Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Відпочинок, розваги та знайомства

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 04-03-2023, 23:45   #51
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Andjoykin Переглянути допис
Думаю що після настання технологічної сингулярності, штучний інтелект та вчені люди, винайдуть науковий спосіб ............
Кто то вложил денег в эту идеологию. Как оно поменяет мир. Количество людей обсуждающих эту тему растет лавинообразно. Но мне это давно надоело.
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-03-2023, 23:47   #52
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Boroda Переглянути допис
Хмммм.....в метках вопрос "кто такая Аня?". Аня - искусственный интеллект форума.
Раньше ей задавали вопросы и она отвечала.
Давай я задам ей вопрос
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 05-03-2023, 11:38   #53
Boroda
Гуру
 
Boroda's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 9,365
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Алиса Переглянути допис
Давай я задам ей вопрос
Задавай. Думаю - ответит
Задавай умные вопросы, получай умные ответы ©
https://youtu.be/5Nyyrxlcg_o
__________________
Олег умеет все на свете и починить и поломать
Поскольку руки золотые растут из жопы у него

Останній раз редагувалося Boroda; 11:46.
Boroda не на форумі   Reply With Quote
Старий 05-03-2023, 20:31   #54
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Boroda Переглянути допис
Задавай. Думаю - ответит
Задавай умные вопросы, получай умные ответы ©
https://youtu.be/5Nyyrxlcg_o
А где ее найти. ЕЕ отключили давно. ИИ требует обновления. Да и вообще я не верю. Какой ИИ на винницком форуме?
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-03-2023, 13:32   #55
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Алиса Переглянути допис
Це не людський мозок як гіпермережа, а гіпермережа створена як людський мозок. Ти все перекрутив.
Мозок створений із віртуальних нейронів працює і думає так само, як і мозок із реальних нейронів. Тільки в мільярди разів швидше. Бо суперкомп'ютери більш потужні. А квантові будуть ще потужніші.
Тому всі відчуття та емоції можна емулювати. Тобто реально існують, живі віртуальні істоти, із відчуттями та емоціями. Можливо навіть набагато глибшими аніж у людей. Це вже як їх запрограмуєш.
Звісно, для більш плідної співпраці із людьми, програмне забезпечення штучного інтелекта повинно бути максимально схожим на ПО, на якому працює людський біомозок.
__________________
Продаю

Останній раз редагувалося Andjoykin; 14:06.
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-03-2023, 13:41   #56
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Тому логічно перміщати людську душу в нові тіла. Бо старість, хвороби та повільне мислення - це погано. Польза від них тільки одна - усвідомити на власному досвіді, що це погано. Тому реінкарнація в людей і існує. Так зване колесо сансари.
Може для когось це секрет, але людина це не тільки тіло. А з точки зору духа, і душа і тіло - це іллюзія. А дух він скрізь, на різних частотах буття, в нього різні прояви.
По аналогії, електричний ток ми ж не бачимо, а бачимо світло, прояв електричного току.
Тіло - прояв душі, душа прояв духу.
Тому коли людина відчуває себе єдиною з усім світом, наприклад просвітлена людина, то вона відчуває себе всім і нічим одночасно.
У людини є свідомість та підсвідомість. Треба загуглити, що з них працює в ці моменти, а що відключається.
Походу мозок повністю відключається, і людина відчуває світ душею. Бо думки це енергетичні поля, які навколо людей знаходяться, а біомозок це приймач для цих думок, і коли мозок працює то він ще і аналізатор та інтерпретатор цих думок. І ще й випромінювач результату своїх аналізів реальності, назад у всесвіт.
Ось він принцип роботи телепатії )
Щоб почати створювати істот аналогічних людям, треба досягти рівня Богів.
__________________
Продаю

Останній раз редагувалося Andjoykin; 14:11.
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-03-2023, 14:17   #57
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

І ось питання на мільйон, чи захоче дух створювати нові душі, для штучних кіборгів з андоїдами? Або чи дозволить своїм душам переселятись в цих кіборгів із людського тіла? Або із тіл розумних іншопланетян?
А якщо якісь демони почнуть захоплювати тіла штучних інтелектів?
пуйло - яскравий приклад захоплення людського тіла демонами. Тепер через війну гинуть та страждають багато народу. А демони споживають енергію від цих страждань, тому пуйло отримує задоволення від вбивства та терору.
А люди вони що тупі? Не усвідомлюють? Що воювати та вбивати це погано. Якби просто масово перестали воювати, та слухати різних одержимих демонами людей, то все було б добре. Можливо воюють через те, що і самі якоюсь мірою підвласні демонам, які спокушають людей.
__________________
Продаю

Останній раз редагувалося Andjoykin; 16:47.
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 08-03-2023, 18:56   #58
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Тепер зрозуміло, чому на форумі нікого немає. Це Andjoykin розігнав всіх своїм занудством. Анджойкін, тобі ніхто не казав що в тебе депресія? Я навіть знаю чому. Від таких думок. Ти вже весь форум закидав цією інфою. Тобі хтось платить за неї? Бо ми вже всі зрозуміли твій погляд на світ. НЕ потрібно кожен раз це повторювати.

Останній раз редагувалося Алиса; 21:32.
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 12-03-2023, 16:38   #59
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Та нє, я звичайна середньостатистична людина, в якої все добре, все нормально. Що по міркам сучасного життя є ненормальним ) Депресії теж нема. Їм корисні апельсини )
Депресія зазвичай в курців, алкашів, наркоманів, сектантів.
__________________
Продаю
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 12-03-2023, 16:47   #60
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Курять чи бухають, для того щоб руйнувати мозок та не думати, позбавитись від думок.
Тому мабуть із мене думки так і пруть ))
__________________
Продаю
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
алиса любит чернослив, кто такая аня?, кто такая таша?, не гадити в мітках, таша беспутная старуха, таша все помнит, таша не любит грибы!


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 07:00. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024