Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

View Poll Results: Яка ваша загальна думка щодо викладеного?
Не читав - дуже довгий текст 3 42.86%
Прочитав, не придав уваги - кожен заробляє як хоче 0 0%
Прочитав - не бачу нічого кримінального у цьому 0 0%
Прочитав, дякую, що попередили 2 28.57%
Прочитав, але дане питання мене абсолютно не цікавить 1 14.29%
Прочитав, розповів друзям, співробітникам, розіслав знайомим по соцмережах чи е-пошті тощо 1 14.29%
Ті, хто голосували: 7. You may not vote on this poll

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 12-02-2016, 17:00   #1
AmorVL
Юзер
 
Реєстрація: Feb 2016
Повідомлення: 12
Exclamation УВАГА! Будьте обережні...

Доброго дня, шановні вінниччани!
Мета даного повідомлення - попередити земляків про недобросовісних рекрутерів.
Отже, проїжджаючи якось вулицею Соборною у тролейбусі в напрямку універмагу, точно навпроти площі Театральної, позаду тролейбусної зупинки, помітив гарну вивіску з кленовим листком - всім відомим прапором Канади та назвою Canada Application Group Corp. Вдома знайти цю компанію в Інтернеті не було ніяких проблем - http://canadaru.ca/uk/golovna. Очевидно, що ця фірма пропонує працевлаштування в Канаді та світле канадське майбутнє - це прекрасна ініціатива у наш час, коли в країні така яма, і невідомо, коли вона закінчиться, а тут такі можливості від вище названої організації...
Перше, що я зробив, - це одразу зв'язався із вінницьким офісом за телефонами, зазначеними у розділі "Контакти-Україна" на відповідному сайті. Ввічливий чоловічий голос відповів, що може записати на зустріч такого-то дня, в таку-то годину і уточнив мої персональні дані. Зустріч було призначено на наступному тижні.
Одразу, з нетерпінням чекаючи зустрічі, я почав ґуґлити і читати про Канаду, можливості іміграції тощо... За три дні трохи начитавшись Інтернету я зрозумів, що дійсно Канада - це гарна перспектива і добре, що у Вінниці є така фірма, яка може допомогти в цьому жителям міста та області.
І от настав той довгожданий вівторок, на коли мене було запрошено до офісу Canada Application Group Corp у Вінниці по вулиці Соборній. Мене привітно зустрів чоловік, одягнений, як годиться, у піджак, краватку червоного кольору, і, звичайно, білу бездоганно випрасувану сорочку. За спиною у нього на стіні висів великий прапор Канади - коротше, все у корпоративних кольорах, так би мовити.
Далі було до години розмови, точніше, я більше слухав, а він розповідав про Канаду, лише спочатку уточнивши мій вік, рід занять та сімейний стан...
Резюие розмови з ним:
а) оцінка шансів у них коштує $100, але просто так навіть не дають із собою ті документи для заповнення, арґументуючи, що це ж офіційні папери (хоча насправді звичайні аркуші А4, гарно віддруковані в кольорі), поки не оплотиш, увага, просто по цедулці на карту Приватбанка на якесь прізвище $10 по курсу на день оплати як підтвердження твоїх, за його словами, серйозних намірів, і лише тоді можна заповнювати ті папери (тут я подумав, що може бути щось не те, а далі мої сумніви лише збільшувалися);
б) якщо ти з чоловіком/дружиною, то обовя'зково приходити удвох (це він аргументує тим, що хоче пересвідчитися, що дійсно обоє на це налаштовані, а не так, що, можливо, хтось із членів родини проти, а інший собі сам вирішив, то щоб не було непорозумінь у сім'ї - насправді ж я це інтерпретував як лобіювання власного інтересу заробити отих 100 баксів, щоб, якщо вдома чоловік/дружина скаже ні, щоб не передумав клієнт, а тут він "гіпнотезує" одразу обох);
в) на мої конкретні запитання щодо Канади давав дуже розмиті відповіді і, практично, не відповідав, а уходив від відповіді - ось це головне, що посіяло в мені сумніви.

І от тут я задумався, а коли вдома, будучи від природи трохи скептиком, ще почав шукати відгуки про цю компанію, то в мене почали трохи відкриватися очі. Далі просто наводжу відповідні посилання, щоб кожен міг самостійно оцінити об'єктивність мого попередження, зважити свої за та проти...
1) http://zagranicey.com/katalog-agents...ion-group-corp - дивіться коментарі;
2) https://www.youtube.com/watch?v=PLOw9rLP7WY

Почитавши далі Інтернет, я дізнався, що абсолютно безкоштовно таку оцінку, яку вони пропонують за $100, можна зробити абсолютно самостійно, володіючи середнім рівнем англійської чи французької мов або запросивши в гості друга/подругу на чашечку кави, які знають мову... Більше того, якщо пошукати відповідних міграційних консультантів безпосередньо в Канаді (а не довіряти нашим шахраям, які, виїхавши до Канади відкривають такого роду представництва по країнах бувшого СРСР і нахабним чином виманюють гроші у людей, які шукають хоч яксісь шанси вирватися в цивілізований світ), то ті роблять цю оцінку теж абсолютно безкоштовно і чесно заявляють про твої реальні шанси таки приїхати на ПМЖ до Канади, а лише тоді пропонують тобі контракт.
Взагалі, найм міграційного представника є абсолютно необов'язковим, оскільки Канада має офіційну міграційну програму і уряд країни сам зацікавлений у прийомі громадян! - http://www.cic.gc.ca/english/departm...tice-fraud.asp
Все починається звідси: http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/index.asp

Думаю, буде корисним поширити дану інформацію і серед своїх знайомих...

Останній раз редагувалося AmorVL; 17:20.
AmorVL не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-02-2016, 00:53   #2
Se@Dog
Гуру
 
Se@Dog's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 4,563
Send a message via ICQ to Se@Dog
За замовчуванням

где вариант "баян" / "схема стара ка мир" / и т.д. ?
__________________
чем больше попробуешь, тем точнее будешь знать чего именно желаешь...
Se@Dog не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-02-2016, 12:14   #3
AmorVL
Юзер
 
Реєстрація: Feb 2016
Повідомлення: 12
За замовчуванням

Ну, не факт, що для всіх це баян - впевнений, багато народу досі ведеться, оскільки такі представництва ще відриваються - значить ще є люди, які не в курсі, от тому і вирішив написати...
AmorVL не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-03-2016, 22:07   #4
Volodya
Юзер
 
Реєстрація: Mar 2016
Повідомлення: 43
За замовчуванням

Учитесь делать посты короткими по сути. А под спойлером тулите всю простыню. Иначе читать такое многие не будут.
Volodya не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 01:07. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024