Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Кино

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 21-08-2014, 16:50   #1
TS1
Фанат
 
Реєстрація: Nov 2012
Повідомлення: 595
За замовчуванням Пропоную бойкотувати кінотеатр.

Пропоную бойкотувати кінотеатр ім. Коцюбинського. Пр

Причини:

1. Низька якість 3д зображення.
2. Окуляри які видають не обробляются жодними антибактерицидними речовинами (що особливо важливо для дітей).
3. Самі окуляри в жахливому стані. Багато з них пошкодженні і працюють як-небудь.
4. Зали непристосовані для нормального перегляду фільмів людям зі зростом меньше 170 см.
5. Неможливо нормально обрати місце в самому залі на касі (елементарне хамство касирів)

Є ще багато інших причин які можна перерахувати. Виклав основні на мій погляд.
Зрозумійте вірно! Якщо ми не будемо ніяким чином виявляти своє незадоволення то так і будемо мати поганенький кінотеатр в якому не зможемо отримати задоволення від перегляду фільмів.

Прошу озвучувати свої думки
TS1 не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-08-2014, 17:01   #2
amoremio
Ветеран
 
amoremio's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Адреса: Вінниця, район "Варшава"
Повідомлення: 2,197
За замовчуванням

Я ходжу в цей гадюшник лише раз на рік - прем'єра чергової частини Володара Кілець чи Хобіта. Ходжу лише через те, що не можу дочекатися блюрей ліцензії в 3д із подальшим переглядом на домашньому проекторі. Так що можна вважати, що я та моя сім'я їх також бойкотує).
amoremio не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-08-2014, 17:01   #3
krebs83
Гуру
 
krebs83's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2009
Повідомлення: 5,332
За замовчуванням

ходив після IMAX 3D в Києві. Був останній раз в Коцюбинського...
krebs83 не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-08-2014, 17:06   #4
demon200777
Гуру
 
demon200777's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2010
Повідомлення: 8,144
За замовчуванням

я там был 1 раз в 2013 на 3д про зомби - зомби в кассе - зомби на входе - туалет как в фильме тоже - цены просто пистец, короче там тока бесплатные фильмы для пенсионеров показывать ))
купил себе телик с 3д и смотрю дома )))
demon200777 не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-08-2014, 17:13   #5
TS1
Фанат
 
Реєстрація: Nov 2012
Повідомлення: 595
За замовчуванням

Всеодно жаль "Мир" в якому більш-менш можна було дивитись прем'єри нових фільмів без відверто жахливого 3д (після ялтинського аймакса будь який 3д котрий не аймакс - не 3д). Коцюба тупо заробляє на відсутності альтернативи як такої. Хто в курсі чому махнули на "Мир" ? Як я розумію то там всього лиш замінити аналогові проектори на цифру і все.....
TS1 не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-11-2014, 00:00   #6
ross
Старожил
 
ross's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Повідомлення: 3,400
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від TS1 Переглянути допис
Всеодно жаль "Мир" в якому більш-менш можна було дивитись прем'єри нових фільмів без відверто жахливого 3д (після ялтинського аймакса будь який 3д котрий не аймакс - не 3д). Коцюба тупо заробляє на відсутності альтернативи як такої. Хто в курсі чому махнули на "Мир" ? Як я розумію то там всього лиш замінити аналогові проектори на цифру і все.....
у нас тц мало в городе... не у всех мудачков в собственности тц есть просто...
ross не на форумі   Reply With Quote
Старий 13-11-2014, 01:04   #7
M42
Гигант мысли
 
M42's Avatar
 
Реєстрація: May 2014
Повідомлення: 1,280
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від TS1 Переглянути допис
Пропоную бойкотувати кінотеатр ім. Коцюбинського. Пр

Причини:

1. Низька якість 3д зображення.
2. Окуляри які видають не обробляются жодними антибактерицидними речовинами (що особливо важливо для дітей).
3. Самі окуляри в жахливому стані. Багато з них пошкодженні і працюють як-небудь.
4. Зали непристосовані для нормального перегляду фільмів людям зі зростом меньше 170 см.
5. Неможливо нормально обрати місце в самому залі на касі (елементарне хамство касирів)

Є ще багато інших причин які можна перерахувати. Виклав основні на мій погляд.
Зрозумійте вірно! Якщо ми не будемо ніяким чином виявляти своє незадоволення то так і будемо мати поганенький кінотеатр в якому не зможемо отримати задоволення від перегляду фільмів.

Прошу озвучувати свої думки
Моя думка очень проста: не нравится - сделай лучше/посоветуй как лучше/собери единомышленников и составьте письмо с предложениями как сделать лучше или просто не ходи Но не ходи сам, а не подстрекай других, ибо если все поведутся на такую "прогрессивную" идею у нас не будет и поганенького кинотеатра.
M42 не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-11-2014, 13:10   #8
SanSanZ
Писатель
 
SanSanZ's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2012
Повідомлення: 323
За замовчуванням

Хожу в него на те фильмы которые жду. Вчера был например на Interstellar. Кинотеатр конечно полное дно, я еще давно говорил. У мира не было цифрового оборудования поэтому они не могли показывать много фильмов. Нет смысла что бы делали с этим кинотеатром что то, нам нужно что бы построили нормальный кинотеатр в ТРЦ или РЦ, как во всех нормальных областных центрах...
SanSanZ не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-11-2014, 14:46   #9
amoremio
Ветеран
 
amoremio's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Адреса: Вінниця, район "Варшава"
Повідомлення: 2,197
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від SanSanZ Переглянути допис
Нет смысла что бы делали с этим кинотеатром что то, нам нужно что бы построили нормальный кинотеатр в ТРЦ или РЦ, как во всех нормальных областных центрах...
згоден повністю
amoremio не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-08-2015, 22:49   #10
SergeK
Юзер
 
SergeK's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2015
Повідомлення: 13
За замовчуванням

Не был в этом кинотеатре и судя по отзывам не буду
SergeK не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 23:58. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024