Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30-03-2016, 11:26   #1051
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Пора справою починати займатися і перестати шукати ворогів в своє виправдання. Пора країною зайнятися, а не плювати в сторону Росії. Налагоджувати торговлю, піднімати економіку. Де експорт в ЄС? Де ВІЗИ? Де прийняття в ЄС? Все це казки. Країна знаходиться на межі прірви, а всім по фігу? Ви знаєте який ЗВР України сьогодні? Там порожньо. Куди золото поділи? Теж Росія вивезла? Справою треба займатися, а не ганяти своїх же співвітчизників за те, що вони жили або живуть у Криму, змушуючи їх працювати на економіку Росії.
а ты на какую букву ошибся в написании своего ника? в Ч или Ь ?
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него
Boroda не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-03-2016, 14:13   #1052
vinalex
Ветеран
 
Реєстрація: Dec 2005
Повідомлення: 2,042
Send a message via ICQ to vinalex Send a message via MSN to vinalex Send a message via Yahoo to vinalex
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Пора справою починати займатися і перестати шукати ворогів в своє виправдання. Пора країною зайнятися, а не плювати в сторону Росії. Налагоджувати торговлю, піднімати економіку. Де експорт в ЄС? Де ВІЗИ? Де прийняття в ЄС? Все це казки. Країна знаходиться на межі прірви, а всім по фігу? Ви знаєте який ЗВР України сьогодні? Там порожньо. Куди золото поділи? Теж Росія вивезла? Справою треба займатися, а не ганяти своїх же співвітчизників за те, що вони жили або живуть у Криму, змушуючи їх працювати на економіку Росії.
Знаєш, як би не склалось надалі, рашка завжди залишиться для нас ворожою державою, а крисчани - зрадниками. Це вже не залежить від урядів і президентів. Так що твої потуги марні.
__________________
«...немцы испытывают страшные лишения под чехословацким гнетом...» А.Гитлер, 1938
«...русскоязычное население Украины начинают преследовать, уничтожать, подвергать издевательствам...» В.Путин, 2014
vinalex не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-03-2016, 14:37   #1053
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Щоб не плутали з природним явищем.
странный ответ. Смерть как и смерч - природные явления. Кто с чем путает? Может это ты ченить напутал ?
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него
Boroda не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-03-2016, 14:40   #1054
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Про Рашку потім поговоримо, а зараз будемо про Україну говорити. Любиш, кажеш, Україну? Я учасник АТО - а ти? Ти чому відсиджуєшся в форумах, а не захищаєш країну зі зброєю в руках від колорадів? Нічого, скоро ми прийдемо звільняти свою землю від всяких іродів. Нас не треба навіть формувати. У нас є зброя. Нам не потрібен Донбас який не хоче бути Україной. Ми наведемо порядок в країні. Дуже скоро наведемо. Навіть раніше, ніж ви можете собі уявити. І не дай Бог у Вінниці я почую Кацапську мову, яку заборонили в Криму! Ви не пішли в АТО? Тоді АТО йде до вас. Ми нагадаємо всім про те, як ви ставилися до наших братів, які чесно виконали свій військовий обов'язок. Кожен, хто не був у зоні АТО отримає по заслугах. Скоро подивимося, чиї потуги марні.
вот это ахинею ты несешь думать пробовал?
іноді краще жувати (с)
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него
Boroda не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-03-2016, 14:53   #1055
vinalex
Ветеран
 
Реєстрація: Dec 2005
Повідомлення: 2,042
Send a message via ICQ to vinalex Send a message via MSN to vinalex Send a message via Yahoo to vinalex
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Про Рашку потім поговоримо, а зараз будемо про Україну говорити. Любиш, кажеш, Україну? Я учасник АТО - а ти? Ти чому відсиджуєшся в форумах, а не захищаєш країну зі зброєю в руках від колорадів? Нічого, скоро ми прийдемо звільняти свою землю від всяких іродів. Нас не треба навіть формувати. У нас є зброя. Нам не потрібен Донбас який не хоче бути Україной. Ми наведемо порядок в країні. Дуже скоро наведемо. Навіть раніше, ніж ви можете собі уявити. І не дай Бог у Вінниці я почую Кацапську мову, яку заборонили в Криму! Ви не пішли в АТО? Тоді АТО йде до вас. Ми нагадаємо всім про те, як ви ставилися до наших братів, які чесно виконали свій військовий обов'язок. Кожен, хто не був у зоні АТО отримає по заслугах. Скоро подивимося, чиї потуги марні.
Оце видав. І що учасник АТО робить в окупованому Криму? Твоє прізвище не Шевцов випадком? Той теж в АТО воював, що не заважало йому відвідати парад в честь окупації півострову.
__________________
«...немцы испытывают страшные лишения под чехословацким гнетом...» А.Гитлер, 1938
«...русскоязычное население Украины начинают преследовать, уничтожать, подвергать издевательствам...» В.Путин, 2014
vinalex не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-03-2016, 15:03   #1056
vinalex
Ветеран
 
Реєстрація: Dec 2005
Повідомлення: 2,042
Send a message via ICQ to vinalex Send a message via MSN to vinalex Send a message via Yahoo to vinalex
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Довелося рятуватися в Росії.
Від кого рятуватися?
__________________
«...немцы испытывают страшные лишения под чехословацким гнетом...» А.Гитлер, 1938
«...русскоязычное население Украины начинают преследовать, уничтожать, подвергать издевательствам...» В.Путин, 2014
vinalex не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-03-2016, 15:04   #1057
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
1. Дуже грамотний?
2. А чому не в АТО?
3. Я дивлюся, вам тут тепло і затишно і клопи не кусають.
4. Чому країну віддали в руки пидоров і клоунів типу Ляшка і Саакашвілі?
5. Ми з'ясуємо з точністю до мікрона, хто голосував за Порошенка і змусимо відповісти за всією суворістю.
6.Нас вони послали воювати з колорадами, а самі російської мовой як рідний користуються.
7.Ми там в окопах гниємо, а вони тут розважаються.
8.Скоро кінець прийде вашiм веселощам.
9.Там і поговоримо про правильність написання тих чи інших слів.
1. не, не дуже
2. я просился, не нужен хотя, мне кажется это тебя волновать не должно
3. это правда
4. уууу ... это крутая мысль
5. всю страну расстреляешь ?
6. а до чого тут мова? ))))))
7. это правда
8. когда?
9. правильность написания - не так уже и плохо, согласись ))))
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него
Boroda не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-03-2016, 15:05   #1058
TASHA
Гуру
 
TASHA's Avatar
 
Реєстрація: May 2007
Повідомлення: 7,618
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Здоров'я після поранення поправляю. Україна нас не захотіла приймати. Довелося рятуватися в Росії. Не знаю, хто такий твій Шевцов, але відповісти за всі наші негаразди доведеться однозначно. А чому ти в той час, коли твій Крим окупований, ще не в армії і зі зброєю в руках не звільняєш Крим і Донбас от ворогiв?
а вы с какой стороны в АТО присутствовали?
__________________
Путин - геть!!!
Что делаешь - то и хочешь.
TASHA не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-03-2016, 15:05   #1059
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Здоров'я після поранення поправляю. Україна нас не захотіла приймати. Довелося рятуватися в Росії. Не знаю, хто такий твій Шевцов, але відповісти за всі наші негаразди доведеться однозначно. А чому ти в той час, коли твій Крим окупований, ще не в армії і зі зброєю в руках не звільняєш Крим і Донбас от ворогiв?
шедеврально
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него
Boroda не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-03-2016, 15:08   #1060
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Смерчь Переглянути допис
Я багато думав в окопах під обстрілами. І коли прийдемо, кожен відповість за всі наші біди. За смерть наших братів. Там і подивимося, хто дурень, а хто розумний.
когда???? я знаю пару-тройку человек, которых очень даже неплохо было примерно наказать Сам- не могу, у них телохранители крепкие
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него
Boroda не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
кружевных трусов?, петух съебал в швецию, хватит ли на всех


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 21:05. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024