Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 07-11-2022, 13:05   #1
krebs83
Гуру
 
krebs83's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2009
Повідомлення: 5,332
За замовчуванням Військомат

Не служив, військової кафедри немає. Останній раз був військоматі в 2017р. і проходив комісію(відправили з роботи). Стаття 75-в(потрапив в ДТП, проломив череп). Не придатний в мирний час, обмежено придатний в військовий. 2 тижні назад дали повістку на блокпосту для уточнення даних. Прийшов в військомат, відразу на комісію. Стаття залишилась та ж сама. Обмежено придатний в військовий час станом на 02.11.22р. Сказали чекати дзвінка, коли будуть мобілізувати обмежено-придатних. Військовий документ залишився у них(була бумажка, яку дали в 2017р, так я тоді не було військових квитків). На руках повістка, в графі, до якого часу з'явитись, написано "До окремого розпорядження". Дали для того, щоб показувати, коли знову тормознуть. Зараз всіх, хто не був після 24.02.22р. в військоматі, відправляють на перекомісію. Навіть, якщо у військовому квитку ти знятий з обліку, можуть також відправити на перекомісію, все залежить від хвороби чи травми, по якій ти був знятий. Якось так...
krebs83 не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-11-2022, 13:10   #2
krebs83
Гуру
 
krebs83's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2009
Повідомлення: 5,332
За замовчуванням

https://t.me/povistky_vinnytsya
Група, де пишуть по переміщення людей з військомату по місту
krebs83 не на форумі   Reply With Quote
Старий 12-11-2022, 01:07   #3
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
За замовчуванням

Зрозуміло. Я на дурку косив, якщо що ) В дитинстві був у піонертаборах дуже часто. Мені цього досвіду вистачило. І хватило ума не піти в армію.
В дурці класно, тепло, кормлять 3 рази в день безкоштовно, багато нових друзів ) Тільки хто не дурень, пігулки не приймає, бо вони сер'йозно підривають здоров'я. Таблетки можна продавати знайомим нарикам, вони з них бадяжать правильні "вещества" і ловлять "кайфи нереальные". Але я не по цім справам, краще вже бухать.
Заодно поки в дурці, можна здавати хату в оренду, косити від армії, роботи, кредиторів. А працювати можна віддаленно, прямо з дурки.
Що я точно дізнався, те що в тілах душевнохворих живуть інші сущності, які захопили ці самі тіла. Тут допоможе екзорцист, але ніяк не дурка.
__________________
Продаю
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote
Старий 12-01-2023, 00:10   #4
UkrWeb
Юзер
 
Реєстрація: Nov 2014
Повідомлення: 18
За замовчуванням

Добре хоч так. Ось мого знайомого недавно зустріли на вулиці (не Вінницька область), то цілий день промаринували у військоматі (як злочинця, навіть не випускали нікуди без нагляду). Це все при тому, що коли проходив комісію бачили, що в нього тиск 180/100 мм р.т. Загалом - плани по набору виконують. Навіть з таким тиском і деякими болячками ще не відстали від нього.

А ось якщо десь трохи колись лежав у дурці, то вони таких бояться - відразу відпускають, коли виясняється такий момент.
__________________
SmartEra - чохли та інші аксесуари для iPhone 14 Pro Max
UkrWeb не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-01-2023, 18:06   #5
denisLyga
Ветеран
 
denisLyga's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2012
Адреса: vinnica
Повідомлення: 1,930
Send a message via AIM to denisLyga
За замовчуванням

Знайомого забрали, був норм пацан, здоровий глуздом та здоровям.
Але воїн з нього ніякий - низкий на зріст та ніколи не тримав зброї в руках.
Результат - пару тижнів навчань, 2 місяці на передку. Тепер лежить десь під Бахмутом в землі.

Висновок: відчуваєш що не потягнеш , морозья до останього, толку там з тебе буде мало.

Останній раз редагувалося denisLyga; 18:11.
denisLyga не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-01-2023, 21:43   #6
UkrWeb
Юзер
 
Реєстрація: Nov 2014
Повідомлення: 18
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від denisLyga Переглянути допис

Висновок: відчуваєш що не потягнеш , морозья до останього, толку там з тебе буде мало.
Якщо слабкий характером, то не завжди виходить морозитися, оскільки ті дядьки, які сидять у військоматах непогано так тиснуть на психіку, ну час від часу можуть "не помічати" якихось твоїх болячок про які ти навіть можеш згадувати, але...
__________________
SmartEra - чохли та інші аксесуари для iPhone 14 Pro Max
UkrWeb не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-04-2023, 18:03   #7
Ranetka222
Юзер
 
Ranetka222's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 5
За замовчуванням

Зараз багато товаришів призвали....
Ranetka222 не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-05-2023, 15:38   #8
dima.sharun.red
Юзер
 
Реєстрація: May 2023
Повідомлення: 2
За замовчуванням

сейчас не военкоматы, а ТЦК та СП
dima.sharun.red не на форумі   Reply With Quote
Старий 21-05-2023, 16:02   #9
Olena_Vinn
Юзер
 
Реєстрація: May 2023
Повідомлення: 11
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Andjoykin Переглянути допис
Зрозуміло. Я на дурку косив, якщо що ) В дитинстві був у піонертаборах дуже часто. Мені цього досвіду вистачило. І хватило ума не піти в армію.
В дурці класно, тепло, кормлять 3 рази в день безкоштовно, багато нових друзів ) Тільки хто не дурень, пігулки не приймає, бо вони сер'йозно підривають здоров'я. Таблетки можна продавати знайомим нарикам, вони з них бадяжать правильні "вещества" і ловлять "кайфи нереальные". Але я не по цім справам, краще вже бухать.
Заодно поки в дурці, можна здавати хату в оренду, косити від армії, роботи, кредиторів. А працювати можна віддаленно, прямо з дурки.
Що я точно дізнався, те що в тілах душевнохворих живуть інші сущності, які захопили ці самі тіла. Тут допоможе екзорцист, але ніяк не дурка.
Бухать довго не вийде, бо алкоголь - це теж хімія. А вона (хімія) розлагає печінку і нирки. Зараз в армії багато цікавого. Наприклад, роти дронів. Треба тільки гоняти дрони над моторолами та іншими мобіками і скидувати на них вибухівку з такої висоти, щоб не долетіло до дрона. І все. Кормлять 4 рази на день безкоштовно і значно смачніше, ніж на дурці. Ще видають багато видів одежі.
Olena_Vinn не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-07-2023, 13:35   #10
denisLyga
Ветеран
 
denisLyga's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2012
Адреса: vinnica
Повідомлення: 1,930
Send a message via AIM to denisLyga
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Olena_Vinn Переглянути допис
Бухать довго не вийде, бо алкоголь - це теж хімія. А вона (хімія) розлагає печінку і нирки. Зараз в армії багато цікавого. Наприклад, роти дронів. Треба тільки гоняти дрони над моторолами та іншими мобіками і скидувати на них вибухівку з такої висоти, щоб не долетіло до дрона. І все. Кормлять 4 рази на день безкоштовно і значно смачніше, ніж на дурці. Ще видають багато видів одежі.
Тоді зустрічне питання. Де гарантія - що мене, інженера, який пропрацював в сфері ІТ, візьмуть саме на дрони чи ще щось подібне?
denisLyga не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
denislyga в it тормоз, жидай дурик

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 01:22. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024