Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Оператори та провайдери

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 16-03-2010, 19:31   #1391
Den
Гигант мысли
 
Den's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2008
Повідомлення: 1,114
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від (E)1 Переглянути допис
какой смысл от безлима если на мегабите(причём довольно нерегулярном, и постоянно отрубающемся) можна выкачать 70 гб, а потом 128/64????????

суки, смарт в жопу...
да ну?
Den не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-03-2010, 19:32   #1392
Onex
Гуру
 
Реєстрація: May 2006
Повідомлення: 8,690
Send a message via ICQ to Onex
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Light Elf Переглянути допис
А что такое ук ?
Уголовный кодекс
Onex не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-03-2010, 19:46   #1393
sacho
Гигант мысли
 
sacho's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2006
Адреса: xз
Повідомлення: 898
Send a message via ICQ to sacho
За замовчуванням

смарт
sacho не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-03-2010, 20:26   #1394
sashOK!!!
Гигант мысли
 
sashOK!!!'s Avatar
 
Реєстрація: Nov 2007
Повідомлення: 1,304
Send a message via ICQ to sashOK!!!
За замовчуванням



даунлоад як по паспорту О_О
__________________
Eternal Prisoner
sashOK!!! не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-03-2010, 21:29   #1395
[K.O.P.C.]
Фанат
 
[K.O.P.C.]'s Avatar
 
Реєстрація: Jul 2008
Повідомлення: 654
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від sacho Переглянути допис
смарт
хех в 6:45 это нормально. Вот мои утрение!


Но днем выходит


правда не понимаю, почему скорость закачки больше 0,25 так у них ограничения 0,25. Похоже ты где то рядом возле сервера живешь!

Останній раз редагувалося [K.O.P.C.]; 21:36.
[K.O.P.C.] не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-03-2010, 21:39   #1396
[K.O.P.C.]
Фанат
 
[K.O.P.C.]'s Avatar
 
Реєстрація: Jul 2008
Повідомлення: 654
За замовчуванням

Предоставил им то, что они хотели
Цитата:
http://www.speedtest.net/result/748743465.png

Я сделал этот тест в 00:00 как можно видеть по скриншотам, скорость приема\передачи и время пинг меняются с дневным временем, то есть чем меньше пользователей сидит тем луче скорость, то есть ночью скорость хорошая, так как мало пользователей, а днем плохая и пинг в несколько раз больше, так как много пользователей, следовательно ваш канал нагружен . То есть даже если я провожу тест на других ресурсах в отличии от вашего моя скорость меняется. Можете даже не говорить, что у них просто сервер разгружен, так как и тут нас ждет проблемка, когда у моей знакомой с помощю этого же сайта у которой нет проблем, я делаю тест скорости на speedtest.net то у нее скорость закачки и отдачи хороши и время пинг маленькое. Значит их сервер не загружен, логично ? Тем более вы прекрасно знаете, что такие ресурсы как vkontake.ru youtube.com berloga.net и другие имеют очень мощные сервера и скорость какую я использую получая с них информацию полностью зависит от провайдера, то есть вас.


Далее как вы и просили сделал скриншоты сегодня в 15:00 с вашего FTP сервера качал тестовый файл.

Так же смотрел случайное видео на Youtube. Уверяю вас, что паузу не жал и посторонних закачок не было. И за 2 минуты видео на youtube скачалось на 36 сек.
Какие скриншоты вам еще предоставить?
заткнулись и ни слуху не духу от них уже 2-й день, хотя обычно отвечали, в тот же день, что я и писал + там еще есть скрины закачки с ихнего ФТП. В общем все что надо, что бы они не смогли отвертеться, вот и молчат уже
[K.O.P.C.] не на форумі   Reply With Quote
Старий 16-03-2010, 22:16   #1397
disprozzy
Фанат
 
disprozzy's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2009
Повідомлення: 577
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від dead poetic Переглянути допис
провели Еверест, как и предполагалось консультант была не права и смена провайдера таки помогла решить проблему=) Спасибо тебе консультант Оксана номер какойто там.



пакет 1 мб безлим
черт, я тебе завидую
disprozzy не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-03-2010, 01:01   #1398
HBG
Юзер
 
Реєстрація: Jul 2008
Повідомлення: 4
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від dead poetic Переглянути допис
Походу ето таки правда.

Как только 70 гиг выкачал ,уже второй день скорость ровная 128/64 кб. Два дня с ними ругаюсь, говорят что у них все норм, ето у меня ужасный вирус итд лапшу всякую.
Я в шоке с смрада сегодня пришло письмо такого содержания:Пакет: Вінниця: Необмежений 2048 (V735)

Шановний абоненте!

Нагадуємо Вам про те, що за умовами надання Вашого пакету, швидкість доступу до Інтернету 2048 Кбіт/с. встановлюється на перші 120000 МБ спожитої інформації (трафіку) у одному календарному місяці.
Повідомляємо про те, що у поточному місяці Вами вже використано вказаний обсяг інформації (трафіку) і швидкість доступу до Інтернету у пакеті змінено на 128 Кбіт/с., на період до закінчення поточного місяця.

Піклуючись про те, щоб користування послугою високошвидкісного доступу до Інтернету було максимально вигідним та зручним для Вас, пропонуємо Вам збільшити свої можливості в Інтернеті.

Рекомендуємо Вам перейти на пакет «Життя», що буде відповідати Вашим потребам у повному обсязі і надасть можливість користуватися Інтернетом на кращих умовах:
- набагато вища швидкість – до 38 Мбіт/с.
- 80 000 МБ інформації, включеної у вартість користування пакетом
- збереження швидкості після використання включеного обсягу інформації
- щомісячна абонентна плата 150 грн/міс., близька до Вашого пакету
- спеціальна вартість пакету 120 грн/міс. для користувачів послуги «Воля Преміум ТВ»

Щоб перейти на пакет «Життя», скористайтеся Персональним сайтом абонента (вхід через http://smart.vn.ua), або направте запит у відповідь на цей лист на abonents@volia.com, вказавши Ваші паспортні дані та пакет, на який Ви бажаєте перейти.
З переліком усіх чинних пакетів Ви можете ознайомитися на сайті компанії http://smart.vn.ua/internet/price

Сподіваємось на Ваше розуміння і співпрацю та дякуємо, що користуєтесь нашими послугами!

З повагою,
абонентський відділ компанії «Смарт»
До этого не ухом не рылом о новом "бонусе",ругался часа три эффект ноль, какой то менеджер сказал что мы вам урезали скорость потому что у вас сеть работает круглосуточно... короче хочу им иск закатить и по судиться с уродами чтобы повадно не было... а касательно интеренета завтра придут тянуть Эверест. Смерд придурки клиентов теряют... только теперь думаю как с них забрать деньги уплаченные на пол года вперёд
HBG не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-03-2010, 03:27   #1399
sanya_xl
Юзер
 
sanya_xl's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Повідомлення: 37
За замовчуванням

Після розриву договору залишок на рахунку можна забрати без проблем!
нах тобі ці суди?))
sanya_xl не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-03-2010, 08:25   #1400
Den
Гигант мысли
 
Den's Avatar
 
Реєстрація: Mar 2008
Повідомлення: 1,114
Talking

Цитата:
Повідомлення від HBG Переглянути допис
Я в шоке с смрада сегодня пришло письмо такого содержания:Пакет: Вінниця: Необмежений 2048 (V735)

Шановний абоненте!

Нагадуємо Вам про те, що за умовами надання Вашого пакету, швидкість доступу до Інтернету 2048 Кбіт/с. встановлюється на перші 120000 МБ спожитої інформації (трафіку) у одному календарному місяці.
Повідомляємо про те, що у поточному місяці Вами вже використано вказаний обсяг інформації (трафіку) і швидкість доступу до Інтернету у пакеті змінено на 128 Кбіт/с., на період до закінчення поточного місяця.

Піклуючись про те, щоб користування послугою високошвидкісного доступу до Інтернету було максимально вигідним та зручним для Вас, пропонуємо Вам збільшити свої можливості в Інтернеті.

Рекомендуємо Вам перейти на пакет «Життя», що буде відповідати Вашим потребам у повному обсязі і надасть можливість користуватися Інтернетом на кращих умовах:
- набагато вища швидкість – до 38 Мбіт/с.
- 80 000 МБ інформації, включеної у вартість користування пакетом
- збереження швидкості після використання включеного обсягу інформації
- щомісячна абонентна плата 150 грн/міс., близька до Вашого пакету
- спеціальна вартість пакету 120 грн/міс. для користувачів послуги «Воля Преміум ТВ»

Щоб перейти на пакет «Життя», скористайтеся Персональним сайтом абонента (вхід через http://smart.vn.ua), або направте запит у відповідь на цей лист на abonents@volia.com, вказавши Ваші паспортні дані та пакет, на який Ви бажаєте перейти.
З переліком усіх чинних пакетів Ви можете ознайомитися на сайті компанії http://smart.vn.ua/internet/price

Сподіваємось на Ваше розуміння і співпрацю та дякуємо, що користуєтесь нашими послугами!

З повагою,
абонентський відділ компанії «Смарт»
До этого не ухом не рылом о новом "бонусе",ругался часа три эффект ноль, какой то менеджер сказал что мы вам урезали скорость потому что у вас сеть работает круглосуточно... короче хочу им иск закатить и по судиться с уродами чтобы повадно не было... а касательно интеренета завтра придут тянуть Эверест. Смерд придурки клиентов теряют... только теперь думаю как с них забрать деньги уплаченные на пол года вперёд
да уж, это уже никуда не шло, 2 мегабита ограничен трафик это ->
Den не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
acket мудак, c нами жутко, inet, антиинтернет, аскет маразматик!, воля, воля-кабель, интернет, интернет просто говно, коллекторы идут лесом, лимитный безлимит, наебалово, не работает интернет, нытики атакуют, разводилы и кидалы !!!, с нами ужасно, с ними жутко, суппорт воли полный шлак, сучарапровайдер


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 12:24. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024