Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Відпочинок, розваги та знайомства

Закрита тема
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 08-09-2009, 19:26   #1
Luchano Frost
Писатель
 
Luchano Frost's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2007
Адреса: Top secret
Повідомлення: 189
Send a message via ICQ to Luchano Frost Send a message via Skype™ to Luchano Frost
За замовчуванням Ніч міста - місто Вінниця

Сепаратизм у культурному просторі та його корисні наслідки

Назва: Night1Print_.jpg
Переглядів: 1044
Розмір: 96.7 КБ

Якось так вже склалося - людині зазвичай замало того, що їй пропонують. Особливо це стосується духовних харчів, якими жбурляють у нас при першій-ліпшій нагоді. Якщо відбувається святкування видатної події (навіть якщо вона видатна і для тебе особисто), то і культурні заходи обов'язково мають відповідати їй масовістю і пафосністю. Як же захоплюють феєрверки о десятій вечора за розкладом! Яке зворушливе тремтіння викликають черги з повітряними кульками за шашликом у парку! Який аншлаг навколо блискучих і впевнених зірок естради, кмітливих та дотепних майстрів сатири! А цього разу, маєш - танці!

Але якщо я не хочу танцювати, не їм шашликів та не відвідую концерти популярної музики, то мені залишається сидіти вдома? Де ж свято? Чому про мене не подумали? Нісенітниця якась…

Так і виникла ідея Ночі Міста.
Ніч Міста не є протестом і не має культурно-екстремістських цілей.
Ніч Міста є альтернативою плановим заходам культури, вона збирає небайдужих до живого культурного життя Вінниці, байдужих до шаблонного формату свята.


Розпочнеться Ніч міста 11 вересня о 20:00 - біля літака на Вишеньці вас чекатиме Time Quest: загадки, таємниці, перегони, душевний фінал і подарунки.
Вдень ми нічим не відрізняємося від інших. Вдень ми сидимо в офісах, за кермом авто і в аудиторіях, розносимо газети і лікуємо людей. Ми всі різні, але нас об'єднує одне: ми чекаємо, коли запанує темрява. Вночі для нас все змінюється. Вночі ми орієнтуємося краще, ніж вдень. Вночі ми нічого не боїмося. В той час, коли звичайні люди лише готуватимуться до святкових прогулянок у парках, ми вже святкуватимемо Ніч Міста.

Наступного дня - 12 вересня о 18:00 під аркою на вході у парк ім. Горького - вітатимемо учасників нічної подорожі концертами, перформенсами, запуском повітряних зміїв та іншими несподіваними способами. До Ночі Міста всі (див. Афішу долучаються на альтруїстських засадах. Можеш приєднатися і ти - принось на електронних носіях свої фото міста, друзів, будь-кого і чого. Найкращі фотографії будуть показані на екрані поряд зі сценою.

Контактний телефон: +38 (095) 476 9294.

Джерело: artpole.org
__________________
Фотки культурних подій
Нервовим і неврівноваженим не юзати QR:
Luchano Frost не на форумі  
Старий 08-09-2009, 19:43   #2
$n@ke
Гуру
 
$n@ke's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2006
Адреса: Комната 1408
Повідомлення: 4,171
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Luchano Frost Переглянути допис
Сепаратизм у культурному просторі та його корисні наслідки

Вкладення 151848

Якось так вже склалося - людині зазвичай замало того, що їй пропонують. Особливо це стосується духовних харчів, якими жбурляють у нас при першій-ліпшій нагоді. Якщо відбувається святкування видатної події (навіть якщо вона видатна і для тебе особисто), то і культурні заходи обов'язково мають відповідати їй масовістю і пафосністю. Як же захоплюють феєрверки о десятій вечора за розкладом! Яке зворушливе тремтіння викликають черги з повітряними кульками за шашликом у парку! Який аншлаг навколо блискучих і впевнених зірок естради, кмітливих та дотепних майстрів сатири! А цього разу, маєш - танці!

Але якщо я не хочу танцювати, не їм шашликів та не відвідую концерти популярної музики, то мені залишається сидіти вдома? Де ж свято? Чому про мене не подумали? Нісенітниця якась…

Так і виникла ідея Ночі Міста.
Ніч Міста не є протестом і не має культурно-екстремістських цілей.
Ніч Міста є альтернативою плановим заходам культури, вона збирає небайдужих до живого культурного життя Вінниці, байдужих до шаблонного формату свята.


Розпочнеться Ніч міста 11 вересня о 20:00 - біля літака на Вишеньці вас чекатиме Time Quest: загадки, таємниці, перегони, душевний фінал і подарунки.
Вдень ми нічим не відрізняємося від інших. Вдень ми сидимо в офісах, за кермом авто і в аудиторіях, розносимо газети і лікуємо людей. Ми всі різні, але нас об'єднує одне: ми чекаємо, коли запанує темрява. Вночі для нас все змінюється. Вночі ми орієнтуємося краще, ніж вдень. Вночі ми нічого не боїмося. В той час, коли звичайні люди лише готуватимуться до святкових прогулянок у парках, ми вже святкуватимемо Ніч Міста.

Наступного дня - 12 вересня о 18:00 під аркою на вході у парк ім. Горького - вітатимемо учасників нічної подорожі концертами, перформенсами, запуском повітряних зміїв та іншими несподіваними способами. До Ночі Міста всі (див. Афішу долучаються на альтруїстських засадах. Можеш приєднатися і ти - принось на електронних носіях свої фото міста, друзів, будь-кого і чого. Найкращі фотографії будуть показані на екрані поряд зі сценою.

Контактний телефон: +38 (095) 476 9294.

Джерело: artpole.org
вах! спать буду) думаю как и большинство людей ночью) но идея хороша)
__________________
Худший враг любой пропаганды — интеллектуализм (с) тот самый
$n@ke не на форумі  
Старий 08-09-2009, 21:07   #3
American Idiot
Ветеран
 
American Idiot's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2005
Адреса: Не там, де хотілося б...
Повідомлення: 1,955
За замовчуванням

мда, тайм квест тут явно причем))
__________________
Слушай панк (с). Иди побрейся...
blink -
American Idiot не на форумі  
Старий 08-09-2009, 21:46   #4
Teoden
Старожил
 
Teoden's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2007
Повідомлення: 3,258
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від $n@ke Переглянути допис
вах! спать буду) думаю как и большинство людей ночью) но идея хороша)
имхо у нас дневных/вечерних событий очень мало, так что смысла не вижу в концертах конкретно

за это минус
все остальная программа +

тожи спаць
__________________
Моя обрезать орган мозг и топтать его топтать!!!
Teoden не на форумі  
Старий 08-09-2009, 22:48   #5
$n@ke
Гуру
 
$n@ke's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2006
Адреса: Комната 1408
Повідомлення: 4,171
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Teoden Переглянути допис
имхо у нас дневных/вечерних событий очень мало, так что смысла не вижу в концертах конкретно

за это минус
все остальная программа +

тожи спаць
давай спать вместе?
__________________
Худший враг любой пропаганды — интеллектуализм (с) тот самый
$n@ke не на форумі  
Старий 08-09-2009, 22:49   #6
Teoden
Старожил
 
Teoden's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2007
Повідомлення: 3,258
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від $n@ke Переглянути допис
давай спать вместе?
ті не катируежсо в качестве маиво гомосексуального друга
__________________
Моя обрезать орган мозг и топтать его топтать!!!
Teoden не на форумі  
Старий 09-09-2009, 19:18   #7
$n@ke
Гуру
 
$n@ke's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2006
Адреса: Комната 1408
Повідомлення: 4,171
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Teoden Переглянути допис
ті не катируежсо в качестве маиво гомосексуального друга
шо уже памечтать низзя?
__________________
Худший враг любой пропаганды — интеллектуализм (с) тот самый
$n@ke не на форумі  
Старий 09-09-2009, 19:41   #8
$n@ke
Гуру
 
$n@ke's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2006
Адреса: Комната 1408
Повідомлення: 4,171
За замовчуванням

2012 - трейлер попса. но из-за заинтерисованности в данной тематике гляну на ещё одну интерпритацию конца света
__________________
Худший враг любой пропаганды — интеллектуализм (с) тот самый
$n@ke не на форумі  
Старий 12-09-2009, 00:50   #9
Lorna
Ветеран
 
Lorna's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2004
Адреса: right here right now
Повідомлення: 1,693
Send a message via ICQ to Lorna
Cool

Цитата:
Повідомлення від Luchano Frost Переглянути допис
Time Quest: загадки, таємниці, перегони, душевний фінал і подарунки.
В той час, коли звичайні люди лише готуватимуться до святкових прогулянок у парках, ми вже святкуватимемо Ніч Міста.
Це було мега-весело!
Перегони по місту, які почались загадкою в таємничих катакомбах, а закінчились розпиттям ароматного глінтвейну під музику "Клондайка"!
Квестери - чудові люди
Lorna не на форумі  
Старий 15-09-2009, 19:53   #10
alonewolf
Фанат
 
alonewolf's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2007
Адреса: Винницо
Повідомлення: 455
Thumbs up

люблю квест!!!
alonewolf не на форумі  
Закрита тема


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 12:37. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024