Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

 
 
Опції теми Опції перегляду
Prev Previous Post   Next Post Next
Старий 25-09-2016, 21:30   #1
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням ЗАЗ 11024 (Таврія) 2005 р.

Детальні фото можливо переглянути в альбомі:
http://flashproject.io.ua/album801158

Ідеальний стан! 47 т. км. пробігу! Без ДТП! Не фарбувалася і даже не підфарбовувалася, не гнила! Оброблена повністю дуже якісно ще з завода! Обслуговувалася регулярно, лише дорогими розхідниками! Два комплекти гуми на дисках (зимова практично нова, літня вже на докатці)! Центральний замок (на багажник також). Два комплекти ключів! Якісна акустика! Сідухи від BMW (посадочні місця не переварювалися, тому без проблем можливо ставити оригінальні сидіння)! Розпорка під капотом стоїть не декоративна, а оригінальна із четвертою подушкою на мотор! Майже все світло в середині і зовні перероблене під світлодіоди! Стоять протитуманки Wesem! Також врізав в задній бампер галогенку Wesem на задній хід)))

Потрібно вирізати нове праве дзеркало (я тимчасово поставив яке було)))! А також приварити нову трубу від глушника, вона перегнила! (Сам глушник ще переживе сотню нових))) Копійчані справи, але в мене немає часу цим займатися!

Є ще дофіга різних запчастин та аксесуарів, ришітка на літо, остатки масел та тосолів!

Автомобіль вартий Вашої уваги! В такому стані по Україні їх небагато!

1900$

Для всіх хто телефонує і розказує, що вона гнила, фарбована, із скрученим пробігом, із заміненими лядами, і мотором після 2-3 капіталки, фото зафотошоплені і т.д. Будь ласка, не телефонуйте і не витрачайте мого часу, якщо не вірите - приїджайте і дивіться самі!

Перекупи взагалі йдуть лісом!!!

БЕЗ ТОРГУ!!! В такому стані дешевше не знайдете!!!


!!!Територіально Літин!!!












Останній раз редагувалося FLASHproject; 18:58.
FLASHproject не на форумі  
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 13:05. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024