Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

Закрита тема
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 08-01-2014, 22:05   #1
nivagol
Ветеран
 
Реєстрація: Jul 2013
Повідомлення: 1,636
За замовчуванням авто Мазда 323

В звязку з планами ближче до літа обміняти своє легкове авто на бус, мінівен або універсал - хочу почати продаж свого легкового авто зараз. Авто виставляв на АВТОриа ще раніше - але чисто для того, щоб аналізувати попит. Продажа авто не термінова, і до літа щас ще є.
ось остання моя обява
http://auto.ria.com/auto_mazda_323_9...uto_newcomment
обяв було декілька, ціни ставив від 3100 до 3500, були реальні покупці. але з інших міст, з Вінниці лиш перекупи телефонували та приходили. Але це не важливо - зрозуміло що реальна продажа це зовсім інше.

Так ось по суті
Мазда 323, 1989 р.в.,седан, 4 двері, бензин 1.3, повний інжектор, не варена, не бита(лиш трішки царапнута - ззаду праве крило царапане по дотичній - років 6 назад, не мною), в рідній красці, є трохи корозії(зокрема в місті де була царапана). Розход палива - трасса - 5л, місто 7л. Тріснуту задню праву фару замінив вже на нову оригінальну, масло поміняне 300км назад, поміняне масло в КПП, акумулятор 2012 року, ще на гарантії, змінені наконечники рульових тяг,
страховка до серпня, трохи їсть масло сам двигун - десь по 100грам на 1000км підливаю. Передній привід. З мінусів - треба поміняти опорні підшипники на передніх стійках, можна прокачати передні стійки - знаю де це роблять по 300грн за стійку(600грн за вісь). Але стійки більш-менш тримають. Треба підтягнути ремінь генератора, ато посвистує іноді.
Авто приганяв кращий друг мого батька в 97 році свому начальнику(точніше його доньці, пізніше авто знову вернулось до нього), зробим довіреність від власника.

Авто тримаю в гаражі коли не їжжу, подивитись можна. територіально - на Київській. По ціні - віддам одразу за 23тис. грн, дешевше - наврядчи, по крайній мірі до травня.Це ціна менша ніж на АВТОриа. але по свому досвіду скажу що там ціни завищені.обяву розмістив на декількох сайтах. продаж не терміновий, була думка потаксувати до квітня, проте якщо авто продам - то теж є чим занятись. Пробіг - 300тис, рідний пробіг.
Якщо ще щось цікаво - пишіть.

Останній раз редагувалося nivagol; 22:08.
nivagol не на форумі  
Старий 08-01-2014, 22:26   #2
bus-travel.com.ua
Ветеран
 
Реєстрація: Oct 2009
Повідомлення: 1,911
За замовчуванням

Была у меня когда то такая в светло-зелёном металлике....давным давно продано и до сих пор попадается на глаза живой и здоровой.
Хорошая и экономичная бензопилка...если не топить больше сотни то в Киев и назад 30 литров с лихвой хватало.
Продал в 2003 году за 5200...
Удачи в продаже)
bus-travel.com.ua не на форумі  
Старий 09-01-2014, 00:23   #3
nivagol
Ветеран
 
Реєстрація: Jul 2013
Повідомлення: 1,636
За замовчуванням

дякую, авто справді надійне, японці вміли вже тоді авто робити...По розходу справді клас. Я в Чернівці і назад теж до 30 літрів заправляю і вистачає. А ціни справді на них біля 4500-5000 уо. Я передпродажну підготовку не робив і не посередник - тому продаю по адекватній ціні.
nivagol не на форумі  
Старий 11-01-2014, 13:39   #4
nivagol
Ветеран
 
Реєстрація: Jul 2013
Повідомлення: 1,636
За замовчуванням

продам
nivagol не на форумі  
Старий 11-01-2014, 13:44   #5
друзья
Юзер
 
Реєстрація: Jan 2014
Повідомлення: 12
За замовчуванням

более свежие фото есть?
друзья не на форумі  
Старий 11-01-2014, 14:20   #6
bus-travel.com.ua
Ветеран
 
Реєстрація: Oct 2009
Повідомлення: 1,911
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від nivagol Переглянути допис
дякую, авто справді надійне, японці вміли вже тоді авто робити...По розходу справді клас. Я в Чернівці і назад теж до 30 літрів заправляю і вистачає. А ціни справді на них біля 4500-5000 уо. Я передпродажну підготовку не робив і не посередник - тому продаю по адекватній ціні.
Немножко не так
Тогда ещё только и умели делать
И не обязательно японцы!
bus-travel.com.ua не на форумі  
Старий 19-01-2014, 11:46   #7
nivagol
Ветеран
 
Реєстрація: Jul 2013
Повідомлення: 1,636
За замовчуванням

Продаж авто продовжується. Тим часом поміняв на пердніх стойках пружини на нові КАЯБО, помянів опорні підшипники та подушки там же. Підтянув ремінь генератора, поміняв масло в двигуні(в КПП поміняне пів року назад).
Ще потрібно прокачати передні стійки(треба було зараз, але вже не вистачило на даний момент фінансів - біля 300грн за дві передні стійки за умови що вони зняті були, а так прийдеться ще 140 грн за зняття платити - в сумі 440грн).
Треба замінити задню гуму. Передня майже нова - протектор 85 процентів. Пишіть кому цікаво.
nivagol не на форумі  
Старий 22-01-2014, 18:13   #8
nivagol
Ветеран
 
Реєстрація: Jul 2013
Повідомлення: 1,636
За замовчуванням

апачки
nivagol не на форумі  
Старий 27-01-2014, 13:44   #9
nivagol
Ветеран
 
Реєстрація: Jul 2013
Повідомлення: 1,636
За замовчуванням

актуально.
nivagol не на форумі  
Старий 10-02-2014, 11:15   #10
ируся
Фанат
 
ируся's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2009
Повідомлення: 686
За замовчуванням

удачи в продаже. выложи на сландо.
__________________
ируся не на форумі  
Закрита тема


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 08:54. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024