Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 05-11-2012, 21:17   #1
Wheelman6.6.6
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2012
Повідомлення: 588
За замовчуванням Автошкола

Добрий день, виповнилось 16 років, хотів би дізнатися чи можна зараз навчатися в автошколі в 16 років, і де в вінниці є такі автошколи. В ПДД написано що можна, але чув що в автошколах кажуть тільки щоб на момент закінчення було 18 років. Буду вдячнй за інформацію. Навчатись планую в середині, або в кінці зими.
Wheelman6.6.6 не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-11-2012, 00:01   #2
Wheelman6.6.6
Фанат
 
Реєстрація: Mar 2012
Повідомлення: 588
За замовчуванням

ніхто не знає?
Wheelman6.6.6 не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-11-2012, 00:10   #3
deweber
Фанат
 
deweber's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2011
Адреса: Рыбница, Köln
Повідомлення: 576
Send a message via ICQ to deweber Send a message via Skype™ to deweber
За замовчуванням

политех корпус 3
deweber не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-11-2012, 00:35   #4
semion
Старожил
 
semion's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Повідомлення: 2,548
За замовчуванням

есть несколько вариантов. вам выбирать.
лично я учился в облавтоучкомбинате. там учат качественно. но дорого... можно просто в автошколу пойти. дешевле.

Цитата:
24.1. Навчати водінню транспортного засобу дозволяється лише осіб, які не мають для цього медичних протипоказань, а у разі підготовки особою відповідно до вимог пункту 24.7 в індивідуальному порядку — за наявності відповідної медичної довідки.
24.2. Особам, котрі навчаються водінню автомобіля, повинно бути не менше 16 років, а мотоцикла — 14 років. Такі особи зобов'язані мати при собі документ, що засвідчує їхній вік.
24.3. Особа, яка навчається водінню транспортного засобу, зобов'язана знати і виконувати вимоги цих Правил.
semion не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-11-2012, 00:37   #5
Гендальф
Писатель
 
Реєстрація: May 2012
Повідомлення: 201
За замовчуванням

Напевне можна в мене автосправа була в 10-11 класах, права видали до атестата, але з приміткою дійсний з ХХ.ХХ.ХХ, хоча мені видавали паперові заламіновані
Гендальф не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-11-2012, 01:09   #7
Kusfu
Фанат
 
Реєстрація: Nov 2011
Повідомлення: 649
За замовчуванням

уже не действительна ета система когда в правах пишут что они действительны когда выполниться 18 лет, можно учиться в автошколе и в 16, но сдавать в гаи будеш в 18 лет, а к тому времени много чего уже забудеш, в политехе теория отличная, а вот с практикой как то не очень дела у них идут (хотя смотря к кому попадеш)
Kusfu не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-11-2012, 01:15   #8
Soundtronix
Гигант мысли
 
Soundtronix's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2012
Повідомлення: 1,313
За замовчуванням

ТС, ты в школе учишся сейчас? Я когда в школе учился у меня была такая вещь как УПК(укр. МНВЦ). Это в 10-11 классах вместо уроков труда получаешь специальность, там есть и автошкола и ещё много всяких полезностей. Я там отучился и права получил когда ещё в школе учился с датой действия с восемнадцатилетия своего... но это не во всех школах есть...
Soundtronix не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-11-2012, 01:18   #9
dmkrs
Фанат
 
Реєстрація: Feb 2012
Повідомлення: 448
Send a message via ICQ to dmkrs
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Soundtronix Переглянути допис
ТС, ты в школе учишся сейчас? Я когда в школе учился у меня была такая вещь как УПК(укр. МНВЦ). Это в 10-11 классах вместо уроков труда получаешь специальность, там есть и автошкола и ещё много всяких полезностей. Я там отучился и права получил когда ещё в школе учился с датой действия с восемнадцатилетия своего... но это не во всех школах есть...
Такого вже,напевно,взагалі немає.(у мене не було)
dmkrs не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-11-2012, 01:33   #10
Soundtronix
Гигант мысли
 
Soundtronix's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2012
Повідомлення: 1,313
За замовчуванням

Ещё есть, сто пудов... но далеко не во всех школах...в 33-й есть, в 6-й и 23-й тоже должно быть по поводу того что учится сейчас, а сдавать после совершеннолетия, невкурсе, может что и поменялось в законодательстве....
Soundtronix не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 12:50. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024