Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

View Poll Results: Верите ли Вы в паранормальные явления?
Конечно же, верю! 88 39.11%
Нет, это всего лишь способ для кого-то заработать на сенсации 12 5.33%
Не верю, пока не увижу! 61 27.11%
Если и увижу, не поверю! 2 0.89%
Я еще не такое видел! 21 9.33%
А мне знакомые рассказывали... 7 3.11%
Аффтар сам паранормальное явление! 34 15.11%
Ті, хто голосували: 225. You may not vote on this poll

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 03-11-2006, 23:54   #31
-F&W-Predator
Писатель
 
-F&W-Predator's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2006
Адреса: Иной план бытия.....
Повідомлення: 253
Send a message via ICQ to -F&W-Predator
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Topa
Я тебе доказывать ничего не собираюсь, не могу да и не нужно - спать лучше будешь. И еще: я противник употребления каких-либо наркотических веществ, даже не курю. И последнее: нормальных людей не бывает, запомни на будущее.
Готов поспорить! Не бывает идеальных, а нормальные каждый 3-тий или даже 2-ой......а бывают со странностями! И к чему это ты вообще написал?
__________________
Однажды тьма призвала меня - но я был занят,
тогда я призвал тьму - у нее оказался автоответчик!

SlipKnot - Forever
-F&W-Predator не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-11-2006, 00:02   #32
Topa
Banned
 
Topa's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2005
Повідомлення: 771
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від -F&W-Predator
Готов поспорить! Не бывает идеальных, а нормальные каждый 3-тий или даже 2-ой......а бывают со странностями! И к чему это ты вообще написал?

Это лишь их внешние проявления, а ты бы попробовал понаблюдать за кем угодно, когда он думает, что его никто не видит! А если бы можно было покопаться в его мыслях, то..
Topa не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-11-2006, 00:04   #33
Rembo
Фанат
 
Rembo's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2006
Адреса: -=PiSaReVa StReeT=-
Повідомлення: 502
Send a message via Yahoo to Rembo Send a message via Skype™ to Rembo
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Topa
Я тебе доказывать ничего не собираюсь, не могу да и не нужно - спать лучше будешь. И еще: я противник употребления каких-либо наркотических веществ, даже не курю. И последнее: нормальных людей не бывает, запомни на будущее.
Мені мій кращий друг розповідав таку історію...лічно я йому вірю:
Він дуже часто встає вночі попити води(це я сам бачив коли він у мене ночував) і коли він ліг спати після того а це було десь о 3-й годині ночі
в його вікно блиснуло світло...він живе на першому етажі і подумав що то хтось грається ліхтариком і не звернув уваги......потім,за його словами зірвався вітер і відкрив форточку його вікна..воно бемцьнуло і розбудило його він підвівся і спросоня підішов до вікна щоб закрити форточку і світло мигнуло йому прямо в гочі десь зверху осліпивши його він закрився рукою і в цей момент світло зникло ,вітер стих але він тієї ночі так і не заснув.... хочте вірте хочте ні.....
__________________
Я бы изменил мир, но Бог не дает исходники!
Rembo не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-11-2006, 00:05   #34
-F&W-Predator
Писатель
 
-F&W-Predator's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2006
Адреса: Иной план бытия.....
Повідомлення: 253
Send a message via ICQ to -F&W-Predator
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Topa

Это лишь их внешние проявления, а ты бы попробовал понаблюдать за кем угодно, когда он думает, что его никто не видит! А если бы можно было покопаться в его мыслях, то..
Если бы ты мог капаться в чужих мыслях ты бы умом тронулся.....это тебе не поисковик в инете где можно отсеять нужные тебе разделы..... У человека в голове появляется около 10000 мыслей/мин.....или у тебя в голове проц 4 ядерный с кешем на Gb???
__________________
Однажды тьма призвала меня - но я был занят,
тогда я призвал тьму - у нее оказался автоответчик!

SlipKnot - Forever
-F&W-Predator не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-11-2006, 00:06   #35
Rembo
Фанат
 
Rembo's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2006
Адреса: -=PiSaReVa StReeT=-
Повідомлення: 502
Send a message via Yahoo to Rembo Send a message via Skype™ to Rembo
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Rembo
Мені мій кращий друг розповідав таку історію...лічно я йому вірю:
Він дуже часто встає вночі попити води(це я сам бачив коли він у мене ночував) і коли він ліг спати після того а це було десь о 3-й годині ночі
в його вікно блиснуло світло...він живе на першому етажі і подумав що то хтось грається ліхтариком і не звернув уваги......потім,за його словами зірвався вітер і відкрив форточку його вікна..воно бемцьнуло і розбудило його він підвівся і спросоня підішов до вікна щоб закрити форточку і світло мигнуло йому прямо в гочі десь зверху осліпивши його він закрився рукою і в цей момент світло зникло ,вітер стих але він тієї ночі так і не заснув.... хочте вірте хочте ні.....
лічно я вірю в паранормальні явища.....
2автор создай опрос:тіппо хто вірить а хто ні
__________________
Я бы изменил мир, но Бог не дает исходники!
Rembo не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-11-2006, 00:07   #36
-F&W-Predator
Писатель
 
-F&W-Predator's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2006
Адреса: Иной план бытия.....
Повідомлення: 253
Send a message via ICQ to -F&W-Predator
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Rembo
Мені мій кращий друг розповідав таку історію...лічно я йому вірю:
Він дуже часто встає вночі попити води(це я сам бачив коли він у мене ночував) і коли він ліг спати після того а це було десь о 3-й годині ночі
в його вікно блиснуло світло...він живе на першому етажі і подумав що то хтось грається ліхтариком і не звернув уваги......потім,за його словами зірвався вітер і відкрив форточку його вікна..воно бемцьнуло і розбудило його він підвівся і спросоня підішов до вікна щоб закрити форточку і світло мигнуло йому прямо в гочі десь зверху осліпивши його він закрився рукою і в цей момент світло зникло ,вітер стих але він тієї ночі так і не заснув.... хочте вірте хочте ні.....
гг.....ну блин прям НЛО.....а вам в голову не приходила мысль что это могла быть гроза(на достаточном растоянии)?
__________________
Однажды тьма призвала меня - но я был занят,
тогда я призвал тьму - у нее оказался автоответчик!

SlipKnot - Forever
-F&W-Predator не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-11-2006, 00:09   #37
Topa
Banned
 
Topa's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2005
Повідомлення: 771
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від -F&W-Predator
Если бы ты мог капаться в чужих мыслях ты бы умом тронулся.....это тебе не поисковик в инете где можно отсеять нужные тебе разделы..... У человека в голове появляется около 10000 мыслей/мин.....или у тебя в голове проц 4 ядерный с кешем на Gb???
Ну, так хотя бы основные мысли, с наибольшим приоритетом. Их не так уж и много.
Topa не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-11-2006, 00:10   #38
Topa
Banned
 
Topa's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2005
Повідомлення: 771
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Rembo
лічно я вірю в паранормальні явища.....
2автор создай опрос:тіппо хто вірить а хто ні
ща будет...
Topa не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-11-2006, 00:11   #39
Rembo
Фанат
 
Rembo's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2006
Адреса: -=PiSaReVa StReeT=-
Повідомлення: 502
Send a message via Yahoo to Rembo Send a message via Skype™ to Rembo
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від -F&W-Predator
гг.....ну блин прям НЛО.....а вам в голову не приходила мысль что это могла быть гроза(на достаточном растоянии)?
Я йому це теж казав......але він сказав що коли підішов до вікна був видний місяць і зорі але сильно рвав вітер так що вірячи його словам то не гроза!.......
__________________
Я бы изменил мир, но Бог не дает исходники!
Rembo не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-11-2006, 00:40   #40
Rembo
Фанат
 
Rembo's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2006
Адреса: -=PiSaReVa StReeT=-
Повідомлення: 502
Send a message via Yahoo to Rembo Send a message via Skype™ to Rembo
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Rembo
Я йому це теж казав......але він сказав що коли підішов до вікна був видний місяць і зорі але сильно рвав вітер так що вірячи його словам то не гроза!.......
О! Згадав жутку історію яку нам вчителька розказувала (хто з 26-ї школи її знає -Ніна Валеріївна)
Ну коорочє коли їй було 15( а це десь років 40 назад ) в селі у хазяїна здохла коза...і він її захоронив біля подвір'я (вона цього не знала)(Ніна Валерівна не знала а не коза)
В той день у сільському клубі було свято і вони пізно повертаючись додому з подругою ішли по вулиці подруга завернула до свої хати а їй залишилось метрів 400 пройти....Ну завертає вона на сусідню вулицю а там стоїть коза.....а хоча літо але вже темно було ,а козу було добре видно ну вона її мацнула але її рука розішлась в образі кози......вона шуганулась і дала драла.....ха!а коза не дурна погналась за нею.....та нашугана через кущі якось пробившись найкоротшим шляхом до хати озирнулась але кози вже не було.....ну вона розказала це все мамі .......ну мама подумала шо вона перепила самогонки.......але на наступний день вона сказала шо один старий дідок розказав їй шо це все правда і доказав це........він сказав шо коза як любе живе существо після смерті віддає в землю всі мінерали які були в тілі .......серед них є фосфор який є майже в кожній частинці тіла виділяється на поверхню.....і тому був створений точний образ кози......на питання чому вона гналась за нею старий сказав шо це все винний вітер який создала втікачка коли почала бігти ....і цей вітер почав дути на козу і вона поплила.......а об кущі вона поступово розвіялась......таке , за його словами, трапляється з небіжчиком 3 рази.. і чим він "свіжішийй" тим чіткіше видніється образ........страх......провірят и не хочу.....
лічно я в цю розповідь не дуже вірю , жутковата....
__________________
Я бы изменил мир, но Бог не дает исходники!
Rembo не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 22:06. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024