Альфа Центавра
Повідомлення: 861
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від navigator Переглянути допис
меня раздражает количество быдло колхозников в городе
угу, а добивает суржик.
korn me korn не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-10-2011, 22:24   #4
warfolomeich
Гуру
 
warfolomeich's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2006
Адреса: My home is Amber...
Повідомлення: 4,512
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
Почну з себе:

1. Коли особа заходить в маршрутку і розраховується не при вході, а валить в кінець салону і дьоргає 5-7 людей, щоб передали гроші, а потім ще й здачу. Бог з ним, якщо якась вагітна жінка або стара людина, яка ледве ходить, але коли маршрутка пуста, то я вважаю, що це неповага до людей. Гроші треба готувати заздалегідь, що я й роблю.
Меня больше бесит, когда я хочу зайти в маршрутку, сзади подпирают 10 человек, а один стоит передо мной загораживая весь проход и расчитывается... Да, и подготовь заранее 50 грн или 100 грн


Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис

2. Коли особо блатні вважають, що можуть лізти без черги в магазинах (типу знайома продавця), лікарнях і т.д.

Палка опять же о двух концах... Если твоя мама или лучший друг работает врачом или продавцом, ты будешь стоять очередь 20 человек? Особенно если тебя попросили о помощи или там денег срочно одолжить, а ты ещё и задерживаешь

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис

3. Коли захламлений робочий стіл (як комп'ютера так і звичайний стіл). Особливо не люблю, коли з мого столу починають робити "мусорку".
Ты зачем чужих людей к своему столу пускаешь, ещё и даешь его захламлять?

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис

4. Коли особа сперечається і при цьому не в "темі". А особливо тоді, коли є ґрунтовні аргументи, а вона не хоче визнати, що не права.
5. Коли вигулюють собак бійцівських порід без намордника.
Назови мне навскидку 10 бойцовских пород без лазанья в гугл? Не можешь? Зачем ты лезешь в тему, в которой не сечёшь? Кстати, что за дурацкое название "бойцовская". Есть собаки охотничьи, служебные и декоративные

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис

6. Коли викидають сміття / трусять ковдри з балконів/на балконах, часто-густо людям на голову.
А если это бабушка инвалид?


Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
7. Коли наставляють машин під під'їздом так, що не можна вивезти коляску з дитиною, бо не має як проїхати.
Была бы у тебя "дитина", кинул бы кирпич или колесо проткнул, и на завтра никто уже не ставит. Если этого не делаешь, значит таки можно проехать, и это претензия не к автовладельцу, а к мерии, которая не обеспечивает город нужным количеством стоянок, гаражей и паркингов.
Купишь машину, посмотришь где сам оставлять будешь

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
8. Коли власник машини спить п'яний, а сигналізація його машини гудить годинами людям на голову.
9. Коли кидають петарди під ноги людям.
В ухо давать надо, или вызывать милицию, и нет проблемы, чё тут не любить...

Цитата:
Повідомлення від vov Переглянути допис
10. Коли реально не працює Інтернет, а провайдер вішає лапшу та дурня включає.

11. Коли політики нагло брешуть та займаються популізмом.

12. Коли люди обманюють своїх батьків і не допомагають в разі проблем.
Все люди лгут, это в человеческой природе...Сам небось тоже не безгрешен...

P.S. Ты ещё не ушёл? Или новый ник пока выдумываешь?
warfolomeich не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-10-2011, 22:36   #5
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від warfolomeich Переглянути допис
Меня больше бесит, когда я хочу зайти в маршрутку, сзади подпирают 10 человек, а один стоит передо мной загораживая весь проход и расчитывается... Да, и подготовь заранее 50 грн или 100 грн
А що тут загороджувати, дав гроші і пішов. Якщо зарання не наготовив, то здачу тобі передадуть. От і все.


Цитата:
Повідомлення від warfolomeich Переглянути допис
Палка опять же о двух концах... Если твоя мама или лучший друг работает врачом или продавцом, ты будешь стоять очередь 20 человек? Особенно если тебя попросили о помощи или там денег срочно одолжить, а ты ещё и задерживаешь
Треба чекати і немає тут мам, пап, знайомих. Усі ми люди і повинні поважати один-одного. Я оформлюючи загран. паспорт став в чергу 4 людини і стояв 1,5 години тільки із-за того, що міліціонери водили своїх. І це при тому, що я теж робив на той час в міліції. Але корона з мене не впала.

Цитата:
Повідомлення від warfolomeich Переглянути допис
Ты зачем чужих людей к своему столу пускаешь, ещё и даешь его захламлять?
Мене бісить навіть те, що в когось стіл захламлений. До себе нікого не пускаю

Цитата:
Повідомлення від warfolomeich Переглянути допис
Назови мне навскидку 10 бойцовских пород без лазанья в гугл? Не можешь? Зачем ты лезешь в тему, в которой не сечёшь? Кстати, что за дурацкое название "бойцовская". Есть собаки охотничьи, служебные и декоративные
Усі собаки мають бути в намордниках, бо будь яка може вкусити. Але собак типу пітбуль я точно знаю.

Цитата:
Повідомлення від warfolomeich Переглянути допис
А если это бабушка инвалид?
Сил вистачає сходити в магазин? Тоді не проблема і сміття з собою прихватити. Якщо сил не має, то нехай сміття виносить той, хто за нею доглядає.
А взагалі далеко не інваліди трусять коври на балконах і кидать окурки, сміття і т.д. з балконів.

Цитата:
Повідомлення від warfolomeich Переглянути допис
Была бы у тебя "дитина", кинул бы кирпич или колесо проткнул, и на завтра никто уже не ставит. Если этого не делаешь, значит таки можно проехать, и это претензия не к автовладельцу, а к мерии, которая не обеспечивает город нужным количеством стоянок, гаражей и паркингов.
Купишь машину, посмотришь где сам оставлять будешь
Місця для стоянок є. Тільки ставити ніхто не хоче, бо треба платити і часто одну-дві зупинки проїхати. При цьому кайф від машини втрачається.
Дитини у мене поки немає, але я таку ситуацію у себе під під'їздом бачив. Що було далі не знаю.

Цитата:
Повідомлення від warfolomeich Переглянути допис
В ухо давать надо, или вызывать милицию, и нет проблемы, чё тут не любить...
А якщо власник приїхав в гості? І фіг знає чия машина і до кого приїхав? В нас таке було, що до 3 ночі десятка пілікала.

Цитата:
Повідомлення від warfolomeich Переглянути допис
Все люди лгут, это в человеческой природе...Сам небось тоже не безгрешен...

P.S. Ты ещё не ушёл? Или новый ник пока выдумываешь?
У мене теж є гріхи, але я тут не про себе
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-10-2011, 22:44   #6
Joy_Rostie
Старожил
 
Joy_Rostie's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2008
Адреса: OrangeRepublic
Повідомлення: 2,697
Send a message via Skype™ to Joy_Rostie
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від warfolomeich Переглянути допис
Есть собаки охотничьи, служебные и декоративные
А пастушьи?
Joy_Rostie не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-10-2011, 22:49   #7
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Не пишіть про мене і не коментуйте інших. Нехай кожен пише, що його дратує. Так буде цікавіше.
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-10-2011, 22:51   #8
Mayster
Гигант мысли
 
Mayster's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2008
Повідомлення: 1,064
Send a message via ICQ to Mayster
За замовчуванням

мене vov дратує.
кстати, ты че еще тут?
Mayster не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-10-2011, 22:55   #9
vov
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2011
Повідомлення: 645
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від navigator Переглянути допис
ты меня раздражаешь!
так пойдет?
Ок. Якщо хтось когось на форумі дратує - це добре, бо тоді на форумі веселіше. А так би було все "унило"...
vov не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-10-2011, 22:56   #10
$n@ke
Гуру
 
$n@ke's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2006
Адреса: Комната 1408
Повідомлення: 4,171
За замовчуванням

либо все бесит
либо на все по бубну
__________________
Худший враг любой пропаганды — интеллектуализм (с) тот самый
$n@ke не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
vov разоблачает, vovу в лебенсборн

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 19:40. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024