Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Відпочинок, розваги та знайомства

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 14-07-2008, 22:24   #191
Artick
Фанат
 
Artick's Avatar
 
Реєстрація: May 2007
Адреса: Toy Factory!(Іргашкова фабрика!)
Повідомлення: 458
Send a message via ICQ to Artick
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від serg Переглянути допис
Я говорю о том, что назвавшись сХе, ты уже лишаешь себя свобод. И очередной кирпичик для своего мировоззрения ты уже скорей всего возьмешь именно из этой культуры, а не из неограниченного выбора в жизни.
А эти "запреты", с целью поддержки чистого сознания, настолько выборочны, что просто смешно. Вот вы, например, кофе не пьете именно из-за содержания в нем кофеина.
- так, во-первых, кофеин больше влияет на сам организм, чем на сознание (больше чем кофе на сознание может повлиять даже большее или меньшее содержание кислорода в воздухе, его давление, магнитные бури на Солнце и тд.)
- во вторых, в чашке чая кофеина действительно содержится не меньше чем в порции кофе (я вон вчера под вечер выпил хорошо заваренный зеленый чай, эффект был не меньше чем от кофе - заснул я только под утро)
Так что, границы эти слишком размыты, что б применять такие принципы, как например 100% отказ от кофе и тд. Все хорошо в меру.
Я не против каких-то направлений или течений - я против ярлыков, тем более, если люди начинают вешать их сами на себя.
По-перше, як я вже писав викликано моє рішення тим, що після кави у мене часті носові кровотечі.
По-друге,вибір обмежений і твій вибір ти теж зробиш з чогось, а не сам свій...
По-третє не п*ють каву не від того, що вона "расширяет сознание", а від впливу на огранізм.

ЗІ: Чай п*ю дуже рідко(хоча люблю), але лише зелений і то заварений легко(пив так завжди, а не тому що мені це чимось нав*язане).
__________________
БарД!

WAR INSIDE EVERYONE OF US!!!


Kiss a non-smoker; taste the difference.

I'am a hero in a crazy wicked show...
Artick не на форумі   Reply With Quote
Старий 14-07-2008, 22:29   #192
Artick
Фанат
 
Artick's Avatar
 
Реєстрація: May 2007
Адреса: Toy Factory!(Іргашкова фабрика!)
Повідомлення: 458
Send a message via ICQ to Artick
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Atreyu Переглянути допис
кстати... о птичках... всмысле гомосеках


они тоже могут быть sXe или нет?

ато ж вроде и противоречит пункту 2
жесткое соблюдение моральных и
физических норм.


но и с другой стороны есть пункт 5.. который против дискриминаций....

поясните пожалуйста... О_о
Людині рівновіддвленій від точки дотику між повагою до себе і повагою до інших, просто не можливо щось пояснити. Вона завжди буде віддалена від відповіді, як від пояснення, але завжди більше ніж ближче щоб щось зрозуміти...
__________________
БарД!

WAR INSIDE EVERYONE OF US!!!


Kiss a non-smoker; taste the difference.

I'am a hero in a crazy wicked show...
Artick не на форумі   Reply With Quote
Старий 14-07-2008, 22:37   #193
Artick
Фанат
 
Artick's Avatar
 
Реєстрація: May 2007
Адреса: Toy Factory!(Іргашкова фабрика!)
Повідомлення: 458
Send a message via ICQ to Artick
За замовчуванням

Так, я ось дивлюся на відписуючих у цій темі(ті хто не ввжають сХе і весь час запитують і висловлюються, +одна людина - Житель Планеты Земля, дякую тобі, що ти хоч один такий є), так докладно і наглядно пояснуєте, іронізуєте, викладаєте свою думку, пояснюєте, що я просто бачу вас ну такими вільними, просто далі нема куди -

"Твердыня свободы каждый из вас,
Без лишних слов, без лишних фраз,
Теперь так Вас я буду величать,
Вам кланяться и никогда не поучать,
Забуду кто я, забуду где я,
К земля пред вами приклоню колени,
И повторю спасибо сотню раз,
Без лишних слов, без лишних фраз,
Лиш только б зглянулись вы на меня и научили,
Что есть свобода в этом мире".


ЗІ: Що ще сказати...
__________________
БарД!

WAR INSIDE EVERYONE OF US!!!


Kiss a non-smoker; taste the difference.

I'am a hero in a crazy wicked show...

Останній раз редагувалося Artick; 00:33.
Artick не на форумі   Reply With Quote
Старий 14-07-2008, 22:41   #194
D.A.R
Ветеран
 
D.A.R's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2005
Адреса: In the Land of White Horses
Повідомлення: 1,545
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Artick Переглянути допис
Людині рівновіддвленій від точки дотику між повагою до себе і повагою до інших, просто не можливо щось пояснити. Вона завжди буде віддалена від відповіді, як від пояснення, але завжди більше ніж ближче щоб щось зрозуміти...
ты не отвечаешь на его ответ(С)


какбэ слабо ответить на четко поставленный вопрос, четким ответом, а не расплывчатой цитатой??
__________________
All work and no play makes D.A.R a dull boy.
All work and no play makes D.A.R a dull boy.
All work and no play makes D.A.R a dull boy.
All work and no play makes D.A.R a dull boy.

D.A.R не на форумі   Reply With Quote
Старий 14-07-2008, 22:46   #195
Artick
Фанат
 
Artick's Avatar
 
Реєстрація: May 2007
Адреса: Toy Factory!(Іргашкова фабрика!)
Повідомлення: 458
Send a message via ICQ to Artick
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від D.A.R Переглянути допис
ты не отвечаешь на его ответ(С)


какбэ слабо ответить на четко поставленный вопрос, четким ответом, а не расплывчатой цитатой??
Звідки це цитата?!

1.Якщо уважно прочитати тему, то відповіть тут Є!
2. Якщо будуть ставитися такі "чіткі" питання, то на них будуть точно такі самі "чіткі" відповіді!

ЗІ: какбЄ навчіть мене відповідати, на такі чіткі, виражені, чудово поставлені питання, ну просто у дуже тактичній формі, які демонструють неймовірну повагу "
Цитата:
Повідомлення від Atreyu Переглянути допис
кстати... о птичках... всмысле гомосеках


они тоже могут быть sXe или нет?

ато ж вроде и противоречит пункту 2
жесткое соблюдение моральных и
физических норм.


но и с другой стороны есть пункт 5.. который против дискриминаций....

поясните пожалуйста... О_о
"?!
__________________
БарД!

WAR INSIDE EVERYONE OF US!!!


Kiss a non-smoker; taste the difference.

I'am a hero in a crazy wicked show...
Artick не на форумі   Reply With Quote
Старий 14-07-2008, 22:54   #196
Artick
Фанат
 
Artick's Avatar
 
Реєстрація: May 2007
Адреса: Toy Factory!(Іргашкова фабрика!)
Повідомлення: 458
Send a message via ICQ to Artick
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від serg Переглянути допис
Я говорю о том, что назвавшись сХе, ты уже лишаешь себя свобод. И очередной кирпичик для своего мировоззрения ты уже скорей всего возьмешь именно из этой культуры, а не из неограниченного выбора в жизни.
1. Розкажіть мені про ситуації, де ви не лишаєтесь свобод.
2. Якщо взяти звідти шматочок світогляду, то нічого поганого не станеться, а лише позитивне, як вже було мною написано.
3. Не знаю, як можна судити про щоь, ніколи не будучи частиною цього.
4. Я вже мав майже ідентичний світогляд, ще задовго то того, як став сХе, тобто це вже є необмежений вибір з життя, якмй я обрав.
5. Вибір не необмежений, про це можна багато дискутувати, але прочитавши всі твої пости відповіді на те, чому це не веде до свободи так і не знайшов(принайні грунтовної).
__________________
БарД!

WAR INSIDE EVERYONE OF US!!!


Kiss a non-smoker; taste the difference.

I'am a hero in a crazy wicked show...

Останній раз редагувалося Artick; 23:19.
Artick не на форумі   Reply With Quote
Старий 14-07-2008, 23:11   #197
Atreyu
Юзер
 
Atreyu's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2008
Повідомлення: 16
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Artick Переглянути допис
Людині рівновіддвленій від точки дотику між повагою до себе і повагою до інших, просто не можливо щось пояснити. Вона завжди буде віддалена від відповіді, як від пояснення, але завжди більше ніж ближче щоб щось зрозуміти...
тут ты прав
__________________
Live, Love, Burn, ... Die!!!
Atreyu не на форумі   Reply With Quote
Старий 14-07-2008, 23:27   #198
Atreyu
Юзер
 
Atreyu's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2008
Повідомлення: 16
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Artick Переглянути допис
Звідки це цитата?!

1.Якщо уважно прочитати тему, то відповіть тут Є!
2. Якщо будуть ставитися такі "чіткі" питання, то на них будуть точно такі самі "чіткі" відповіді!

ЗІ: какбЄ навчіть мене відповідати, на такі чіткі, виражені, чудово поставлені питання, ну просто у дуже тактичній формі, які демонструють неймовірну повагу "

"?!
1. так покажи нам её, будь добр))
2. Я спросил возможно ли такое, что индивиды с влечением к лицам одного с ними пола, которые поддерживает с ними сексуальные связи станут представителями Straight Edge? Этот вопрос вызвал у меня противоречия из-за того что такое явление противоречит второму пункту правил Straight Edge (см.ст.1), а с другой стороны, ограничение их будет являются своего рода дискриминацией, что будет противоречить пункту 5.
Я попросил дать мне разъяснения оп поводу этого вопроса, не то что бы это меня сильно волновало, но раз уж зашла своя тема, я посчитал интересным спросить это у представителей sXe. Вам так лучше, уважаемый?


P.S. я надеюсь на изъяснения вопроса таким образом, вам будет проще ответить. заранее благодарю


эээм... а если я скажу что держать 666 мэссаг на форуме "для понта" это тупо, то ты тоже посчитаешь это нетактичным и неуважительным? О_о
__________________
Live, Love, Burn, ... Die!!!
Atreyu не на форумі   Reply With Quote
Старий 15-07-2008, 00:26   #199
Artick
Фанат
 
Artick's Avatar
 
Реєстрація: May 2007
Адреса: Toy Factory!(Іргашкова фабрика!)
Повідомлення: 458
Send a message via ICQ to Artick
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Atreyu Переглянути допис
1. так покажи нам её, будь добр))
2. Я спросил возможно ли такое, что индивиды с влечением к лицам одного с ними пола, которые поддерживает с ними сексуальные связи станут представителями Straight Edge? Этот вопрос вызвал у меня противоречия из-за того что такое явление противоречит второму пункту правил Straight Edge (см.ст.1), а с другой стороны, ограничение их будет являются своего рода дискриминацией, что будет противоречить пункту 5.
Я попросил дать мне разъяснения оп поводу этого вопроса, не то что бы это меня сильно волновало, но раз уж зашла своя тема, я посчитал интересным спросить это у представителей sXe. Вам так лучше, уважаемый?


P.S. я надеюсь на изъяснения вопроса таким образом, вам будет проще ответить. заранее благодарю


эээм... а если я скажу что держать 666 мэссаг на форуме "для понта" это тупо, то ты тоже посчитаешь это нетактичным и неуважительным? О_о
1. Якщо писати в темі, потрібно її уважно читати, але якщо такої можливості нема, чи відповідь незрозуміла я відповім повніше.
2. Почнем з того, що не має нічого досконалого. Так ці пункти суперечать один одному, але лише на перший погляд. Не вина стрейт-еджерів, що люди одної статі порушуть пункт 2, тому вони не можуть стати стрейт, але це не є їх дискримінацією - це норми є такими. Невже ми дискримінуємо людину, яка порушує одне з основних правил стрейт, вона його порушує - вона не може бути стрейт, це не є її дискримінацією, так як не ми порушуємо чи не слідуємо своїм правилам, а вона їх порушує. Стрейт при цьому не порушує пункт 5 так, як неможливість гомосексуалістів(чи лесбіянок) стати стрейт не є їх дискримінацією, так як це не є прямим доказом неприязні до них, просто вони порушують норми. Якщо це суперечить пункту 2, то людина не виконує цей пункт - не ми її дискримінуємо, просто вона не виконує цю умовуу. Для прикладу, стрейт-едж, який буде бігати з кийом і бити гомосексуалістів порушуючи пункт 5, ця люди вже не буде стрейт, особисто я ніколи не бачив і не чув про сХе, які дискримінували людей одної статі, які мають між собою сексуальні відносини зв*язок. І наскільки я знаю, то людина, яка відмовиться від цього може стати стрейт і ніхто не буде тиснути на неї чи дискримінувати її. Докладне пояснення?!

ЗІ: Дуже дякую, попереднє запитання просто нагадує тупий стьоб, чи спосіб засвітитися.

ЗІ2:Ні, якщо ти будеш вважати це тупим я не вважатиму це не тактичним і не адекватним, тому що я тримаю їх не для понту, а тому що мені просто подобається, +тем вартих для відписання досить мало, до того ж набридло набирання постів - ось у чому понту нема. Але все ж не знаю, яке це має відношення до того, про що ми розмовляємо...
__________________
БарД!

WAR INSIDE EVERYONE OF US!!!


Kiss a non-smoker; taste the difference.

I'am a hero in a crazy wicked show...

Останній раз редагувалося Artick; 00:32.
Artick не на форумі   Reply With Quote
Старий 15-07-2008, 00:53   #200
Atreyu
Юзер
 
Atreyu's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2008
Повідомлення: 16
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Artick Переглянути допис
1. Якщо писати в темі, потрібно її уважно читати, але якщо такої можливості нема, чи відповідь незрозуміла я відповім повніше.
2. Почнем з того, що не має нічого досконалого. Так ці пункти суперечать один одному, але лише на перший погляд. Не вина стрейт-еджерів, що люди одної статі порушуть пункт 2, тому вони не можуть стати стрейт, але це не є їх дискримінацією - це норми є такими. Невже ми дискримінуємо людину, яка порушує одне з основних правил стрейт, вона його порушує - вона не може бути стрейт, це не є її дискримінацією, так як не ми порушуємо чи не слідуємо своїм правилам, а вона їх порушує. Стрейт при цьому не порушує пункт 5 так, як неможливість гомосексуалістів(чи лесбіянок) стати стрейт не є їх дискримінацією, так як це не є прямим доказом неприязні до них, просто вони порушують норми. Якщо це суперечить пункту 2, то людина не виконує цей пункт - не ми її дискримінуємо, просто вона не виконує цю умовуу. Для прикладу, стрейт-едж, який буде бігати з кийом і бити гомосексуалістів порушуючи пункт 5, ця люди вже не буде стрейт, особисто я ніколи не бачив і не чув про сХе, які дискримінували людей одної статі, які мають між собою сексуальні відносини зв*язок. І наскільки я знаю, то людина, яка відмовиться від цього може стати стрейт і ніхто не буде тиснути на неї чи дискримінувати її. Докладне пояснення?!

ЗІ: Дуже дякую, попереднє запитання просто нагадує тупий стьоб, чи спосіб засвітитися.

ЗІ2:Ні, якщо ти будеш вважати це тупим я не вважатиму це не тактичним і не адекватним, тому що я тримаю їх не для понту, а тому що мені просто подобається, +тем вартих для відписання досить мало, до того ж набридло набирання постів - ось у чому понту нема. Але все ж не знаю, яке це має відношення до того, про що ми розмовляємо...
1. ну я перечитал всю тему и не нашел там ответа на свой вопрос))) может она и была, но я не заметил.. или не прочел где-то между строк.. не знаю

2./зы спасибо за обьяснение)) самое интересное, что ты мог бы так же ответить еще когда я спросил первый раз)) я не пытался стебаться, или уж тем более засветится))

зы2. мм. ясно)) было просто интересно..)))

__________________
Live, Love, Burn, ... Die!!!
Atreyu не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 14:30. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024