Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Оператори та провайдери

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 13-01-2018, 19:23   #121
Online
Фанат
 
Online's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2010
Повідомлення: 642
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від НаталияКоб Переглянути допис
Жаль, що доводиться залишати лише негативні відгуки! Протягом 2 тижнів інтернет належним чином не працює, звязок зникає. Навіть при тому що "подача" йде, по факту жодна сторінка не грузиться. І це я вже не говорю, що ЗАЯВКА НА ПЕРЕВІРКУ ОБЛАДНАННЯ не була розглянута протягом ДВОХ ТИЖНІВ!!(( На прохання звязати мене з директором отримала відмову. Менеджер не відповідає І от з'явилось такі питаннячка: ЗА ЩО Я ЗАПЛАТИЛА???? ДЕ ІНТЕРНЕТ? ЧОМУ НІХТО НІЧОГО НЕ РОБИТЬ??? Невже ВАМ так хочеться аби в мережах з'являлось якнайбільше таких відгуків. Схаменіться "чорний піар теж піар" якось не для ВАС))))
Хорошо, что я не работаю в этой компании и могу говорить все что думаю. Как вы за***те, вот такими угрозами, пиар, директор, за что я плачу.... Не нравится отключитесь, включите другого провайдера.
А по вашим симптомам, не удивлюсь какому-то впн приложению для доступа к контактику или однокласникам, который поганит связь и с другими сайтами.
Навіть при тому що "подача" йде, по факту жодна сторінка не грузиться. - в таком случае проблема со стороны абонента в 90% случаях.
Online не на форумі   Reply With Quote
Старий 14-01-2018, 12:04   #122
Light Elf
Ветеран
 
Light Elf's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2007
Повідомлення: 2,239
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Aries26 Переглянути допис
Підключився до Qnet в квітні 2017 року (оптоволокно в приватний будинок, туди-сюди до 100 мбіт/сек ). Моя оцінка - 8 з 10 (так-собі зв'язок з серверами Twitch, неможливо дивитись стрім при 60 фпс). А так за таку абонплату в місяць - кращий вибір.
Спочатку хотів підключитись до Vinteleport, але повідомили що чекати 1-1,5 місяця до підключення (так як приватний сектор). А в Qnet підключли за 1 неділю =)

Взагалі користувався/користуюсь послугами 3-ох провайдерів по Вінниці:
- Vinteleport - 10/10 (така оцінка після 3-річного користування послугами даного провайдера. Майже завжди максимально заявлена швидкість доступу, гарний зв'язок з серверами популярних інтернет-ресурсів, тех-підтримка вчасно реагує на проблеми з мережою);
- Everest - 8/10 (по моїм враженням не краще ніж Qnet за більшу абонплату в місяць);
- Qnet - 8/10.

Qnet - зовсім інша провайдер, а тут QuickNet.
__________________
Я вижу оптики нить
И с меди счищаю лак
И если один скажет SYN,
Кто-то ж ответит ACK…
Light Elf не на форумі   Reply With Quote
Старий 14-01-2018, 15:28   #123
7IAP_Razor
Ветеран
 
Реєстрація: Feb 2005
Адреса: +2 GMT
Повідомлення: 1,514
Send a message via ICQ to 7IAP_Razor
За замовчуванням

У Вас є можливість підключення по "4й пров.Комарова"?

Останній раз редагувалося 7IAP_Razor; 15:38.
7IAP_Razor не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-02-2018, 22:38   #124
Руслан М
Юзер
 
Реєстрація: Feb 2018
Повідомлення: 2
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від quicknet Переглянути допис
Зараз змінюється дизайн, так можна підключити.... 0973631163 0680517707
Скажіть що ви з форуму, буде обовязково знижка.
Правило знижки ще діє? Теж думаю підключитись.)
Руслан М не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-02-2018, 13:27   #125
quicknet
Юзер
 
Реєстрація: Mar 2015
Повідомлення: 36
Thumbs up

Цитата:
Повідомлення від Руслан М Переглянути допис
Правило знижки ще діє? Теж думаю підключитись.)
Без проблем.
quicknet не на форумі   Reply With Quote
Старий 27-02-2018, 12:38   #126
SVS
Юзер
 
Реєстрація: Jan 2014
Повідомлення: 19
За замовчуванням

Добрый день, у вас есть покрытие за городом в сторону Липовца?
SVS не на форумі   Reply With Quote
Старий 27-02-2018, 16:30   #127
quicknet
Юзер
 
Реєстрація: Mar 2015
Повідомлення: 36
Lightbulb

Цитата:
Повідомлення від SVS Переглянути допис
Добрый день, у вас есть покрытие за городом в сторону Липовца?
Так присутні. Але потрібно знати точну адресу..
quicknet не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-03-2018, 23:15   #128
Viacheslav
Ветеран
 
Viacheslav's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2015
Повідомлення: 1,500
За замовчуванням

Стрілецька - Некрасова ?
Viacheslav не на форумі   Reply With Quote
Старий 06-03-2018, 11:14   #129
Руслан М
Юзер
 
Реєстрація: Feb 2018
Повідомлення: 2
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від quicknet Переглянути допис
Без проблем.
Підключили мені інтернет від QuickNet, знижку дійсно дали, причому не маленьку, хоча на початках сказали що такого немає, але потім все ж зателефонували і повідомили що знижка буде, зробили все дуже оперативно, на слідуючий день після звернення приїхала перша бригада майстрів, яка провела кабель в будинок, ще через день під"їхав майстер, який встановив модем і провів з"єднання кабелів, з ним і розрахувались, інтернет з"явився буквально через пів годинки. З цим все чудово, приємно здивований. Персонал компетентний, ввічливий, працюють швидко.
А от далі почались неприємні нюанси. По-перше інтернет відключається на ніч сам собою і включається вранці, вперше це помітив в ніч з 28 лютого на 1 березня, подумав що скінчився місяць, мабуть іде зняття коштів за березень тому так, але в ніч з 1 на 2 березня, та в ніч з 2 на 3 березня ситуація повторилась, близько 00:00 годин інтернет відключається, на модемі починає мигати червоний індекатор Los, а вранці інтернет знову підключається сам собою. Навіщо так робить і що це дає провайдеру я не розумію. Далі приблизно через ніч інтернет то був, то ні. Вдень інтернет є завжди, але швидкість не дуже висока, максимум що я бачив тестуючи швидкість на сайті QuickNet це завантаження 45 Мбіт/c, вивантаження 30 Мбіт/c, але буває і 1 Мбіт/c завантаження, 0,5 Мбіт/c вивантаження. Загалом швидкість дуже не стабільна і постійно змінюється, показники кожного разу різні, а головне що вона падає часто до нуля, а це розриви з"єднання. Тестував на різних комп"ютерах, з"єднаних через кабель, з різними віндовсами, використовуючи різні браузери: Ореra, Mozila, Google Chrome, показники різняться, але не сильно. Це без VPN і подібних програм, з ввікненим VPN швидкість не перевищує 2-х Мбіт/c, але це вже не вина провайдера. Також тестував швидкість через Wi-Fi роутер (купували самі в Техномаркеті Tenda F9) до того 3 доби протестував його у племінника теж з провайдером QuickNet, сигнал тримає відмінно, по дальності дістає раза в три далі ніж схожий за ціною його TP-Link і видає в два рази більшу швидкусть на далеких відстаннях, в будинку рівень сигналу 80-100%, але швикість інтернету постійно стрибає, це добре видно при прослуховуванні інтернет-радіо, воно періодично затихає і знову починає працювати, а також в інформації диспетчера з"єднань, швидкість скаче кожну сикунду і падає до нуля іноді. Тестував різними смартфонами, планшетом з різними операційними системами Android 4,2; 6; 7, Symbian 9,4, також з різними браузереми. По стабільності нагадує мобільний інтернет десятирічної давнини. До цього користувався бездротовим 3G інтернетом, він звичайно менш швидкісний, але абсолютно стабільний, зникнення інтернет трафіку раз на пів року це справжня надзвичайна подія, думав уже продавати 3G модем, але мабуть все ж таки залишу принаймні на одному компі, мені важлива стабільність і наявність інтернету цілодобово, а не лише вдень. Розчарований дуже якістю інтернету від QuickNet, але сам винен, бачив відгуки, діти настояли тому підключив, за ці гроші я протягом 4-х років міг оплачувати 3G інтернет. Що цікаво у племінника швидкість вища, на рівні 90 Мбіт/c завантаження і 60 Мбіт/c вивантаження, чому так не розумію, мабуть кому як пощастить з підключенням, можливо комп більш новіший та потужніший у нього. Описав ситуацію в особистому кабінеті на офсайті QuickNet, попросив припинити нічні відключення, додати швидкості, пройшло 3 доби, відповіді ніякої не отримав і ситуація не змінилась. Все ж ще сподіваюсь на зміни на краще...
Руслан М не на форумі   Reply With Quote
Старий 11-04-2018, 23:23   #130
Dozenko2
Юзер
 
Реєстрація: Apr 2018
Повідомлення: 4
Angry печальная история с Quicknet

Attached Images
 

Останній раз редагувалося Dozenko2; 07:03.
Dozenko2 не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
пидорги везде, усюди одна пизда

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 21:59. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024