Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Відпочинок, розваги та знайомства

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 17-04-2006, 15:57   #1521
<su][xy>
Гигант мысли
 
<su][xy>'s Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Адреса: сел. міськ. типу Хардстеповé Драминбасівського району Вінницької області, вул. Т.Ічя, 666/13
Повідомлення: 1,254
Send a message via ICQ to <su][xy> Send a message via MSN to <su][xy>
За замовчуванням фіфс

іщьо пісьма братана:


* * * *


гігз, ти ета, слишиш, гігз єслі ні взападло скажи, а шо ета за сайт такой? куда я зашол? нє, ну я, ти паймі, я тіпа в інтирнетє тока нідавна. там аніхдоти, пріколи, чяти, яху-хую там всякіє міня етім ні удівіш, патамуша. ой блять! шота апять вискачіла, какоєта гоніва. блять, я бил же на етіх аніхдотах, чятах, хую-яху на етіх, міня там всє знают. а тут какоєта гоніва. но вот ти абісні па-чілавєчіскі, ета тіпа сайт пра шо? нє, ну ріальна бєс абіт, гігз, блять ні туда нажал. гігз ета шо за сайт? слишиш нє, ну гігз, скажи пра шо сайт? пра шо гігз, етат сайт? нажал ні туда. сайт пра шо гігз? сірьозна, нє ну скажи, гігз? пра шо сайт? шо за гоніва вискачіла? сайт етат ріальна пра шо? куда я папал? апять назат. о, шо за гоніва паявілась? гігз, скажи па-чілавєчіскі, сайт пра шо? нє, я біс прікола, скажи, патамуша я шота ні то нажал. назат. їщьо назат. а пра шо сайт? назат сука! я ш на аніхтотах етіх, пріколах уже всьо аблазіл. ти тока ні абіжайся, я же тут пєрвий рас. вот ти так скажи, пра шо сайт? блять, какоєто всьо ніпанятнає. апять назат. вот в двух славах пра шо сайт? о! а ета шо такоє?! ні туда нажал, апать шота вискачіла. кучя каковата. а шо за сайт гігз? а гігз, а сайт пра шо? сайт, бєс абіт, гігз? пра шо? нє ну скажи, гігз. я тут нажал. пра шо сайт? назат нажал? шо за гоніва? скажи, ну шо тє жалка? жалка бєс абіт? ета па-чілавєчіскі? гігз, жалка, шо лі? гоніва, ілі шо? сайт, нє ну скажи, шо тє жалка, гігз? скажи шо нажал? нє ну жалка тє, сайт гігз? сказать шо лі? гігз а шо гоніва? назад, сайт? гоніва гігз, сайт шо? сказать жалка? ріальна гоніва сказать? гігз ріальна? нє ну сказать? ріальна сайт? пра шо? гігз сайт шо? пра ріальна гігз? пра гоніва? гігз назат? сайт скажи шо? гігз жалка? сказать ріальна? гігз, а шо? сказать вискачіла? нажал сайт? скажи сказать? ніпанятна, гігз? шо, гігз? гігз, шо? нажал? гоніва? шо? ріальна? вискачіла? нармальна? куда? ніпанятна? пра шо? скажи? аніхдоти? пісда? тищя? двє? факс? куртка? тілівізар? гонкі? ахуєнниє? васкрісєньє? прішол? фірма? правільна? пятий? убійца? значьок? інтирнет? глухой? дагадался? проста? какому? давай? прівєт? гігз? гігз? шо? гігз? гігз?
__________________
60
HERTZ

when you see smoke, look out fi fire
when you see thief, look out fi liar

-=x_SVЄ[Т@Х]FОR_x=-


<su][xy> не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2006, 16:11   #1522
<su][xy>
Гигант мысли
 
<su][xy>'s Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Адреса: сел. міськ. типу Хардстеповé Драминбасівського району Вінницької області, вул. Т.Ічя, 666/13
Повідомлення: 1,254
Send a message via ICQ to <su][xy> Send a message via MSN to <su][xy>
За замовчуванням сіксс

прівєт!
гігз, ну скажи. вот карочє, сіжу і смарю за акном какоєта гоніва, дождь, вада кругом. і нахуя спрашиваїцца такая пагода?
гігз а помніш как лєтам била! нє, ну скажи лучьше кагда сонце! ти кстаті гдє атдихал? ти в кієвє бил ілі на морє єсділ?
о, ета самає, я тібє ні расказивал как я на морє єсділ етім лєтам? ні рассказивал? о! ета їщьо тот прікол!
ну так карочє, ета била нідавна, щітай шо в августє. да. в августє. матушка прабіла тєму і купіла па дішовкє мнє і братєльніку, путьовкі в ївпаторію. карочє двє путьовкі на двє нідєлі, а ана заплатіла тіпа как за трі нідєлі. но за аднаво чілавєка. ну дішевлє виходіт, тіпа скітка.
ну карочє, сьєсділі вапщє ніріальна, ну так атвіслі! карочє жилі в домікє таком ахуєннам. фанєрний домік такой двохитажний. пісділі вінаграт у чюрак на ринкє, с дівчьонкамі с гоміля пазнакомілся, фоткі єсть. блять, нада уже пльонку праявіть, завтра па любому нада атністі. там, карочє, єсть фотка гдє я на воднам матациклє, і тіпа на бєріх такой виіхал. всьо, па любому нада уже праявіть.
карочє, а самий ну ніріальний дєнь бил чітвьортий!
на чітвьортий дєнь послі абєда, кагда уже знаїш так ніжарка, сідім ми на пляже с етімі дівчьонкамі, шо с гоміля. паігралі в карти, папісдєлі. я карочє, адну дівчьонку в морє патінул, гаварю: хочь, щя с буйка кувирок сдєлаю! карочє пашлі в морє вдвайом, праплилі ана такая: всьо я дальше ні пливу, шота мнє стрьомна даліко. а я сам дальше, да самава буйка. гігз, вкінься, ну пливу я карочє так ат бєріга мєтрав тріццать. ну і тіпа, вада такая чістая, окала бєріга тоже нармальная, но там дальше вада вапщє уматавая. і гарячяя такая, вот імєнна какбутта кіпяток. ну пливу карочє і шота міня пасцать прабіла. ну я скорасть сбавіл, ну і тіпа сцу такой на хаду. сцу сцу, тіпло так стала в плавках. я ш ета самає, харошиє сібє плавкі купіл – спідо. сібє спідо і братєльніку тоже. нє, ні то шо я там, тіпа за модай ганюсь, ілі там за маркай – мнє еті спідо-хуйо ні главнає. мнє шоп качіства нармальнає била, шоп сохлі бистра. ну так сцу я, сцу. і тут! слишиш, замічяю шота ні то. ну тіпа плавкі так тіпа набухлі, ілі всдулісь. ну тіпа тіжолиє такіє сталі. ну знаїш тіпа туда засунулі шота. блять, я на полнай ізмєнє – плавкі расбухлі канкрєтна. і тіпло так внутрі. карочє пріпливаю к буйку, рукой заципілся, а другой рукой в плавкі. думаю: шо там такоє? ну я рукой пробую, і ахуєваю. там шота єсть. нє, ну ріальна, шота єсть!
я карочє руку в плавкі, члєн халодний как хуй. ну і витягіваю етат прідмєт. карочє, я сначяла ні понял – я патом чєріс пару сікунд расдупляюсь. а ета пейджир! гігз прікінь, пейджир в трусах! ти такоє віділ? ріальная пейджир! такой знаїш, чьорний, мокрий. екран бальшой. карочє я на полнай ізмєнє, єлє на водє діржусь. аткуда етат пейджир і как їво занісло? можит хтота утанул, і он плавал в вадє? а как он мнє в плавкі залітєл? можит кагда я сцал? пейджир! ніхуя сібє. ну карочє, ріальна празріваю. і тут, бля буду, пейджир как запіщіт, бля буду как запіщіт! тіпа: бібібіп бі бібіп. карочє нажимаю кнопку, такую па центру, длінную. на екранє тєкст, бальшимі буквамі саапщєніє:

сіводня каму-та гаварят: "дасвіданя!"
завтра скажут: "пращяй навсігда!"
заалєїт сірдєшная рана.
завтра хтота, вірнувшись дамой,
застаніт в руінах сваі гарада,
хтота сарвьоцца с високава крана.

сліді за сабой, буть астарожен!
сліді за сабой!

дачітал да канца, думаю: шо за гоніва? а пейджир карочє із рук вискальзиваїт, і в воду на дно палітєл. я карочє хатєл нирнуть дастать, а патом думаю: ну їво в пісду. іщьо сам утану шо пейджир. карочє, вірнулся назат на бєріх. падхажу
а нє! падажьжі-падажьжі, ні так! карочє, щяс. падажьжі, іщьо рас раскажу. чючють ні так била.
карочє, а самий ну ніріальний дєнь бил чітвьортий!
__________________
60
HERTZ

when you see smoke, look out fi fire
when you see thief, look out fi liar

-=x_SVЄ[Т@Х]FОR_x=-


<su][xy> не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2006, 16:11   #1523
<su][xy>
Гигант мысли
 
<su][xy>'s Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Адреса: сел. міськ. типу Хардстеповé Драминбасівського району Вінницької області, вул. Т.Ічя, 666/13
Повідомлення: 1,254
Send a message via ICQ to <su][xy> Send a message via MSN to <su][xy>
За замовчуванням севенс

на чітвьортий дєнь послі абєда, уже жари такой нє била, сідім ми на пляже с дівчьонкамі с гоміля. іграїм в нарди, там у адной дівчьонкі нарди билі. а я карочє пастаяна у ніх виігривал хатя, я клінусь я іграл в пєрвий рас. думаю: іду лучьше в морє. адной дівчьонкє, альонка звалі прікольная такая дівчьонка, гаварю: альонка! пашлі в морє мідус пашугаїм! ана такая: ти іді, а я патом.
ну пливу я карочє, ат бєріга мєтрав сорак. вада тьоплая, знаїш так тіпло, ахуєнна. і вада карочє такая чістая, шо пачьті дно відна. вот єслі би била ні очінь глубако, то ріальна, била би дно відна. і шота захатєлась мнє пасцать, я ш блять пака ігралі, випіл мініралкі пачьті літр. я тіпа мєдлінна начінаю плить, і тіпа сцу в двіженії. плавкі у міня харошиє, спідо. карочє сцу, а внутрі так тіпло думаю: как ахуєнна пасцать! і тут я начінаю замічять, шо плавкі какієта тіжолиє, ні такіє каксігда. я карочє патпливаю к буйку, рукой пробую – а плавкі ріальна, такіє сдулісь ілі шо. думаю шо за хуйня? у міня плавкі воду харашо прапускают. і тут я панімаю, шо там шота єсть! гігз, я ні ганю!
я карочє руку в плавкі, члєн халодний как хуй. я руку чючють в бок і витягіваю етат прідмєт. я смарю і вапщє, ну ніхуя ні панімаю. у міня в рукє мабільний тіліфон! я на полнай ізмєнє, мабіла в трусах! гігз, а ти би ні ахуєл? ріальная мабіла, нокія тіпа такая ніхуйовая. тьомна сєрая і мокрая. такая воданіпраніцаїмая, я у аднаво пацана такую віділ вісной. но тока у ніво чючють другая била. карочє я на полнай ізмєнє, вада в рот папала. шо за тіліфон і как їво занісло? думаю, можит ета хтота мнє засунул мабілу в плавкі? спєцом шоби папрікаливацца. і тут, гігз, бля буду! тіліфон звоніт, бля буду звоніт! тіпа: тиди ди титидиди. ну ета мілодія, знаїш! іс фільма етава. карочє, нажимаю кнопку і к уху прікладиваю. сначяла ніхуя ні слишна, а патом такой голас тіхій тіхій, какбутта гдєта с жопи гаваріт:

завтра хтота утрам в пастєлі
паймьот, шо болін ніізлічіма,
хтота, вийдя іс дома,
пападьот пад машину.
завтра гдєта в адной іс бальніц
дрогніт рука маладова хірурга,
хтота в лісу нарвьоцца на міну.

сліді за сабой, буть астарожен!
сліді за сабой!

патом тішина. я такой, на полнай ізмєнє, думаю: ну ладна, палажу я лучьше мабілу назат, і на бєрігє уже пасмарю. дурной карочє, біру ету нокію засунул в плавкі, і пливу такой назат. карочє вихажу на бєріх, смарю – а в плавках нічіво нєт. думаю: випала навєрнає па дарогє. я тіпа руку в плавкі шоби правєріть, а альонка дівчьонка ета, такая гаваріт
а, нє! блять, забил. па другому! карочє, ета я прагнал. всьо па другому. щяс раскажу.
карочє, а самий ну ніріальний дєнь бил чітвьортий!
__________________
60
HERTZ

when you see smoke, look out fi fire
when you see thief, look out fi liar

-=x_SVЄ[Т@Х]FОR_x=-


<su][xy> не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2006, 16:14   #1524
<su][xy>
Гигант мысли
 
<su][xy>'s Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Адреса: сел. міськ. типу Хардстеповé Драминбасівського району Вінницької області, вул. Т.Ічя, 666/13
Повідомлення: 1,254
Send a message via ICQ to <su][xy> Send a message via MSN to <su][xy>
За замовчуванням ейгхтс

на чітвьортий дєнь послі абєда, знаїш кагда уже тіпа сонце ні так висако, пріходім ми на пляж. відім наши дівчьонкі знакомиє іс гоміля. падашлі к нім, разлажилі пакривала с братєльнікам. я їм гаварю: давайтє в валійбол паіграїм! ані такіє: давай тока ми ні умєїм. я гаварю: да ви ні стісняйтєсь. слишитє, ми вас научім. карочє гаварю братєльніку: малий, ти вазьмі в кулькє насос і накачяй пака мячь, а я схажу морє папробую. карочє захажу в морє, вада какаята грязная, думаю: атпливу там можит пачіщє будіт. атплил мєтрав підісят. вада ахуєнная! такая прахладная, но ні очінь. і чістая. я главнає пливу, а рядам на катірє какієта тьолкі с мужикамі. такіє прапливают окала міня і шота крічят, пяниє ілі шо. карочє, і ані такіє уже пачьті атплилі, а я такой хопа – плавкі на жопє стінул, а у міня еті спідо, такіє чьорниє, спіциальниє для плаванья. карочє, рєска такой кувирок дєлаю – і жопу із вади паказал! а там тьолка адна на катірє увіділа, і такая чють в воду ні упала. скажи прікол! карочє еті далбайоби уплилі, я тока плавкі паттінул, і шота мнє сцать захатєлась. я карочє начінаю сцать на ходу, пливу так і сцу. а в плавках так тіпло, знаїш. карочє і тут я чюствую, шо карочє шота ні то. шо тіпа плавкі ані какієта тіжолиє такіє сталі, тіпа ані па чючють такіє всьо тіжилєє і тіжилєє. я за буйок заципілся і карочє пробую, а плавкі ані такіє внатурє разбухлі, тіпа шота туда засунулі.
я карочє руку в плавкі, члєн халодний как хуй. а рядам в плавках шота чюствую єсть. карочє хватаю і витягіваю їво. сначяла знаїш вот імєнна пєрвая мисля, шо ета какойта камінь. а патом сатрю в рукє такая знаїш хуйовіна, тіпа мабіла ні мабіла. карочє спіциальная такая кампютирная мабіла, ілі шо. какоєта докомо ілі модоко напісана. но такая мабіла, я блять даже ні знаю как тібє абісніть. такая тіпа раскладушка. такая блять, міталічіская. і мокрая шо аш блістіт вся. і карочє екран бальшой. кучя кнопак, всюду кнопкі какієта сбоку заді. їрогліфи на кнопках. я думаю: ну ніхуя сібє. а! і главнає шо на екранє паказиваїт маю рожу. тіпа каміра снімаїт. іщьо думаю: можит ета какойта прікол? можит ета знаїш пірідачя такая єсть, скритая каміра. там тіпа всєх разигривают. а патом всє с ніх ржут. карочє, смарю на сібя на екранє, пальцем датрагіваюсь. ано карочє шота нажалась, хуяк – начінаїт іграть мілодія. ну тіпа мабіла звоніт. но ана карочє ні то шо, тіпа проста звоніт, а іграїт імєнна вот музон. ріальний такой, тіпа шо магнітафон. і карочє вірбіруїт, всє кнопкі мігают. карочє мілодія іграїт, і такой голас пайот:

ночью над намі пралітєл самальот,
завтра он упадьот в акіан,
пагібнут всє пасажири.
завтра гдєта, хто знаїт гдє?
вайна, епідємія, снєжний буран,
космаса чьорниє дири.

сліді за сабой, буть астарожен!
сліді за сабой!

вапщє, тако-о-оє! гігз, а ти би шота понял? я карочє полнастью ахуєвший. думаю точьна какаята пірідачя, скритая камєра йобанаврот. а каміра такая стопудов шо пад вадой снімаїт. скажи! думаю: блять іщьо пакажут как я сцал. а хуй вам, підараси! щяс я вам тоже устрою. біру ету мабілу і такой брасаю чєріс плічьо. пасатрєл кругом, а еті карочє на катірє назат вазвращяюца! я іщьо прікідиваю: ага, ета навєрна ані всьо замутілі, нада бистра уйобивать атсюда! і тока даплил да бєріга
ой, стоп! гігз. я апять прагнал. гігз! я щяс раскажу уже точьна как всьо била. нє, ну всьо! стопрацентав.
карочє, а самий ну ніріальний дєнь бил чітвьортий!
__________________
60
HERTZ

when you see smoke, look out fi fire
when you see thief, look out fi liar

-=x_SVЄ[Т@Х]FОR_x=-


<su][xy> не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2006, 16:18   #1525
Andre
Читатель
 
Andre's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2005
Адреса: Свердлофа
Повідомлення: 105
Send a message via ICQ to Andre
За замовчуванням

пациент - врачу:
- доктор, а вы в самом деле можете определить болезнь пациента по его любимому литературному произведению?
- да, конечно. какая ваша любимая книга?
- "что делать?" чернышевского.
- та-ак... и давно у вас не стоит?
Andre не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2006, 16:18   #1526
<su][xy>
Гигант мысли
 
<su][xy>'s Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Адреса: сел. міськ. типу Хардстеповé Драминбасівського району Вінницької області, вул. Т.Ічя, 666/13
Повідомлення: 1,254
Send a message via ICQ to <su][xy> Send a message via MSN to <su][xy>
За замовчуванням найнс

на чітвьортий дєнь послі абєда, я такой пріхажу. а сонце уже такоє ні так сільна жаріт. іду віжу дівчьонкі знакомиє іс гоміля. падашол, ані такіє: угащяйся пєрсікамі. взял у ніх два пєрсіка, гаварю: а ви маїво малова ні віділі? ані такіє: віділі! ми їво папрасілі купіть нам трубачєк с крємам, і он карочє пашол іскать етава, шо ходіт па пляжу і прадайот тіпа, трубачькі, мідіі крівєткі. ну карочє хуйню разную.
я думаю: пака малий ходіт, пайду я вадічьку папробую. захажу, а вада халодная. карочє пливу, гдєта уже мєтрав шисдісят праплил. а я ш карочє кагдата на плаваньє хаділ, в трєтім класє. на трініровкі хаділ. так шо я бєс напряга прапливаю, хоть пітсот мєтрав! а вада такая чістая, хатя і ріальна халодная. но зато пачіщє чєм окала бєріга. пірівірнулся на спіну, смарю в нєбє какойта пацан на дельтапланє літіт. ну знаїш, карочє тібя прівязивают в такому катіру, і ти тіпа на тросє таком. карочє дєсіть мінут гдєта восімсят пять грівєн. ілі даже дівіноста. а скажи, дорага! я хатєл. но нада била у матушкі больше дєніх взять в ету ївпаторію. ахуітільна, я би тоже палітал, всьо відна свєрху. карочє, пливу і шота мнє сцать захатєлась. карочє, прітармаживаю і начінаю сцать. сцу сцу ніспіша. в плавках сразу так тіпло стала. а плавкі у міня харошиє. спідо. і у братєльніка такіє жи самиє. карочє пасцал, і тут шота мнє так какта тіпа ніудобна в плавках. знаїш тіпа шота нє так. я за буйок схватілся, думаю: щя пасмарю шо там.
я карочє руку в плавкі, члєн халодний как хуй. ого думаю: такой халодний шо вапщє. ну їво в пісду в такой вадє плавать! пливу я бистра назат на бєріх грєцца. блять в етай вадє іщьо шота сібє атмарожу.
нє, ну скажи!
__________________
60
HERTZ

when you see smoke, look out fi fire
when you see thief, look out fi liar

-=x_SVЄ[Т@Х]FОR_x=-


<su][xy> не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2006, 16:19   #1527
Andre
Читатель
 
Andre's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2005
Адреса: Свердлофа
Повідомлення: 105
Send a message via ICQ to Andre
За замовчуванням

летит самолет, выходит стюардесса с таким хитрым лицом и произносит:
- уважаемые пассажиры, сегодня у нас экспериментальный полет, самолет пилотирует обезьяна.
и так торжественно наблюдает как все пассажиры в панике.
смотрит один такой явно одесского вида пассажир невозмутимо читает газету.
она немного раздраженно обращается к нему:
- а вы что, не слышали что самолет пилотирует обезьяна ??
одессит складывает газету и отвечает:
- и таки што здесь такого ? я вот щас из кишинева, так там троллейбусы водят молдаване, и ничего - справляются.
Andre не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2006, 16:19   #1528
Andre
Читатель
 
Andre's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2005
Адреса: Свердлофа
Повідомлення: 105
Send a message via ICQ to Andre
За замовчуванням

звонок на радиостанцию:
- здравствуйте! меня зовут маша. у меня есть мечта - встречаться с модным российским певцом.
Dj:
- да что вы, девушка! не женское это дело - встречаться с модным российским певцом!
Andre не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2006, 16:20   #1529
Andre
Читатель
 
Andre's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2005
Адреса: Свердлофа
Повідомлення: 105
Send a message via ICQ to Andre
За замовчуванням

народный суд.
бракоразводный процесс.
долгий, нудный, с перечислением всех пакостей. судья-женщина, устав от всего этого, решает кроссворд.
адвокат опрашивает жену, а она и говорит:
- а еще он принуждал меня к половому акту самыми грубыми и грязными словами.
адвокат:
- какими?
женщина:
- я стесняюсь, я вам на бумаге напишу.
пишет: "эй, курва, пойдем трахнемся!". адвокат передает листок судье. та, оторвавшись от кроссворда и мысленно вернувшись к действительности, читает листок, смотрит на адвоката, потом что-то пишет на листке и с улыбкой передает обратно: "сегодня не получится, давай завтра" ...
Andre не на форумі   Reply With Quote
Старий 17-04-2006, 16:22   #1530
<su][xy>
Гигант мысли
 
<su][xy>'s Avatar
 
Реєстрація: Sep 2005
Адреса: сел. міськ. типу Хардстеповé Драминбасівського району Вінницької області, вул. Т.Ічя, 666/13
Повідомлення: 1,254
Send a message via ICQ to <su][xy> Send a message via MSN to <su][xy>
За замовчуванням тенс

...
ну карочє ідут чібурашка і гєна. і такіє ш апкурєниє в доску. вапщє ніріальна. ідут а іх калбасіт жостка. і тут навстрєчю ім сєрий волк. ну тіпа тот шо карочє іс краснай шапачькі. гєна гаваріт чібурашкє: всьо нахуй пісдєц волк щя сьєст абоіх! чібурашка такой гаваріт їму: гєна ні сци карочє, давай спрячімся і тіпа он сядіт на піньок.
а! нє!
ета я прагнал.
нє так била. щяс вспомню...
а карочє чібурашка ета самає, гаваріт: ти тіпа гєна спрячься, а я їво атвліку. ну да снатури, вот так. вспомніл.
ну карочє гєна спрятался. а чібурашка сєл на піньок і тіпа хуя валяїт. волк такой патходіт гаваріт: как жизнь братуха чібуруха? ти шо тут сідіш?
ну чібурашка тіпа шифруїцца: да вот нічіво, ногу падвірнул, сіжу втикаю. а ти гаваріт, куда? волк тіпа тєму ні прасікаїт, гаваріт: да вот блять іду к краснай шапачькє. і тут карочє с кустов вискаківаїт кракаділ етат нахуй гєна і крічіт: а-а-а-а! вот тібє красная шапачька! і каналізационним люкам па галавє волка – хуяк!!! па галавє захуяріл.
тока слишиш, ета їщьо ні канєц.
карочє на слєдущій дєнь. снова ідут по лєсу пятачьок. тьху блять! ідут, етат самий, чібурашка і гєна. і карочє укурєнниє вдрабадан. рариваїт іх вапщє, нахуй. ідут такіє, а тут снова волк навстрєчю, галава пірівязана мазгі павилазілі, апущєний такой ідьот. гєна гаваріт чібурашкє: блять апять волк! а сйобивать уже позна, давай ти чібурашка забалтай волка. ну карочє атвлікай їво. ну чібурашка сєл на піньок. сідіт уши блять на вітру качяюцца. патходіт волк, галава пірівязана. как діла гаваріт. чібурашка карочє атвічяїт: да блін хуйова. ногу вот падвірнул. ну і тіпа такой сморіт он на волка – галава пірівязана і стало їму жалка волка. жалка шо блять пісдєц, чють ні плачіт. карочє чібурашка такой: волк, а хто тібя па галавє йобнул? і тут карочє с кустов, гєна вискаківаїт і крічіт: а-а-а-а! вот тібє красная шапочка! і па галавє каналізационним люках – хуяк!!!
__________________
60
HERTZ

when you see smoke, look out fi fire
when you see thief, look out fi liar

-=x_SVЄ[Т@Х]FОR_x=-


<su][xy> не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
баяноленд, баяны, бугагашеньки!, не смешно(((, петросян, пичаль, уныние


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 18:47. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024