Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 27-05-2014, 15:30   #281
Chega
Гуру
 
Chega's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2010
Адреса: біля дурдома
Повідомлення: 5,210
За замовчуванням

Про АТО.
http://inforesist.org/live-aktivnaya...to-den-vtoroj/

Почти сто лет назад что-то похожее уже было.
http://borisserdyk.livejournal.com/36346.html
__________________
"Не так страшні російські воші, як українські гниди"
O5O5 II2 6I3

Останній раз редагувалося Chega; 15:46.
Chega не на форумі   Reply With Quote
Старий 27-05-2014, 17:46   #282
TASHA
Гуру
 
TASHA's Avatar
 
Реєстрація: May 2007
Повідомлення: 7,618
За замовчуванням



__________________
Путин - геть!!!
Что делаешь - то и хочешь.
TASHA не на форумі   Reply With Quote
Старий 27-05-2014, 18:06   #283
Chega
Гуру
 
Chega's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2010
Адреса: біля дурдома
Повідомлення: 5,210
За замовчуванням

В Днепре встречают "гостей".
__________________
"Не так страшні російські воші, як українські гниди"
O5O5 II2 6I3
Chega не на форумі   Reply With Quote
Старий 28-05-2014, 10:03   #284
O.K.
Гигант мысли
 
O.K.'s Avatar
 
Реєстрація: Dec 2011
Адреса: Винница
Повідомлення: 910
За замовчуванням

__________________
Не издевайтесь над людьми.Не заставляете их думать и анализировать, это не гуманно.
O.K. не на форумі   Reply With Quote
Старий 28-05-2014, 13:48   #285
www.vintorg.net
Гуру
 
www.vintorg.net's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2006
Повідомлення: 6,093
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від ross Переглянути допис
Игорь Стрелков министр обороны Донецкой народной республики:«Меня приказано уничтожить»
Так давно пора
__________________
Жизнь слишком коротка, чтобы тратить ее на общение с идиотами.
www.vintorg.net не на форумі   Reply With Quote
Старий 28-05-2014, 15:34   #286
Snap
Гигант мысли
 
Snap's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2005
Повідомлення: 1,179
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Chega Переглянути допис
В Днепре встречают "гостей".
прошлогоднее видео..
бачів його в ру_чп..
Snap не на форумі   Reply With Quote
Старий 28-05-2014, 23:16   #287
O.K.
Гигант мысли
 
O.K.'s Avatar
 
Реєстрація: Dec 2011
Адреса: Винница
Повідомлення: 910
За замовчуванням

За поданням особового складу частини В0624, командир ОК "Південь" генерал-лейтенант Хомчак Р.Б. звинувачений у державній зраді. Генерал -лейтенант Хомчак Р.Б. 27.05.2014 направив письмовий наказ, яким заборонив виконувати бойові завдання бійцям батальйону В0624, що дислокується на півночі Луганської області.
Хомчак Р.Б. відмовляється постачати новоприбулим військам зброю, бронежилети, каски. Генерал –лейтенант саботує АТО і піддає небезпеці життя солдатів в той час як автомати та амуніція є на складі, а особовий склад не може отримати амуніцію без його розпорядження.
Це той самий генерал який вимагав - ні шагу назад - коли блок-пост номер 10 дві доби був проблемний! Саме його недолугі накази змусили комбрига Яцківа тримати бійців біля Волновахи в той саме час як на території Волновахського району сепаратистів і терористів НЕ БУЛО! Там нікого було ловити. Наші стали зручною мішенню. Генерал Хомчак перший, хто винен у їх смертях.
Особовий склад частини вимагає негайно провести службове розслідування щодо діяльності Хомчака Р.Б.
__________________
Не издевайтесь над людьми.Не заставляете их думать и анализировать, это не гуманно.
O.K. не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-05-2014, 00:21   #288
kingofswords
Гигант мысли
 
kingofswords's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Адреса: Винница
Повідомлення: 1,171
Send a message via Skype™ to kingofswords
За замовчуванням

Тут по ходу не то что бы делятся новостями и высказывают свое мнение, а просто поливают грязью восток.
Я держусь нейтральной точки зрения. Потому что каждый раз гогда я смотрю украинские новости - я им верю. Смотрю российские, тоже верю. И самое интересное что видео может быть одно, а комменты разные. Остается одно - все со всех сторон врут. И для меня остается смотреть слушать только очевидцев.
Я родился и всю жизнь прожил в Виннице, но в Рубежном, я думаю все уже слышали об этом городе, так вот в Рубежном у меня брат, бабушка , мама. Они то не сепаратисты, и не учавствуют ни в каких движениях. Однако от беспредела украинской армии страдают. Много что там уже понаделывала нацгвадия, и об этом нигде никто не говорит и никто никогда не скажет.
Мое мнение такое, отцепитесь от востока. Хотят свободы, значит дайте свободу. Народ если не хочет быть в составе Украины, то он не будет. А народа там такой что он не смирится с долбанной Украинской властью. Так что же это значит, если человек захотел свободы, то его нужно расстрелять, так что ли выходит. Где же тут тогда право на свободу.

Я ненавижу национализм (всего лишь любовь к своей нации) в любых его проявлениях. Так же отвратителен мне и фанатизм.
Любишь что то - люби молча. Любишь свою страну - тоже люби молча, и не хер писать на каждом заборе лозунги своей любви.

Пошел 2 месяца назад к врачу, а он тут мне выдает: "Кажи на нашiй мовi". Мне то нужно было, по этому я перешел на Украинский. Но это уже быдловство. В другой ситуации, я разбил бы ему лицо.
Если кто то скажет что ты живеш на Украине, у должен говорить на Украинском языке, то ни хрена. На территории Винницкой области 1000 лет назад народ говорил на древнесловянском языке. Да тогда еще и украинского в помине не было.
Я бы с удовольствием переименовал бы центр Украины в Киевскую Русь.

А вообще ко всем нормально относился. Просто некоторые высказывания не обоснованы. Или сказаны человеком с промытыми мозгами.
kingofswords не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-05-2014, 00:39   #289
Вавка
Старожил
 
Вавка's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2011
Повідомлення: 2,571
За замовчуванням

ну да бля
Вавка не на форумі   Reply With Quote
Старий 29-05-2014, 00:53   #290
Вавка
Старожил
 
Вавка's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2011
Повідомлення: 2,571
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від kingofswords Переглянути допис
Тут по ходу не то что бы делятся новостями и высказывают свое мнение, а просто поливают грязью восток.
Я держусь нейтральной точки зрения. Потому что каждый раз гогда я смотрю украинские новости - я им верю. Смотрю российские, тоже верю. И самое интересное что видео может быть одно, а комменты разные. Остается одно - все со всех сторон врут. И для меня остается смотреть слушать только очевидцев.
Я родился и всю жизнь прожил в Виннице, но в Рубежном, я думаю все уже слышали об этом городе, так вот в Рубежном у меня брат, бабушка , мама. Они то не сепаратисты, и не учавствуют ни в каких движениях. Однако от беспредела украинской армии страдают. Много что там уже понаделывала нацгвадия, и об этом нигде никто не говорит и никто никогда не скажет.
Мое мнение такое, отцепитесь от востока. Хотят свободы, значит дайте свободу. Народ если не хочет быть в составе Украины, то он не будет. А народа там такой что он не смирится с долбанной Украинской властью. Так что же это значит, если человек захотел свободы, то его нужно расстрелять, так что ли выходит. Где же тут тогда право на свободу.

Я ненавижу национализм (всего лишь любовь к своей нации) в любых его проявлениях. Так же отвратителен мне и фанатизм.
Любишь что то - люби молча. Любишь свою страну - тоже люби молча, и не хер писать на каждом заборе лозунги своей любви.

Пошел 2 месяца назад к врачу, а он тут мне выдает: "Кажи на нашiй мовi". Мне то нужно было, по этому я перешел на Украинский. Но это уже быдловство. В другой ситуации, я разбил бы ему лицо.
Если кто то скажет что ты живеш на Украине, у должен говорить на Украинском языке, то ни хрена. На территории Винницкой области 1000 лет назад народ говорил на древнесловянском языке. Да тогда еще и украинского в помине не было.
Я бы с удовольствием переименовал бы центр Украины в Киевскую Русь.

А вообще ко всем нормально относился. Просто некоторые высказывания не обоснованы. Или сказаны человеком с промытыми мозгами.
виходячи із твоєї логіки - у будь-якій нині цивілізованій країні можна спілкуватися мовою якою хочеш, бо ще 1000 років тому на території цієї країни не вживали сучасну мову.

червоним виділено те, що людина україномовна ніколи не побудує так речення, бо це переклад з російської, та ще й тобою інтерпретований.

право на свободу, волевиявлення і самоствердження має кожен, а бути колаборантом (живучи на тереторії конкретної країни) не має жодна людина, інакше має бути знищена.

Гриценко вже говорив: хто хоче до Росії, їх ніхто не тримає, навіть на квиток дадуть.

Проблема нашого суспільства у тому, що ми дотримуємося нейтральної точки зору. Такого собі пасивного громадського існування. Натомість мали б бурхливо реагувати на агресію, що і зробив майдан. На агресію, в даній ситуації зі сторони наших прекрасних луганчан і донбасчан на чолі із проФФесором, за підтримки путінКО.
А ще бажаю всім живим нарешті відростити яйця і бути або українцем або руським громадянином, а не москалями або кацапами.

Останній раз редагувалося Вавка; 00:59.
Вавка не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
nekto из ольгино, вита - це агент кремля, мы все умрём, судья ди - ватник, судья ди - коммуняка


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 23:03. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024