Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > SPAM

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 19-12-2023, 20:33   #1
Колян33
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2023
Повідомлення: 0
За замовчуванням Пошук лікеру в інтернеті

Всім привіт! Хочу на Новорічні свята придбати смачний лікер, але поки не визначився який саме купувати. Дуже хочу щоб мені порадили дійсно смачний лікер, та онлайн магазин, в якому його можна придбати.
Колян33 не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-12-2023, 20:39   #2
Людмила90
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2023
Повідомлення: 3
За замовчуванням

Я обожнюю лікери, тому що вони солодкі, а на мою думку якщо вже пити алкоголь, він має бути максимально смачним. Можу тобі підказати онлайн магазин, в якому його купую, а ти вже обирай на свій смак.
Людмила90 не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-12-2023, 20:58   #3
Колян33
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2023
Повідомлення: 0
За замовчуванням

Справа в тому, що лікери що представлені в супермаркеті мені не підходять, хочеться щось особливе. Підкажи, будь ласка, який саме лікер подобається тобі? І якщо не важко, залиш посилання на магазин, в якому його купуєш. Дякую!
Колян33 не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-12-2023, 21:04   #4
Людмила90
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2023
Повідомлення: 3
За замовчуванням

Пробувала я багато лікерів, але найбільше подобається саме лікер Toso Sambuca Teodoro Negro https://maudau.com.ua/category/liker...lass=sambuka-2 та купую його завжди в інтернет-магазині Maudau. Лікер має солодкий смак із характерними відтінками анісу.

Його можна пити в чистому вигляді, але все-таки більш цікавіше він смакує саме в різних коктейлях. Тому можеш його сміливо замовляти, тим більше на нього зараз діє не погана знижка, що дозволяє придбати його вигідно.
Людмила90 не на форумі   Reply With Quote
Старий 08-01-2024, 14:37   #5
AnnushKa
Юзер
 
AnnushKa's Avatar
 
Реєстрація: May 2023
Повідомлення: 22
За замовчуванням

Я ликер в чистом виде практически не воспринимаю. Пить мне его сложно так как он слишком сладкий. А вот с кофе - совсем другое дело! Рюмочка ликёра в чашечку с кофе - и вкуснятина получается! Покупаю молотый кофе Movenpick Der Himmlische 500 г https://coffeeok.com.ua/product/kofe...otyy-500g.html в магазине "Кофеек" . Оно с любым ликёром очень хорошо сочетается.
AnnushKa не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-01-2024, 12:53   #6
Alent
Banned
 
Реєстрація: Mar 2023
Повідомлення: 33
За замовчуванням

Зараз не проблема замовити через інтернет алкогольні напої.
Alent не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 14:32. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024