Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 21-05-2019, 22:16   #1
KaliOstro
Юзер
 
KaliOstro's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2019
Повідомлення: 13
За замовчуванням Екран Samsung J510 (2016)

Нещодавно побився Екран на Samsung J510 (2016), був трохи шокований тим що екран коштує майже 100$. Не готовий на таку покупку, краще вже новий телефон. Але хочу востановити деяку інформацію, тому:

- Шукаю китайський екран, може в когось вже є в Вінниці (купити)
- Або оригінальний, щоб підставити і надати доступ до USB підключення (не безкоштовно) та копіювання інформації. (Можливо є оригінальний б/у - купити)
__________________
-"Человек хочет быть обманутым, запомни это. Все обманывают всех, но делают это слишком примитивно. Я один превратил обман в высокое искусство..."
KaliOstro не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-05-2019, 13:49   #2
RMX
Старожил
 
RMX's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2005
Адреса: house & garage
Повідомлення: 2,673
Send a message via ICQ to RMX Send a message via Yahoo to RMX
За замовчуванням

шось тебе підмахнули з ціною.
або включили нехілу вартість за заміну.

я купував декілька екранів у цій конторі:
dragon-parts.com.ua
справді оригінальні сервісні дисплеї.
https://dragon-parts.com.ua/p4000316...sung-j510.html
1 490 грн

всякі неоригінали, high-copy, нема сенсу ставити взагалі, бо це справжній шлак, і марно викинуті гроші.
RMX не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-05-2019, 21:04   #3
listopis
Гуру
 
listopis's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2010
Повідомлення: 9,913
За замовчуванням

https://gsm-kharkov.com.ua/index.php...BB%D0%B5%D0%B9

18 разных дисплеев! Цена от 480 грн.


Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, белый, с тачскрином, (OLED), High Copy, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, белый, с тачскрином, AMOLED, оригинал (Китай), (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, белый, с тачскрином, AMOLED, оригинал (Сервис-Центр), GH97-19466C, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, белый, с тачскрином, без регулировки яркости, (TFT), Copy, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, белый, с тачскрином, оригинал (Китай), (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, белый, с тачскрином, с регулировкой яркости, (TFT), Copy, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, золотистый, с тачскрином, (OLED), High Copy, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, золотистый, с тачскрином, AMOLED, оригинал (Китай), (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, золотистый, с тачскрином, AMOLED, оригинал (Сервис-Центр), GH97-18792A, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, золотистый, с тачскрином, без регулировки яркости, (TFT), Copy, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, золотистый, с тачскрином, оригинал (Китай), (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, золотистый, с тачскрином, с регулировкой яркости, (TFT), Copy, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, розовый, с тачскрином, AMOLED, оригинал (Сервис-Центр), GH97-19466D, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, черный, с тачскрином, (OLED), High Copy, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, черный, с тачскрином, AMOLED, оригинал (Китай), (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, черный, с тачскрином, без регулировки яркости, (TFT), Copy, (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, черный, с тачскрином, оригинал (реновация), (экран, монитор)
Дисплей Samsung SM-J510 Galaxy J5, черный, с тачскрином, с регулировкой яркости, (TFT), Copy, (экран, монитор)

Останній раз редагувалося listopis; 21:11.
listopis не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-05-2019, 21:13   #4
listopis
Гуру
 
listopis's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2010
Повідомлення: 9,913
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від RMX Переглянути допис
всякі неоригінали, high-copy, нема сенсу ставити взагалі, бо це справжній шлак, і марно викинуті гроші.
Да ну? А в оригинале, когда он дороже телефона стоит, есть смысл?
Каждый выбирает по своим потребностям. Кому-то надо дорогой оригинал, а кому-то надо еще на еду и проезд денег оставить.
Хорошо, когда есть выбор. А советовать - дело неблагодарное.
listopis не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-05-2019, 21:21   #5
AlexAiS
Ветеран
 
AlexAiS's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2006
Адреса: 127.0.0.1
Повідомлення: 2,048
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від listopis Переглянути допис
.
Хорошо, когда есть выбор. А советовать - дело неблагодарное.
Оно то так. Но, тем не менее, касательно самсунгов амолед, то все копии таки шлак, даже, я бы сказал, г-но. Поэтому или сервис для которого ~1500 вполне себе вменяемо), либо ничего. Копию есть смысл брать исключительно чтобы инфу слить, тк пользоваться ею то еще удовольствие
AlexAiS не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-05-2019, 00:55   #6
RMX
Старожил
 
RMX's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2005
Адреса: house & garage
Повідомлення: 2,673
Send a message via ICQ to RMX Send a message via Yahoo to RMX
За замовчуванням

J510 ще доволі актуальний телефон.
тому якщо тс ще планує ним користуватись, то варто докинути на ориг дисплей.
інакше буде дуже розчарований якістю зображення і чутливістю сенсора, якщо він взагалі нормально приклеїться.
RMX не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-05-2019, 01:43   #7
KaliOstro
Юзер
 
KaliOstro's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2019
Повідомлення: 13
За замовчуванням

Блін, навіть не знаю кого зацитувати.
Мені здається в мене вже стояло не оригінальний екран, так як автояркості не було, це я почав бачити потім, і камере фронтальна знімала ну аж на 1.3Мпікселя.
ось так виглядає селфі з нього:
https://photos.app.goo.gl/TUaRuD9MKLx4VRKt8
__________________
-"Человек хочет быть обманутым, запомни это. Все обманывают всех, но делают это слишком примитивно. Я один превратил обман в высокое искусство..."

Останній раз редагувалося KaliOstro; 01:54.
KaliOstro не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-05-2019, 01:45   #8
KaliOstro
Юзер
 
KaliOstro's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2019
Повідомлення: 13
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від AlexAiS Переглянути допис
Оно то так. Но, тем не менее, касательно самсунгов амолед, то все копии таки шлак, даже, я бы сказал, г-но. Поэтому или сервис для которого ~1500 вполне себе вменяемо), либо ничего. Копию есть смысл брать исключительно чтобы инфу слить, тк пользоваться ею то еще удовольствие
А як знати, який екранчик стоїть? Оригінал чи ні?
__________________
-"Человек хочет быть обманутым, запомни это. Все обманывают всех, но делают это слишком примитивно. Я один превратил обман в высокое искусство..."
KaliOstro не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-05-2019, 01:57   #9
KaliOstro
Юзер
 
KaliOstro's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2019
Повідомлення: 13
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від listopis Переглянути допис
https://gsm-kharkov.com.ua/index.php...BB%D0%B5%D0%B9

18 разных дисплеев! Цена от 480 грн.

[/URL]
Ого курутяк. Аж очі розбігаються. Що ж взяти????
__________________
-"Человек хочет быть обманутым, запомни это. Все обманывают всех, но делают это слишком примитивно. Я один превратил обман в высокое искусство..."
KaliOstro не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-05-2019, 08:24   #10
listopis
Гуру
 
listopis's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2010
Повідомлення: 9,913
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від AlexAiS Переглянути допис
касательно самсунгов амолед, то все копии таки шлак, даже, я бы сказал, г-но.
Попробуйте OLED. Они намного дешевле чем AMOLED, а показывают почти так же.
listopis не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 04:00. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024