Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

View Poll Results: У кого из форумчан есть знакомые , родственники, друзья, болевшие, болеющие ковид19:
есть 11 37.93%
нету 18 62.07%
Ті, хто голосували: 29. You may not vote on this poll

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 15-03-2021, 23:41   #931
Mrgreen
Писатель
 
Mrgreen's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2015
Адреса: Vinnytsia
Повідомлення: 282
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Алиса Переглянути допис
Упрекать в риторике? Ого, вот это требования.
Скажу чесно, якби мені хтось сказав, що мої тези на форумі звучать, як риторика мракобісів-антивакцинаторів-ГМОфобів, я б зайнявся перечитуванням своїх текстів і всілякими самокопаннями, щоб не допустити такого сорому у майбутньому.
У вас, я розумію, це порівняння викликає відчуття, що вам обмежують свободу висловлювань.

Дуже потішили порівнянням мене з продавцем, ніколи не вмів продавати)))

Цитата:
Да и зачем называть мракобесием противников гмо? Мракобесие принимать этот шлак за норму.
Ну тут я навіть не знаю що відповісти.

Цитата:
Нет, не несешь. Несешь только за провокацию. А то был провакационный вброс.
Якщо я бачу щось, що виглядає як качка, крякає як качка, ходить як качка, я називатиму його качкою, хоч би як комусь це не подобалось.
При чому тут провокація і вброс?

На цім, пропоную дискусію закінчити, далі все-одно будемо тонути в самоповторах.
Я сподіваюсь, комусь ваші і мої думки можуть стати у нагоді або змусять когось заглибитись у джерела і аргументовано написати у чому я і ви були не праві.
Mrgreen не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-03-2021, 14:32   #932
Алиса
Гигант мысли
 
Алиса's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2013
Повідомлення: 758
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Mrgreen Переглянути допис
Ну тут я навіть не знаю що відповісти.
Звісно, не знаеш. Пропоную, коли наступного разу будеш проводити аналітику відносно ГМО, включити до аналізу також це.

Сертифицирующая компания Natural Food Certifiers (США)заявила, что любой пищевой продукт, который произведен с использованием ГМО, не имеет права называться кошерным.

Тоді можливо уникнеш висловлювань подібних цьому.
Цитата:
Повідомлення від Mrgreen Переглянути допис
нагадують як совкове населення без ознак критичного мислення хаває все, що йому підсовують з телевізора і починає це активно ретранслювати.
"небезпека ГМО"
Алиса не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-03-2021, 16:44   #933
artist
Гигант мысли
 
artist's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2017
Адреса: Вінниця/Вишенька
Повідомлення: 984
Send a message via Yahoo to artist
Arrow

У Вінницькій області підтвердили 4 випадки британського штаму коронавірусу. Нова мутація хвороби є більш заразнішою.
artist не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-03-2021, 09:54   #934
s_w
Гуру
 
s_w's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2008
Повідомлення: 6,901
Send a message via AIM to s_w Send a message via Yahoo to s_w Send a message via Skype™ to s_w
За замовчуванням

Мэр Винницы Сергей Моргунов заявил, что в городских больницах заняты все
реанимационные койки для больных коронавирусом, медики падают с ног из-за
возросшей нагрузки. Заняты 709 койко-мест из 805. Это на 13 марта !
__________________
Мои контакты

Останній раз редагувалося s_w; 10:01.
s_w не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-03-2021, 15:55   #935
BRIDGE
Гигант мысли
 
Реєстрація: Jul 2014
Адреса: Винница
Повідомлення: 836
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від s_w Переглянути допис
Мэр Винницы Сергей Моргунов заявил, что в городских больницах заняты все
реанимационные койки для больных коронавирусом, медики падают с ног из-за
возросшей нагрузки. Заняты 709 койко-мест из 805. Это на 13 марта !
Поэтому ничего делать не будет. Будем смотреть.

Как через месяц ситуации стабилизируется, можно будет ввести локдаун.
BRIDGE не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-03-2021, 16:54   #936
Dark
Гуру
 
Dark's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Повідомлення: 4,787
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від BRIDGE Переглянути допис
Будем смотреть.
Как умрёте - вот тогда и звоните.
__________________
И раны время лечит, время - лучший врач.



Dark не на форумі   Reply With Quote
Старий 20-03-2021, 21:41   #937
Viacheslav
Ветеран
 
Viacheslav's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2015
Повідомлення: 1,500
За замовчуванням

https://ua.korrespondent.net/city/ki...ovidoskeptykiv

Учасники акції в костюмах Ку-клукс-клану закликають не вірити в реальність загрози коронавірусу і протестують проти карантинних обмежень та вакцинації.
На Михайлівській площі в Києві в суботу, 20 березня, триває акція противників карантину, які закликають не вірити в реальність пандемії коронавірусу, повідомляє видання Страна.

Зазначається, що марш ковідоскептиків розпочався о 12:00 біля університету імені Шевченка. У ньому беруть участь кілька сотень людей. Учасники акції виступають "за права людини, за життя без масок, за вільний вибір медичного втручання, проти лжепандемії, всесвітнього концтабору і медичної диктатури".

Організаторами акції вказані організації Захист Здоров'я Нації, Права людини і здоров'я нації і Стоп Фейк Пандемія.

Учасники демонстрації пройшли до Софійської площі. Вони провели "зомбі-марш" і спалювали медичні маски. В руках у деяких учасників були плакати з написами "Вакцина = геноцид народу", "Стоп вакцинації", "Маю право дихати киснем" і інші.

При цьому деякі учасники маршу були одягнені в костюми ув’язнених нацистських концтаборів, захисні медичні костюми з білими маскарадними масками і балахони Ку-клукс-клану.

Також на вулицях Києва помітили автомобіль чорного кольору, з динаміків якого закликають не вірити в коронавірус. COVID-скептики розповідають, що вірус придумали політики для того, щоб люди менше контактували між собою і були менш згуртовані.
Viacheslav не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-03-2021, 00:51   #938
BRIDGE
Гигант мысли
 
Реєстрація: Jul 2014
Адреса: Винница
Повідомлення: 836
За замовчуванням

А ведь некоторые думают что бессимптомно переболели ковидом. На самом деле у них повреждается мозг, как вот у митингующих.

Похоже нужно не только инфекционные больницы открывать, но и психбольницы новые.
BRIDGE не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-03-2021, 13:25   #939
Viacheslav
Ветеран
 
Viacheslav's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2015
Повідомлення: 1,500
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від BRIDGE Переглянути допис
А ведь некоторые думают что бессимптомно переболели ковидом. На самом деле у них повреждается мозг, как вот у митингующих.

Похоже нужно не только инфекционные больницы открывать, но и психбольницы новые.
Психбольницы да.
Психологический пресс по под которым уже год как находится человечество бесследно не пройдёт.
Viacheslav не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-03-2021, 15:14   #940
Glider_pilot
Гуру
 
Реєстрація: Jan 2011
Повідомлення: 4,140
За замовчуванням

Докладываю, 16 сдал кровь на ковид антитела, результат положительный 10.38 имуноглобулин G(IgG) до 2019 nCOV. После болезни есть побочка не могу вдохнуть полной грудью, надышаться, сатурация 94-99.
Glider_pilot не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
1. реклама виагры, sw крошит батон на форум!, s_w бюро, алиса - ковид-диссидент, алиса vs mrgreen, где визаут?, дед и маразм, ебанутся - лапти гнутся, еси шо фен не мой, заразите юру, мозг-гиперпень, у деда горит, угостите дорожкой, унылое говно


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 01:43. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024