Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 27-06-2015, 15:51   #1
MPHouse
Писатель
 
MPHouse's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2009
Повідомлення: 237
За замовчуванням Облачный майнинг биткоинов

Граждане, вот я не могу додуть. Объясните пожалуйста, какой смысл сайтам давать возможность начинать майнить сатоши бесплатно? Я понимаю, что потом они получают с этого проценты, но не проще ли самим добывать и получать всю прибыль целиком? В чем здесь фикус-пикус?
MPHouse не на форумі   Reply With Quote
Старий 28-07-2015, 09:27   #2
sl.Dio
Читатель
 
Реєстрація: Jul 2013
Повідомлення: 119
За замовчуванням

все дуже просто, поставив сервак, і гребеш процент з випадання. Для майнінга тобі необхідно накупити установок, а вони жруть електроенергії дофігіща
sl.Dio не на форумі   Reply With Quote
Старий 28-07-2015, 10:23   #3
MPHouse
Писатель
 
MPHouse's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2009
Повідомлення: 237
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від sl.Dio Переглянути допис
все дуже просто, поставив сервак, і гребеш процент з випадання. Для майнінга тобі необхідно накупити установок, а вони жруть електроенергії дофігіща
Чувак, ты меня не понял. Меня интересует, нафига сдавать в аренду часть мощностей, если можно все биткоины самому получать? Особенно удивляет когда предлагают майнить бесплатно.
MPHouse не на форумі   Reply With Quote
Старий 28-07-2015, 18:00   #4
Shelya
Фанат
 
Shelya's Avatar
 
Реєстрація: Jun 2005
Повідомлення: 500
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від MPHouse Переглянути допис
Чувак, ты меня не понял. Меня интересует, нафига сдавать в аренду часть мощностей, если можно все биткоины самому получать? Особенно удивляет когда предлагают майнить бесплатно.
чтобы на аренде заработать больше, чем на самом майнинге вот бесплатно да, загадка...
Shelya не на форумі   Reply With Quote
Старий 02-08-2015, 21:00   #5
sl.Dio
Читатель
 
Реєстрація: Jul 2013
Повідомлення: 119
За замовчуванням

хмарний майнінг часто пропонують забугорні контори. + в тому, що ти купляєш устанвку у цієї контори, і тобі не потрібно розмитнювати її в Україні, а також ти не платиш за світло (як варіант). А взагалі умов багато. Я описав безпосередньо ту, про яку читав.

А прочитавши твою відповідь, то я зрозумів, що ти в майнінгу ніфіга не тямиш. Ти можеш установку запустити під себе, і отримаеш свої (на даннний час) 25 біткоінів.....через років 100. ГГ. Можливо, що ти плутаеш аренду установок з пулами. То це взагалі інша історія. Почитай краще теорію, там дуже багато, щоб я тут не строчив, навіть в вікіпедії

Останній раз редагувалося sl.Dio; 21:03.
sl.Dio не на форумі   Reply With Quote
Старий 03-08-2015, 15:55   #6
SergeK
Юзер
 
SergeK's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2015
Повідомлення: 13
За замовчуванням

что то я не в теме - где про всё это почитать?
SergeK не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-08-2015, 19:32   #7
sl.Dio
Читатель
 
Реєстрація: Jul 2013
Повідомлення: 119
За замовчуванням

в неті куча інфи про біткоіни, а також дофігіще інших кріптовалют. Гугл в поміч. Для інфи скажу, що окупаємість установок без затрат на електрику близько року. При затратах 60000 грн, за 7 місяців 1500 у.о. Але, то вже інша історія
sl.Dio не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
биткоины, майнинг


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 15:41. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024