Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 18-10-2012, 22:08   #11
Glider_pilot
Гуру
 
Реєстрація: Jan 2011
Повідомлення: 4,141
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від logs Переглянути допис
що курим?
Для довідки: Моторсіч+Івченко Прогрес в авіаційних двигунах - це той рівень, якому Японії ще маслати і маслати десятиліттями. Японія до сих пір не може зробити нормальний двигун навіть на гелікоптер.
Ага, расскажи мне про наши авиадвигатели)))

"Доктор, никогда не читайте советских газет, ф топку их" (С) Собачье сердце.

Ресурс, надежность, прожерливость и шумность наших авиадвигателей оставляет пока желать лучшего, а писать можно, бумага она все стерпит.
А про моторсич и Ивченко я могу тебе много интересного поведать, как они наш авиаремонтый кончили и о качестве двигателей в том числе. Так что мне бы лучше с хондовским мотоблок;-)
Glider_pilot не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-10-2012, 22:14   #12
navigator
Banned
 
Реєстрація: Oct 2005
Повідомлення: 2,329
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Glider_pilot Переглянути допис
Так что мне бы лучше с хондовским мотоблок;-)
ты собрался летать на мотоблоке?
или без мотора уже не летается?
navigator не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-10-2012, 22:19   #13
Glider_pilot
Гуру
 
Реєстрація: Jan 2011
Повідомлення: 4,141
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від navigator Переглянути допис
ты собрался летать на мотоблоке?
или без мотора уже не летается?
Так я как раз без мотора в основном и летаю, на планере, и не шумно и понадежней;-)
Glider_pilot не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-10-2012, 22:21   #14
navigator
Banned
 
Реєстрація: Oct 2005
Повідомлення: 2,329
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Glider_pilot Переглянути допис
Так я как раз без мотора в основном и летаю, на планере, и не шумно и понадежней;-)
я это знаю, поэтому и спрашиваю зачем тебе мотоблок?
navigator не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-10-2012, 00:38   #15
vanya777
Ветеран
 
vanya777's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2004
Повідомлення: 2,147
Send a message via ICQ to vanya777 Send a message via AIM to vanya777 Send a message via Yahoo to vanya777
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Glider_pilot Переглянути допис
Так что мне бы лучше с хондовским мотоблок;-)
Согласен, но с хондовским будет куда дороже, а украинский служит тоже верой и правдой, и запчасти на него есть, если сдуру врежешся в дерево на поле. 5 лет торгуем ими - практически все поломки были по глупости владельцев и после 4-6 лет эксплуатации.
vanya777 не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-10-2012, 09:07   #16
logs
Ветеран
 
Реєстрація: Jun 2012
Повідомлення: 2,052
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Glider_pilot Переглянути допис
Ага, расскажи мне про наши авиадвигатели)))

"Доктор, никогда не читайте советских газет, ф топку их" (С) Собачье сердце.

Ресурс, надежность, прожерливость и шумность наших авиадвигателей оставляет пока желать лучшего, а писать можно, бумага она все стерпит.
А про моторсич и Ивченко я могу тебе много интересного поведать, как они наш авиаремонтый кончили и о качестве двигателей в том числе. Так что мне бы лучше с хондовским мотоблок;-)
1. Не вважайте, що усі такі як Ви і здатні виготовляти тільки гауно. У нас 45 млн. населення і є з кого набрати в Мотор-Січ та Івченко-Прогрес.
2. Відносьтеся з повагою до українців - не будьте хохлом чи малоросом.
3. Я не знаю про якість мотоблоків і про них не кажу і не пишу, але про якість авіаційних двигунів знаю точно:
- Росія дуже швидкими темпами нарощує експорт гелікоптерів і в усіх цих гелікоптрерах стоять двигуни Мотор-Січ. Росіяни уже 15 років будуть "аналог Мотор-Січа" і нічого не виходить. Від якості двигуна залежить конкурентоспроможність, адже це і надійність і топливна ефективність;
- двигуни для літаків типу ТУ-134, які жерли топлива у два рази більше ніж іноземні, проектувало та виготовляло не Івченко-Прогрес та Мотор-Січ, а пермяки та рибчани в Росії;
- Україна за часи незалежності в авіа-двигунобудуванні дуже просунулася. Зокрема, навіть була розроблена технологія випуску форсажних двигунів для винищувачів

наші форсажні двигуни беруть навіть китайці.

Останній раз редагувалося logs; 09:40.
logs не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-10-2012, 14:32   #17
vanya777
Ветеран
 
vanya777's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2004
Повідомлення: 2,147
Send a message via ICQ to vanya777 Send a message via AIM to vanya777 Send a message via Yahoo to vanya777
За замовчуванням

БЕРЕМ МОТОБЛОК!
vanya777 не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-10-2012, 15:08   #18
Glider_pilot
Гуру
 
Реєстрація: Jan 2011
Повідомлення: 4,141
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від logs Переглянути допис
1. Не вважайте, що усі такі як Ви і здатні виготовляти тільки гауно.


2. Відносьтеся з повагою до українців - не будьте хохлом чи малоросом.


наші форсажні двигуни беруть навіть китайці.

1.А я такого и не говорил что совсем гавно, да и я лично ничего не изготавливаю, но самолеты с нашими движками в нормалных аэропортах принимать не хотят, шум, выбросы.А вообще в любой стране делают и хорошие и не очень вещи)
В уркаине живу с 1981 года, дети тут получаются очень хорошо, а вот то что руками, не очень)))

2.Настоящих украинцев встречаю редко, в основном хохлы


3. Конечно, а что ж им брать? Движки Rolls-Royce или Pratt & Whitney? Бабок у них даже на российские не хватит)))

А по вопросу мотоблока спросил у товарищей у которых такие же, но производство Беларусь с хондовским движком, разница в моще, у хонжы 9 лошадей, а ту 5.5, слабовато(((

Останній раз редагувалося Glider_pilot; 15:14.
Glider_pilot не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-10-2012, 16:32   #19
logs
Ветеран
 
Реєстрація: Jun 2012
Повідомлення: 2,052
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Glider_pilot Переглянути допис
1.А я такого и не говорил что совсем гавно, да и я лично ничего не изготавливаю, но самолеты с нашими движками в нормалных аэропортах принимать не хотят, шум, выбросы.А вообще в любой стране делают и хорошие и не очень вещи)
В уркаине живу с 1981 года, дети тут получаются очень хорошо, а вот то что руками, не очень)))

2.Настоящих украинцев встречаю редко, в основном хохлы


3. Конечно, а что ж им брать? Движки Rolls-Royce или Pratt & Whitney? Бабок у них даже на российские не хватит)))

А по вопросу мотоблока спросил у товарищей у которых такие же, но производство Беларусь с хондовским движком, разница в моще, у хонжы 9 лошадей, а ту 5.5, слабовато(((
Ви путаєте російські двигуни з українськими. Українські двигуни по характеристиках на рівні найкращих світових, а в Росії двигунобудування розвалено і шансів щось створити на рівні України у них уже немає і не буде ніколи.
Єдине, що ми не могли робити - це форсажні двигуни для винищувачів, але завдяки замовленням з Китаю - розробили усі технології і зараз проектуємо двигун до літака типу Су-27. Як тільки ми зробимо свій аналог двигуна для Су-27, то російський Сатурн одразу втратить замовлення з Китаю.
logs не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-10-2012, 18:30   #20
vanya777
Ветеран
 
vanya777's Avatar
 
Реєстрація: Nov 2004
Повідомлення: 2,147
Send a message via ICQ to vanya777 Send a message via AIM to vanya777 Send a message via Yahoo to vanya777
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Glider_pilot Переглянути допис
А по вопросу мотоблока спросил у товарищей у которых такие же, но производство Беларусь с хондовским движком, разница в моще, у хонжы 9 лошадей, а ту 5.5, слабовато(((
Сравнил. Белорусский МТЗ стоит около 20 000, Мотор Сич 10 000, наверное товарищи забыли упомянуть...Навесное оборудование тоже в 1,4 раза дороже. Маслянного насоса нет у белорусского, он работает только в равнинах. Вес у Мотор Сичи больше, за счет усиленной коробки передач, усиленной ступицы колес, аж на 60 кг. Хороший агрегат, не спорю, но по цене надо сравнивать с минитрактором, который стопудово покруче будет.
vanya777 не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
glider_pilot пидар, glider_pilot сепаратист


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 03:29. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024