Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 26-01-2018, 01:39   #121
owmen
Юзер
 
owmen's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2018
Повідомлення: 29
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від FLASHproject Переглянути допис
Є така штука, в будь якого електровода має бути у багажнику)))
Лол, поставил бы лайк да не предусмотрено на форуме))
owmen не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-01-2018, 01:52   #122
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Александр Переглянути допис
Перестань, нікто нічого не крутить. Вже ті часи пройшли. Раніше просто запчастин на делфі не було, а на бош були, от і вся різниця.
Та я не думаю що сильно великі проблеми були із запчастинами, просто знаючи власників 1,5 дці вони зажлобяться віддавати $$$ за нову ТНВД та форсунки, вони і турбіни завжди відновлюють чи купують китайські.

Цитата:
Ти ж писав, що в тебе берлінго 1.9?
Теж є в хазяйстві
Цитата:
На рахунок, д4фа ти будеш другим Я думаю замало для статистики.
Не зрозумів, як це мало для статистики. Ці двигуни ставилися практично на всі Hyundai/Kia, бюджетного-середнього рівня.
Цитата:
Та і думаю, що машина твоя бралась в Україні в салоні і рідний пробіг там не великий.
Саме так, за сотню лише перевалив. За кордоном їх мало продають і ціни високі, сюди гнати немає сенсу.
__________________
Велобарахло http://tourist.kharkov.ua/phpbb/commercecp.php?u=27269#
FLASHproject не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-01-2018, 01:57   #123
kinda cute
Фанат
 
Реєстрація: Jun 2009
Повідомлення: 592
Send a message via ICQ to kinda cute
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від GeraltVn Переглянути допис
Вот и спрашиваю с какого чуда ДВС на электрокаре?
Вы дурак? Или читать не умеете?
kinda cute не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-01-2018, 02:05   #124
Александр
Гуру
 
Реєстрація: Sep 2009
Повідомлення: 3,850
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від FLASHproject Переглянути допис
Та я не думаю що сильно великі проблеми були із запчастинами, просто знаючи власників 1,5 дці вони зажлобяться віддавати $$$ за нову ТНВД та форсунки, вони і турбіни завжди відновлюють чи купують китайські.


Теж є в хазяйстві

Не зрозумів, як це мало для статистики. Ці двигуни ставилися практично на всі Hyundai/Kia, бюджетного-середнього рівня.

Саме так, за сотню лише перевалив. За кордоном їх мало продають і ціни високі, сюди гнати немає сенсу.
Напишу тобі коротко: ти просто реально мало знаєш, або твої познання застаріли років на 10. Всі мотори нормальні, просто більше проблем з тими яких кількісно більше, от і все. А на данний момент конкретно твоє кіа буде важче правильно діагностувати через банальну відсутність досвіду і провірочних запчастин.
ЗІ В тебе першою почнеться проблема з регулятором тиску палива, от тоді і згадаєш мої слова.
Александр не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-01-2018, 02:21   #125
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Александр Переглянути допис
Напишу тобі коротко: ти просто реально мало знаєш, або твої познання застаріли років на 10. Всі мотори нормальні, просто більше проблем з тими яких кількісно більше, от і все. А на данний момент конкретно твоє кіа буде важче правильно діагностувати через банальну відсутність досвіду і провірочних запчастин.
ЗІ В тебе першою почнеться проблема з регулятором тиску палива, от тоді і згадаєш мої слова.
Мені не потрібно багато про них знати, хай краще знають люди які їх ремонтують Вони мені нафіг не впали, але приходиться шукати дану інформацію, бо нажаль не всі "дизелісти" знають що вони роблять. Зараз бля не найдеш людину яка карбюратора і запалення на жигулі налаштує, всі стали великими "дизелістами"

І ще раз повторюю - 1,5дці класний двигун, але лише якщо новий.
__________________
Велобарахло http://tourist.kharkov.ua/phpbb/commercecp.php?u=27269#

Останній раз редагувалося FLASHproject; 02:29.
FLASHproject не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-01-2018, 07:50   #126
Dark
Гуру
 
Dark's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Повідомлення: 4,787
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від FLASHproject Переглянути допис
Якщо великі пробіги і чисто по трасі, то погоджуюся із Вами, газ вигідніший!
У змішаному циклі приблизно паритет, а от у місті дизель економніший буде.
Kangoo K9K
Город 5.5-6.5, трасса 4.5-5.
Kangoo K7J
Город 12 газа, трасса 8.

Считаем К9К по минимуму. Город 165 грн, трасса 135. K7J. Город 156 грн, трасса 104 грн. В каком месте дизель экономичнее? Я уж молчу о том, что 1.4 ходит до капиталки по 600-700 тысяч, а капиталка заключается в подкидывании колец, а K9K позволяет попасть на двадцатку гривен, если залить плохую солярку. Кроме этого, газ экологичнее, а с учётом утилизации батарей электрокар имеет сомнительные преимущества.
__________________
И раны время лечит, время - лучший врач.



Dark не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-01-2018, 10:10   #127
Uncle Splin
Юзер
 
Uncle Splin's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2005
Адреса: Planet Earth
Повідомлення: 15
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Mr_Ein Переглянути допис
... Пару рас ездил в Каменец-Подольск, несколько поездок в Киев, Борисполь, Немиров, Бар, Шаргород, Житомир. В целом куда надо - туда и еду ) ...
Вот опишите как вы едите в Каменец, раз зарядок так много-много. На моем ДВС в январе 2018, это 2,5-3 часа езды, где-то 210-220 км. И примерно 15 литров бензина.
__________________
Дождь – это когда небо в осколках луж

Uncle Splin не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-01-2018, 10:42   #128
Mr_Ein
Фанат
 
Mr_Ein's Avatar
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 683
Send a message via ICQ to Mr_Ein
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Uncle Splin Переглянути допис
Вот опишите как вы едите в Каменец, раз зарядок так много-много. На моем ДВС в январе 2018, это 2,5-3 часа езды, где-то 210-220 км. И примерно 15 литров бензина.
1) достаточно просто зайти на ресурс plugshare, и в целом больше половины вопросов где и как зарядиться просто отпадает.

2) Мне не сложно, расскажу
Еду до Бара, это 60км и 1час в дороге, там становлюсь на обычную зарядку бесплатную(но я всеравно 50 грн кидаю за электрику, ибо не любитель халявы, если по какой то причине та зарядка не работает, то там в метре есть еще одна независимая, но платная), на час/максимум полтора, и потом еду остаток 115 км без напряга. По приезду в Каменец есть пару вариантов, или стать на фастЧарджер и за 40 мин зарядиться, или стать на бесплатную 3х часовую зарядку и пока гуляешь замком и красивыми улочками, машинка неспешно заряжается. Кстате если очкуешь, или перетопил на трассе, и до Каменца недотягиваешь, то есть зарядка в Дунаевцах. ИТОГО 4-4,5 часа в дороге, а по бюджету или бесплатно, или 50 грн в Бару + цена зарядки дома(около 20грн по ночному тарифу) что в денежном эквиваленте на бенз/дизель 2.5 л

Да, дольше на час/два.. но зато практически халява.
Если мне надо ехать в Каменец по работе, а такое стабильно пару рас в квартал, то я еду своим бусом, время в дороге около 2.5-3 часов ну и дизеля тоже наверно литров 15... хз. Я когда по работе гоняю, я литры не считаю, мне все оплачивают клиенты с достойным запасом.

PS: Если интересует дорога через Хмельницкий, то там вообще почти каждые 30км по зарядке
PPS: если б у меня была не 24кВт-ная моделька на 30кВт, то я бы вообще на одном зарядке доехал бы
PPPS: c октября прошлого года в японии стартанули продажи 40кВт модели Nissan Leaf нового коления. В штатах старт продаж с 1го января.

  Скрытый текст


Запас хода по паспорту до 400км(честно я в это не верю, но 300 км думаю в легкую проедет)
Куча новых плюшек в виде: базовый автопилот, автоматическая парковка, режим езды одной педалькой, и масса новых мелочей
И главное - эта моделька дешевле чем прошлая на пару тыщ зеленых! А ее батарейку можно по идее переставить при желании на стрый лиф, тоесть габариты те же.
__________________
Винницкий Театр Огня
Низкий дым на первый танец LowFog.FieryDream.com
Cалюты и феерверки Fireworks.FieryDream.com

Останній раз редагувалося Mr_Ein; 11:05.
Mr_Ein не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-01-2018, 10:57   #129
FLASHproject
Старожил
 
FLASHproject's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 3,220
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Dark Переглянути допис
Kangoo K9K
Город 5.5-6.5, трасса 4.5-5.
Kangoo K7J
Город 12 газа, трасса 8.

Считаем К9К по минимуму. Город 165 грн, трасса 135. K7J. Город 156 грн, трасса 104 грн. В каком месте дизель экономичнее? Я уж молчу о том, что 1.4 ходит до капиталки по 600-700 тысяч, а капиталка заключается в подкидывании колец, а K9K позволяет попасть на двадцатку гривен, если залить плохую солярку. Кроме этого, газ экологичнее, а с учётом утилизации батарей электрокар имеет сомнительные преимущества.
Ну це потрібно ж було зрівнити дизельний двигун який має один із самих низьких ресурсів, із бензинкою 1,4 яка древня і проста як гівно мамонта))) До того ж K7J взагалі нікуди не їде і при цьому жере 8/12)))
Нарахували 9 грн. економії в пользу газу на ненавантаженому автомобілі?)))
А якщо 2-3 пасажира, 500 кг. в багажнику і 500 кг. на фаркопі, де з таким навантаженням буде Ваш 1,4 бензин??? Правильно, нігде, він буде стояти!
І якщо зрівнюєте із таким древнім простим бензином то і дизель візьміть відповідний древній, вони теж без проблем по 600-700 відбіжать.

Кенгу (як і інші пиріжки) - це автомобіль який в 90% беруть для роботи а не возити жопу.
__________________
Велобарахло http://tourist.kharkov.ua/phpbb/commercecp.php?u=27269#

Останній раз редагувалося FLASHproject; 11:05.
FLASHproject не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-01-2018, 10:57   #130
owmen
Юзер
 
owmen's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2018
Повідомлення: 29
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Mr_Ein Переглянути допис
1) достаточно просто зайти на ресурс plugshare, и в целом больше половины вопросов где и как зарядиться просто отпадает.

2) Мне не сложно, расскажу
Еду до Бара, это 60км и 1час в дороге, там становлюсь на обычную зарядку бесплатную(но я всеравно 50 грн кидаю за электрику, ибо не любитель халявы, если по какой то причине та зарядка не работает, то там в метре есть еще одна независимая, но платная), на час/максимум полтора, и потом еду остаток 115 км без напряга. По приезду в Каменец есть пару вариантов, или стать на фастЧарджер и за 40 мин зарядиться, или стать на бесплатную 3х часовую зарядку и пока гуляешь замком и красивыми улочками, машинка неспешно заряжается. Кстате если очкуешь, или перетопил на трассе, и до Каменца недотягиваешь, то есть зарядка в Дунаевцах. ИТОГО 4-4,5 часа в дороге, а по бюджету или бесплатно, или 50 грн в Бару + цена зарядки дома(около 20грн по ночному тарифу) что в денежном эквиваленте на бенз/дизель 2.5 л

Да, дольше на час/два.. но зато практически халява.
Если мне надо ехать в Каменец по работе, а такое стабильно пару рас в квартал, то я еду своим бусом, время в дороге около 2.5-3 часов ну и дизеля тоже наверно литров 15... хз. Я когда по работе гоняю, я литры не считаю, мне все оплачивают клиенты с достойным запасом.

PS: Если интересует дорога через Хмельницкий, то там вообще почти каждые 30км по зарядке
На Вашей карте в Баре (да и в большинстве остальных зарядных точках) зеленые отметки, а это трехчасовые зарядки и то если повезет.
owmen не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 23:28. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024