Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

View Poll Results: У кого из форумчан есть знакомые , родственники, друзья, болевшие, болеющие ковид19:
есть 11 37.93%
нету 18 62.07%
Ті, хто голосували: 29. You may not vote on this poll

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 16-10-2020, 21:47   #661
BRIDGE
Гигант мысли
 
Реєстрація: Jul 2014
Адреса: Винница
Повідомлення: 836
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від s_w Переглянути допис
Я спрашивал про другое: человек прошел тест и получил заветную справку что
ковида у него нет! Что дальше ? забить на тесты вообще, на неделю, месяц, два ?
Что делать человеку с этой справкой ?
Сколько из народа выкачали денег на эти тесты ничего не предоставляя в замен.
А сколько еще выкачают, главное посильнее напугать, ведь сам тест ничего не
лечит.
Тесты в основном делают когда есть симптомы. Чтобы знать чего ожидать, чем лечить, куда в случае чего ложить в больницу.
А когда нет симптомов, то ПЦР делать не нужно.
ПЦР покажет есть ли вирус в глотке и носу. Если уже вылечился и переболел, там вируса нет, и поэтому тест отрицательный.

Если есть желание, изредка можно делать тест на иммуноглобулин, чтобы узнать не переболел ли бессимптомно. Чисто для информации. Узнать есть ли иммунитет к короне.
BRIDGE не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-10-2020, 09:56   #662
s_w
Гуру
 
s_w's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2008
Повідомлення: 6,901
Send a message via AIM to s_w Send a message via Yahoo to s_w Send a message via Skype™ to s_w
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від BRIDGE Переглянути допис
Тесты в основном делают когда есть симптомы.
Если есть желание, изредка можно делать тест на иммуноглобулин, чтобы узнать не переболел
ли бессимптомно. Чисто для информации. Узнать есть ли иммунитет к короне.
Это уже ответ, который я ожидал услышать. Нам каждый день показывают десятки
людей которые с утра стоят в очереди на сдачу теста.Неужели они все чувствуют се
бя больными ? И еще - тест положительный, человек со справкой идет в больницу и
там ему на месте делают новый тест. Правильно?
__________________
Мои контакты
s_w не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-10-2020, 10:08   #663
s_w
Гуру
 
s_w's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2008
Повідомлення: 6,901
Send a message via AIM to s_w Send a message via Yahoo to s_w Send a message via Skype™ to s_w
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Andjoykin Переглянути допис
Більше року тому назад виїхав з Києва, в дуже малолюдну місцевість. Вважаю хто цінить своє здоров'я та життя, має поступити так само.
Тут майже все своє: сад, город, ліс, рибалка, коні, повітря чисте. І головне мало народу.
Якби не коронавірус, то досі б батрачив на дядю, у брудному місті. Там кожен третій палить, ходить хворим на роботу, і викиди шкідливі.
Дуже малолюдна місцевість - це мінімальна інфраструктура, ніякої промисловості, це чисто робота
на землі. Якщо вас влаштовуе життя в таких умовах - радий за вас (особливо якщо ви раніш у Киеві
накопили достатьньо щоб жити не турбуючись за гроші, які ви звісно у малолюдній місцевості навряд
чи заробите - якщо звістно не будете добувати нафту чи гас у себе на подвірьї) Е ще вріант з ат техно
логіями але це зовсім не всім доступно.
__________________
Мои контакты
s_w не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-10-2020, 15:37   #664
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від s_w Переглянути допис
Дуже малолюдна місцевість - це мінімальна інфраструктура, ніякої промисловості, це чисто робота
на землі. Якщо вас влаштовуе життя в таких умовах - радий за вас (особливо якщо ви раніш у Киеві
накопили достатьньо щоб жити не турбуючись за гроші, які ви звісно у малолюдній місцевості навряд
чи заробите - якщо звістно не будете добувати нафту чи гас у себе на подвірьї) Е ще вріант з ат техно
логіями але це зовсім не всім доступно.
Маслозавод чадить в трьох кілометрах від мене, але шкідливих викидів від автівок та курців, в сотні разів меньше. Повітря чистіше набагато, дихається легко.
Фермери зі своєю технікою, тут заробляють дуже великі гроші. Але я поки землю здаю в оренду, збираю в лісі дрова, гриби, ягоди, різні горіхи, рибу ловлю в ставках, та і сад з городом є. Скоро буде своя електростанція, буду електрику державі продавати. Коней на продаж вирощую. Буду купляти комбайн, трактор.
__________________
Продаю
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-10-2020, 16:21   #665
s_w
Гуру
 
s_w's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2008
Повідомлення: 6,901
Send a message via AIM to s_w Send a message via Yahoo to s_w Send a message via Skype™ to s_w
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Andjoykin Переглянути допис
... Скоро буде своя електростанція, буду електрику державі продавати. Коней на продаж вирощую. Буду купляти комбайн, трактор.
Своя электрика - це великі вільні площаді для сонця і трохи меньші для вітру.
І великі гроші для початку. Дуже великі. І окупиться все не раніш аж 10 років.
Якщо у вас велика сімья то звісно щось можно зробити. Але коли ви один то
все що ви написали реально неможливо. Радий за вас, хай щастить !
__________________
Мои контакты
s_w не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-10-2020, 23:54   #666
artist
Гигант мысли
 
artist's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2017
Адреса: Вінниця/Вишенька
Повідомлення: 985
Send a message via Yahoo to artist
Arrow

Цитата:
Повідомлення від Andjoykin Переглянути допис
Маслозавод чадить в трьох кілометрах від мене, але шкідливих викидів від автівок та курців, в сотні разів меньше. Повітря чистіше набагато, дихається легко.
Фермери зі своєю технікою, тут заробляють дуже великі гроші. Але я поки землю здаю в оренду, збираю в лісі дрова, гриби, ягоди, різні горіхи, рибу ловлю в ставках, та і сад з городом є. Скоро буде своя електростанція, буду електрику державі продавати. Коней на продаж вирощую. Буду купляти комбайн, трактор.
А грошей простим людям де на це все взяти?з зарплатою в 5 тис грн.якщо всі виїдуть з Києва чи з іншого міста як ви і стануть вашим сусідами,то ви забудете знов про чисте повітря і т.д.
artist не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-10-2020, 22:31   #667
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від artist Переглянути допис
А грошей простим людям де на це все взяти?з зарплатою в 5 тис грн.якщо всі виїдуть з Києва чи з іншого міста як ви і стануть вашим сусідами,то ви забудете знов про чисте повітря і т.д.
Великих грошей можна не вкладати. Вкладати треба свої ідеї та працю, яку згодом можна перекласти на коней та сільгосп техніку.
Треба прагнути до того, щоб все необхідне було своїм, тоді і гроші стають потрібні все меньше і меньше. Справжні гроші це товари та послуги.
А надруковані та електронні - цінні тільки за рахунок віри в їх цінність. Віру підкріплюють курсами валют по телевізору )
Всі не виїдуть, в головах більшості засіли стереотипи з телевізору, про селюків, ніщебродів, алкашей, відсутність роботи. Страх вийти із своєї зони комфорту, та почати заробляти гроші за свій власний вирощений продукт.
Бояться роботи на себе, на своїй землі.
Ті хто керує телевізором, і навіює людям ці стереотипи - бояться багатих незалежних від грошей людей. Бо їми дуже важко керувати, та обкрадати за допомогою друкованих або електронних грошей.
Людям, у яких все необхідне є своє, не страшні низькі зарплати, високі ціни, інфляція та дефолти.
* Телевізор "думає" за вас, як вам жити, що цінувати, що купувати, що їсти, що модно, та обирає або звільняє: президентів, Римських пап, та прем'єр міністрів. Створюючи для вас ілюзію вашого власного вибору.
__________________
Продаю

Останній раз редагувалося Andjoykin; 23:49. Причина: правка
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 20-10-2020, 10:29   #668
s_w
Гуру
 
s_w's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2008
Повідомлення: 6,901
Send a message via AIM to s_w Send a message via Yahoo to s_w Send a message via Skype™ to s_w
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Andjoykin Переглянути допис
Великих грошей можна не вкладати. Вкладати треба свої ідеї та працю,
От тільки йьго не треба - без банальних папірців ви окрім збіру грибів нічого не зробите.
Розраховуете на кредити на 40 років безпроцентний ? Не вірю, утопія, самообман
Навіть на виращування коней треба вкладати гроші і за щось жити поки не буде повноцін
ної віддачі. А вже про будівлю повноцінної єлектростанціі - за які гроші ви збираетесь її
вибудувіти ?

Коротше - це абсолютно беспредметна розмова, закінчуемо.Хай щастить!
__________________
Мои контакты

Останній раз редагувалося s_w; 10:32.
s_w не на форумі   Reply With Quote
Старий 20-10-2020, 19:28   #669
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від s_w Переглянути допис
Розраховуете на кредити на 40 років безпроцентний ?
Де такі кредити видають?)
Треба шукати не відмазки від роботи на себе, а можливості, тоді все вийде.
Я ж не проти грошей, але хай вони тоді не знецінюються, інфляцією або дефолтами. Як це можливо? Дуже просто, грошима треба тільки вимірювати вартість товарів та послуг. Як ми вимірюємо метрами або кілограмами.
А купувати щось треба за свої гроші, а не тільки за державні. Бо жодній корумпованій державі, особисто я не довіряю. Інфляція з дефолтами є кругом. Я вже переживав дефолти, і втрачав свої накопичення в державних грошах.
В державах друкують гроші, і більшість людей цей процес не контролюють.
У всіх людей повинні бути свої гроші. Електронні наприклад, з технологією блокчейну. Тоді вся інформація про всіх, стає загальнодоступною. Скільки у кожної конкретної людини є в наявності товарів, яких, і в яку вартість вона їх продає. Скільки досвіду в своїй професії. Всі її трансакції.
Вартість товарів-послуг, як і зазвичай, формує попит і пропозиція на ринку.
Те що зараз в світі коїться з грошима - це сюрреалістичний абсурд. Їми не тільки вимірюють вартість товарів та послуг, за них купують товари та послуги. Але ж віддавати свої товари та послуги треба тільки за перевірені гроші, або ще краще за інші товари та послуги.
Для короткострокової перспективи державні гроші підходять. Коли у вас вже є ціль, і її вартість не зміниться, за той час, поки ви на неї збираете кошти. Але для довгострокових накопичень державні кошти не підходять. Як показує досвід і практика, їх завжди суттево з'їдає інфляція, або вони повністю різко знецінюються. Тому модель - все своє, свої гроші - набагато краща для більшості людей. Які зараз перебувають у фінансовому рабстві, не маючи всього необхідного свого.
__________________
Продаю
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-10-2020, 09:48   #670
artist
Гигант мысли
 
artist's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2017
Адреса: Вінниця/Вишенька
Повідомлення: 985
Send a message via Yahoo to artist
Arrow

Цитата:
Повідомлення від Andjoykin Переглянути допис
Великих грошей можна не вкладати. Вкладати треба свої ідеї та працю, яку згодом можна перекласти на коней та сільгосп техніку.
Треба прагнути до того, щоб все необхідне було своїм, тоді і гроші стають потрібні все меньше і меньше. Справжні гроші це товари та послуги.
А надруковані та електронні - цінні тільки за рахунок віри в їх цінність. Віру підкріплюють курсами валют по телевізору )
Всі не виїдуть, в головах більшості засіли стереотипи з телевізору, про селюків, ніщебродів, алкашей, відсутність роботи. Страх вийти із своєї зони комфорту, та почати заробляти гроші за свій власний вирощений продукт.
Бояться роботи на себе, на своїй землі.
Ті хто керує телевізором, і навіює людям ці стереотипи - бояться багатих незалежних від грошей людей. Бо їми дуже важко керувати, та обкрадати за допомогою друкованих або електронних грошей.
Людям, у яких все необхідне є своє, не страшні низькі зарплати, високі ціни, інфляція та дефолти.
* Телевізор "думає" за вас, як вам жити, що цінувати, що купувати, що їсти, що модно, та обирає або звільняє: президентів, Римських пап, та прем'єр міністрів. Створюючи для вас ілюзію вашого власного вибору.
куда ж зараз без грошей?цікаво з якою сумою ви виїхали за місто,явно не з тисячою в кишені
Чи може вас там чекали вже коні,безкоштовна земельна ділянка,техніка?ранчо)))
artist не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
1. реклама виагры, sw крошит батон на форум!, s_w бюро, алиса - ковид-диссидент, алиса vs mrgreen, где визаут?, дед и маразм, ебанутся - лапти гнутся, еси шо фен не мой, заразите юру, мозг-гиперпень, у деда горит, угостите дорожкой, унылое говно

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 01:58. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024