Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Ігровий розділ

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 22-08-2016, 19:48   #1161
amoremio
Ветеран
 
amoremio's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Адреса: Вінниця, район "Варшава"
Повідомлення: 2,197
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від korn me korn Переглянути допис
Менять на Neo точно не буду.
Однак, для тих, у кого немає ще PS4, як на мене, варто зачекати місяць-другий і придбати NEO.
amoremio не на форумі   Reply With Quote
Старий 22-08-2016, 21:51   #1162
Se@Dog
Гуру
 
Se@Dog's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 4,563
Send a message via ICQ to Se@Dog
За замовчуванням

я банально не увидел преимущества. Играл мало, так как экзов за эти годы было лишь несколько штук(и воплей радости по их поводу я не испытал). А ждать у моря погоды было не охота, тем более учитывая кол-во часов которые я выделяю на игры.

Продал и не жалею. Единственное - понял что не которые иры приятнее играть на джое, так что задумался о его покупке для ПК =)
__________________
чем больше попробуешь, тем точнее будешь знать чего именно желаешь...
Se@Dog не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-08-2016, 01:30   #1163
korn me korn
Гигант мысли
 
korn me korn's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2007
Адреса: Альфа Центавра
Повідомлення: 861
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від amoremio Переглянути допис
Однак, для тих, у кого немає ще PS4, як на мене, варто зачекати місяць-другий і придбати NEO.
Смысла ноль. Цена на нео 99% будет ооочень большой, майки уже заявили, что их скорпио будет элитным продуктом и на него будет соответствующая цена. А если вспомнить, что новые консоли заточены под VR и к ним нужны шлемы за космические деньги + игры на халяву вручать точно не будут, то как бы играть в 4к тоже резона нет ведь телик с 4к это тоже сейчас очень дорого. Ну, а смысла радоваться мощной консоли за нормальные деньги без возможности оценить полноценно её возможности я не вижу.
Цитата:
Повідомлення від Se@Dog Переглянути допис
А ждать у моря погоды было не охота, тем более учитывая кол-во часов которые я выделяю на игры.
Продал и не жалею
Просто ты уже вырос из этого)))
korn me korn не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-08-2016, 18:31   #1164
amoremio
Ветеран
 
amoremio's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Адреса: Вінниця, район "Варшава"
Повідомлення: 2,197
За замовчуванням

яка ж нова слімка страшна на вигляд у порівнянні з першою (глянцевою) версією... https://www.youtube.com/watch?v=sqRcLT0vjFE
amoremio не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-08-2016, 20:51   #1165
Se@Dog
Гуру
 
Se@Dog's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Повідомлення: 4,563
Send a message via ICQ to Se@Dog
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від amoremio Переглянути допис
яка ж нова слімка страшна на вигляд у порівнянні з першою (глянцевою) версією... https://www.youtube.com/watch?v=sqRcLT0vjFE
ИМХО норм, коробка как коробка. А вот зачем серые кнопки сделали - не понятно...
__________________
чем больше попробуешь, тем точнее будешь знать чего именно желаешь...
Se@Dog не на форумі   Reply With Quote
Старий 31-08-2016, 17:24   #1166
ALex
Фанат
 
ALex's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2009
Адреса: vinnitsa
Повідомлення: 534
За замовчуванням

Есть у кого until dawn/ufc2/uncharted 4 на дисках , на продажу, в лс если что
ALex не на форумі   Reply With Quote
Старий 07-09-2016, 22:59   #1167
amoremio
Ветеран
 
amoremio's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Адреса: Вінниця, район "Варшава"
Повідомлення: 2,197
За замовчуванням

Ну що - подивився щойно Sony Meeting. Офіційно представили 2 нові ревізії PS4 - PS4 slim & PS4 Pro з рекомендованою ціною 300 та 400 бакинських відповідно. PS4 Pro, як і очікувалось, заточена під 4к роздільну здатність, добавили технологію HDR, завдяки якій краще будуть промальовуватись деталі в тінях (наскільки я зрозумів), а також декілька інших менш важливих "фішок". Наступний рік буде урожайний на ексклюзиви. Тепер стою перед вибором - брати звичайну матову чи дочекатися слімки (яка мені, до речі, зовні не сподобалась), технічні характеристики в них однакові.
amoremio не на форумі   Reply With Quote
Старий 08-09-2016, 00:45   #1168
korn me korn
Гигант мысли
 
korn me korn's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2007
Адреса: Альфа Центавра
Повідомлення: 861
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від amoremio Переглянути допис
Ну що - подивився щойно Sony Meeting. Офіційно представили 2 нові ревізії PS4 - PS4 slim & PS4 Pro з рекомендованою ціною 300 та 400 бакинських відповідно. PS4 Pro, як і очікувалось, заточена під 4к роздільну здатність, добавили технологію HDR, завдяки якій краще будуть промальовуватись деталі в тінях (наскільки я зрозумів), а також декілька інших менш важливих "фішок". Наступний рік буде урожайний на ексклюзиви. Тепер стою перед вибором - брати звичайну матову чи дочекатися слімки (яка мені, до речі, зовні не сподобалась), технічні характеристики в них однакові.
Что бы увидеть весь графон под ps 4 pro нужен 4к телик с hdr, а это дорого. Бери обычную "толстушку" пока $ до 30 не дошёл.
P.S. Технически толстушка и слимка не совсем идентичны. Енергопотребление у них разное, ну и по мелочи в сторону удешевления...
korn me korn не на форумі   Reply With Quote
Старий 08-09-2016, 10:06   #1169
SanSanZ
Писатель
 
SanSanZ's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2012
Повідомлення: 323
За замовчуванням

Вот это цены на фат упадут, слим 300, наполовину сильнее консоль 400, ожидаю б.у. Фат за 200 :D
SanSanZ не на форумі   Reply With Quote
Старий 08-09-2016, 12:09   #1170
amoremio
Ветеран
 
amoremio's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Адреса: Вінниця, район "Варшава"
Повідомлення: 2,197
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від SanSanZ Переглянути допис
наполовину сильнее консоль 400, ожидаю б.у. Фат за 200 :D
У тому і справа, що хоча про версія потужніша в технічному плані - фпс в іграх буде однакова, як у фат, так і слім з про. А при відсутності 4к телевізора переваги про версії оцінити буде неможливо. До речі, фатки і зараз можна знайти по 200-250 баксів б/в... щоправда, лотерея з псн... P.S. Соні - боги маркетингу (вже сьогодні вранці зустрічав об'яви про продаж фаток у зв'язку з виходом про версії)

Останній раз редагувалося amoremio; 12:12.
amoremio не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
feed далбаёб, feed сука

Опції теми
Опції перегляду

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 12:17. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024