Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

View Poll Results: У кого из форумчан есть знакомые , родственники, друзья, болевшие, болеющие ковид19:
есть 11 37.93%
нету 18 62.07%
Ті, хто голосували: 29. You may not vote on this poll

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 19-06-2020, 21:06   #531
s_w
Гуру
 
s_w's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2008
Повідомлення: 6,901
Send a message via AIM to s_w Send a message via Yahoo to s_w Send a message via Skype™ to s_w
За замовчуванням

У Вінниці посилюють карантинні обмеження
19 червня 2020 - 17:13

З 19 червня у Вінниці посилюють карантинні заходи. Зокрема, у місті призупиняють відкриття садочків. Кількість відвідувачів ресторанів не повинна перевищувати половини місць. На ринках лотки відкриватимуть у шаховому порядку через одне торговельне місце.

Відповідне рішення 19 червня прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Вінниці міська влада посилює карантин. Обмеження відновлюють через збільшення кількості хворих на коронавірус. З 12 червня Вінницька область не відповідає показникам послаблення карантину.
Обмеження у сфері освіти

Комісія вирішила призупинити відновлення освітнього процесу у закладах дошкільної освіти усіх форм власності та залишити наявну (станом на 19.06.2020 року) кількість функціонуючих закладів.

Батьківським комітетам закладів загальної середньої освіти рекомендовано утриматись від проведення випускних вечорів та інших масових заходів.
Обмеження у сфері роботи підприємств, установ та організацій

Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності потрібно забезпечити у залежності від обсягів виконуваної роботи та навантаження на трудовий колектив, розгляд питання щодо присутності працівників в офісних приміщеннях в кількості не більше 50% від штатної чисельності. За виключенням закладів охорони здоров’я, соціального захисту і об’єктів критичної інфраструктури.

Розміщення працівників в робочих кабінетах з розрахунку 1-2 особи в одному приміщенні. Також скасовується особистий прийом громадян. Повинен бути дотриманий суворий масковий режим.
Обмеження у сфері закладів громадського харчування та послуг з поселення

Кількість відвідувачів повинна бути не більше 50% від нормативної кількості місць в залі. Організовувати та проводити банкети можна лише при наявності в закладі окремих банкетних залів, при цьому кількість присутніх на банкеті не має перевищувати 10 осіб.
Обмеження у сфері надання послуг з поселення

Керівникам та власникам об’єктів, які надають послуги з поселення, потрібно забезпечити кількість проживаючих не більше 50% від нормативної кількості.
Обмеження в банківських установах

Керівники банківських установ не повинні допускати скупчення клієнтів біля розрахункових терміналів та банкоматів, які розташовані в приміщеннях.
Обмеження у сфері торгівлі

У закладах торгівлі повинна бути забезпечена організація роздрібної торгівлі з лотків і на ринках в шаховому порядку (через одне торгівельне місце, відповідно через день).

Для того, щоб зменшити потік пасажирів в години найбільшого завантаження громадського транспорту, керівникам підприємств, установ та організацій, крім об’єктів критичної інфраструктури, потрібно розглянути питання початку робочого дня з 10:00 год.
__________________
Мои контакты
s_w не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-06-2020, 13:20   #532
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Атмосфера борьбы с вирусом накаляется
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него
Boroda не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-06-2020, 19:23   #533
s_w
Гуру
 
s_w's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2008
Повідомлення: 6,901
Send a message via AIM to s_w Send a message via Yahoo to s_w Send a message via Skype™ to s_w
За замовчуванням

На Вінниччині дозволили послаблювати карантин

22 червня 2020 - 17:40

Станом на 22 червня Вінницьку область визнали такою, що відповідає умовам послаблення карантину.
Це стало можливим після зміни методики, за якою визначають показники.
МОЗ опублікувало показники для послаблення протиепідемічні заходів згідно з новою затвердженою
урядом методикою. За цими новими показниками місто Київ та Вінницька область готові до послаблен
ня карантину. Наразі чотирнадцять областей відповідають пом’якшень карантину.

Нагадаємо, Вінниччина перетнула допустимі норму для послаблення обмежень 12 червня через збіль
шення нових випадків захворювання.
__________________
Мои контакты
s_w не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-06-2020, 10:03   #534
privet_77
Старожил
 
Реєстрація: Mar 2010
Повідомлення: 3,027
За замовчуванням

100 днів карантинних закупівель: як МОЗ, МВС та інші використали пандемію для мільйонних корупційних схем

https://www.pravda.com.ua/articles/2020/06/23/7256712/

Где борьба с вирусом и где: ремонт дорог (типа быстрее ездила скорая), повышение МВД зарплаты (чтобы не пытали и не насиловали), новые тумбочки и шкафы (удобнее брать анализы и попам приятнее)....???
privet_77 не на форумі   Reply With Quote
Старий 28-06-2020, 12:09   #535
Leepshec
Гигант мысли
 
Leepshec's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2006
Повідомлення: 1,207
Send a message via ICQ to Leepshec
За замовчуванням


та-тада-дааа
__________________
http://forum.vn.ua/image.php?type=sigpic&userid=4552&dateline=1196198  106
CF EE F8 EB E8 ED E0 F5 F3 E9
Leepshec не на форумі   Reply With Quote
Старий 28-06-2020, 22:46   #536
Зоря!
Юзер
 
Реєстрація: Jun 2020
Повідомлення: 1
За замовчуванням История из жизни

Здравствуйте! Несколько недель назад общалась с очень интересным человеком и осталася под большим впечатлением от ее ответа. Женщина очень мудрая и светлая. С каким бы багажом проблем к ней не пришел, она подскажет и даст совет. Она не просто расскажет будущее которое очень сложно перепроверить, а рассказывает что есть сейчас, что не так и как поступить, чтобы сделать правильный выбор. Одним словом - с таким человеком даже ради собственного интереса и развития можно пообщаться. Очень и очень рада, что есть такая женщина. Зовут Аника, я ехала к ней на приём в Киев, но знаю, что она и дистанционно принимает по вайберу +380965059865. Мне очень повезло, что жизнь моя свела с Аникой. Я имела ряд проблем, связанных с мужчиной и не одним, и всё никак не получалось найти мужа. И подумала, что последний шанс - это обратиться к провидице. И как я была удивлёна, когда узнала, что к ней обращаются мужчины не меньше чем женщины и тоже по таким вопросам, как и я. В конечном итоге мне помогли её советы, я стала более открытой и готова к новым отношениям. Именно благодаря советам Аники я нахожусь в отношения с мужчиной, который мне симпатичен и надеюсь на скорый брак, именно по этому я и оставила контакты её, чтобы каждая женщина сумела стать счастливой.
Зоря! не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-06-2020, 09:57   #537
s_w
Гуру
 
s_w's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2008
Повідомлення: 6,901
Send a message via AIM to s_w Send a message via Yahoo to s_w Send a message via Skype™ to s_w
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Зоря! Переглянути допис
Здравствуйте!
Очередная, трижды долбанная в *от пидарасина пытается что то в теме прорекламировать
__________________
Мои контакты
s_w не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-06-2020, 21:38   #538
Leepshec
Гигант мысли
 
Leepshec's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2006
Повідомлення: 1,207
Send a message via ICQ to Leepshec
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від s_w Переглянути допис
Почти на 300 меньше, чем днем ранее. Суточный показатель заболеваемости COVID-19 в Украине
резко снизился, зафиксировано 646 новых случаев

[/B]
слышал что тестирование резко сократили в 2 раза.
не у верен или правда
__________________
http://forum.vn.ua/image.php?type=sigpic&userid=4552&dateline=1196198  106
CF EE F8 EB E8 ED E0 F5 F3 E9
Leepshec не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-06-2020, 01:29   #539
BRIDGE
Гигант мысли
 
Реєстрація: Jul 2014
Адреса: Винница
Повідомлення: 836
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Leepshec Переглянути допис
слышал что тестирование резко сократили в 2 раза.
не у верен или правда
На выходных всегда меньше тестов, всегда меньше заболевших.
Уже в среду (т.к. понедельник был выходной), должно вернуться к 1000-1200 новых заболевших. Я так думаю.
BRIDGE не на форумі   Reply With Quote
Старий 02-07-2020, 15:03   #540
demon200777
Гуру
 
demon200777's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2010
Повідомлення: 8,144
За замовчуванням

кому нужно эти никомуненужныеданные?? на каждом новостном сайте все это есть, уже тошнит от них
demon200777 не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
1. реклама виагры, sw крошит батон на форум!, s_w бюро, алиса - ковид-диссидент, алиса vs mrgreen, где визаут?, дед и маразм, ебанутся - лапти гнутся, еси шо фен не мой, заразите юру, мозг-гиперпень, у деда горит, угостите дорожкой, унылое говно

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 08:48. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024