Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Комерційний форум

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 18-06-2015, 20:48   #1
smaragd
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2014
Повідомлення: 39
За замовчуванням Мед натуральний екологічно чистий акація та різнотрав'я 3л (>4кг)

Фермерське господарство «Смарагдовий маєток» реалізує натуральний мед зібраний в екологічно чистому регіоні України – с. Петрані Жмеринського району Вінницької області. В місці збору меду немає виробництв, автомобільних шляхів та інших чинників, що впливають на екологічний стан продукту.

Мед викачаний в червні 2015 року. Фасовка – 3 або 1 літрова банка з твіст-кришкою (приблизна вага без тари 4.2-4.4 кг). Мед зрілий, що гарантує його довготривале зберігання та цілющі властивості. Без додавання будь-яких додаткових речовин.

Фото актуальні, в кожну банку, що на фото також додано по шматку сот.

Викачка меду проходила з дотриманням усіх гігієничних норм з використанням медогонки з харчової нержавіючої сталі та без доступу сонячних променів.

Вартість:
трилітрова банка - 4.2-4.4кг (вага без тари) - 250 грн
трилітрова банка з шматком сот - 300 грн
літрова банка - 1.3-1.4 кг (вага без тари) - 100 грн
літрова банка з шматком сот - 150 грн
+доставка (по Вінниці можемо в районі Універмагу-драм театру-книжки зустрітися - тоді доставка безкоштовно)

Купуючи наш мед ви гарантовано отримуєте 100% натуральний та екологічно чистий продукт.
Якщо ви будете незадоволені якістю нашого меду – ми повернемо вам гроші!

Пересилаємо у інші регіони Новою поштою та іншими перевізниками. Пересилка здійснюється за рахунок отримувача.

Тел: 067 430-73-28
Attached Images
  

Останній раз редагувалося smaragd; 22:51.
smaragd не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-06-2015, 21:57   #2
s_w
Гуру
 
s_w's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2008
Повідомлення: 6,901
Send a message via AIM to s_w Send a message via Yahoo to s_w Send a message via Skype™ to s_w
За замовчуванням

Можливо мед і непоганий ала не розумію навіщо платити більше ?
Сьгодні на привокзальному ринку нарахував дюжину продавців меду.
Ціни більше ніж 80грн за литр не було НІ В КОГО !
за 3 літрову банку правили 220грн а одна жінка поспішаючи на єлектричку,
віддавала навіть за 200грн.
Собі взяв на тій неділі майського меду з акціі (звісно с примісями других
квіток) за 70грн літрову банку.
__________________
Мои контакты
s_w не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-06-2015, 22:11   #3
smaragd
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2014
Повідомлення: 39
За замовчуванням

На кожний товар свій покупець. Ми намагаємось тримати марку. Почали у прошлому році осінню – цьогоріч вже практично всі, хто купляв того року наш мед – чекали доки саме ми викачаємо, хоч, як ви бачите, багато хто качав раніше.

Дивіться самі:
1. Чому ми тільки викачали його, а не «як всі – два-три тижні тому»? Тому, що ми чекали, поки бджіли закриють 90% сот для того щоб мед був зрілий. Так, поки ринок ненасичений можна продати мед дорожче, але то не буде мед. То буде незрілий мед, який має зовсім інші властивості. І в нас сім'ї сильні здебільшого, тобто справа не в тому, що бджоли не змогли зібрати раніше через те, що молоді.

2. Яким чином качають мед «часники», здебільного, ви бачили? У кращому випадку – медогінка буде оцинкована і той цинк попаде до меду. У гіршому – з чорного металу, тоді рештки того всього будуть теж там. Чому? Бо медогонка з нержавійки, до того ж харчової, дуже дорога. Поодинакі «пасічники» просто не можуть собі дозволити медогонку потрібної якості. Наша медогонка коштує 22 тисячи гривень, вироблена з харчової нержавійки і має всі потрібні сертифікати.

3. Далі цікавіше. Куди і як це мед дівати? Зберігати його можна теж де попало і як попало. Наш мед, після викачки, зберігається при температурі 10-12 градусів у погрібі. Сонячні проміні, які на нього негативно впливають – взагалі недопустимі ні при викачуванні, ні потім. Чому? Бо те все впливає на якість. Важлива також і тара в якій мед зберігається.

Таких моментів багато, повірте. Наведу просто історію з практики. Тогоріч одна клієнтка купила мед. Купуючи розповіла, що сама полюбляє мед, але не їсть, бо в неї на нього алергія. Діти та чоловік їдять, але не багато, то ж їй на довго вистачить. Але потім не втрималась, з‘їла трохи. Нема алергії. Потім трохи більше. Знов нема! Виявилось, що в неї алергія зовсім не на мед була, а на те, чим його розбавляють. Це приклад з нашої практики, хоч вона і невелика.

Навіть в селі в перший день викачки меду купили 3 банки трилитрові по 250 грн (а село невелике), хоча багато в кого є бджіли, але купили саме в нас і по цій ціні.
Я не хочу сказати, що купляючи мед за 200 гривень ви купити «щось не те», але наголошую, що наш мед коштує того. Ми гарантуємо якість свого продукту від збору і до моменту продажу вам. Екологічність, гігієнічність, натуральність. А де купляти кожен вирішує сам.

Останній раз редагувалося smaragd; 22:16.
smaragd не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-06-2015, 22:19   #4
_Igor_
Гигант мысли
 
Реєстрація: Jul 2012
Повідомлення: 1,377
За замовчуванням

в мене медогонка на 3 рамки з харчової нержавійки, купувалася в часи СССР і аж ніяк не за такі кошти як Ви пишет

а про постійних клієнтів то так - як що люди беруть в одному місці і мед якісний - вони вже там беруть постійно (в мене клієнти вже є які по 5 рокі в підряд беруть)
_Igor_ не на форумі   Reply With Quote
Старий 18-06-2015, 22:22   #5
smaragd
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2014
Повідомлення: 39
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від _Igor_ Переглянути допис
в мене медогонка на 3 рамки з харчової нержавійки, купувалася в часи СССР і аж ніяк не за такі кошти як Ви пишет
Че чудово. Сподіваюсь і все інше у вас добре.

PS: наскільки побачив - ваша пасіка в Калинівці. Там є промисловість. То і Біохімінвест http://biohim.com і Ларіс і Термінус і Завод соків-концентратів і трасса на Київ, військова частина зі складами ГСМ та боєприпасів та інших "відходів", війсковий аеродром. Якщо брати екологічну ситуацію - на мою думку буде не зовсім те саме. Одна тільки траса вже дає істотне забруднення.

Якщо буваєте у Вінниці можу протестувати вологість вашого меду (маю рефрактометр японскього виробництва для цих цілей). Ви взагалі вимірювали вологість вашого меду? То є один з важливих показників, який сідчить про зрілість меду. Також якщо в мед додали воду або інші "інгрідієнти" прилад інколи теж че може виявити.

Останній раз редагувалося smaragd; 22:52.
smaragd не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-06-2015, 08:45   #6
_Igor_
Гигант мысли
 
Реєстрація: Jul 2012
Повідомлення: 1,377
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від smaragd Переглянути допис
Че чудово. Сподіваюсь і все інше у вас добре.

PS: наскільки побачив - ваша пасіка в Калинівці. Там є промисловість. То і Біохімінвест http://biohim.com і Ларіс і Термінус і Завод соків-концентратів і трасса на Київ, військова частина зі складами ГСМ та боєприпасів та інших "відходів", війсковий аеродром. Якщо брати екологічну ситуацію - на мою думку буде не зовсім те саме. Одна тільки траса вже дає істотне забруднення.

Якщо буваєте у Вінниці можу протестувати вологість вашого меду (маю рефрактометр японскього виробництва для цих цілей). Ви взагалі вимірювали вологість вашого меду? То є один з важливих показників, який сідчить про зрілість меду. Також якщо в мед додали воду або інші "інгрідієнти" прилад інколи теж че може виявити.
гсм - вже років 10 немає
склад з боєприпасами - вивезений
про відходи то взагалі жесть )
вся промисловість та недіючий аеродром - на іншому боці Калинівки
взагалі концентрати (завод соків) не таке і страшне слово - я там рік пропрацював бачив це "страшне" виробництво

тест платний? як що ні залюбки проведу його
я не підриваю репутацію Вашого меду - мене здивувала ціна медогонки )))

Останній раз редагувалося _Igor_; 08:51.
_Igor_ не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-06-2015, 09:25   #7
smaragd
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2014
Повідомлення: 39
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від _Igor_ Переглянути допис
гсм - вже років 10 немає
склад з боєприпасами - вивезений
про відходи то взагалі жесть )
вся промисловість та недіючий аеродром - на іншому боці Калинівки
взагалі концентрати (завод соків) не таке і страшне слово - я там рік пропрацював бачив це "страшне" виробництво

тест платний? як що ні залюбки проведу його
я не підриваю репутацію Вашого меду - мене здивувала ціна медогонки )))
Про трасу на Київ, ви, звісно промовчали, хотя і боєприпаси далеко не всі вивезені і аеропорт іноді діє. То таке - кожен, як то кажуть, вибирає собі сам те, що він хоче і що він може.

Стосовно медогонки - ви не повірите, но вони бувають не тільки на 3 рамки.
smaragd не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-06-2015, 09:36   #8
_Igor_
Гигант мысли
 
Реєстрація: Jul 2012
Повідомлення: 1,377
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від smaragd Переглянути допис
Про трасу на Київ, ви, звісно промовчали, хотя і боєприпаси далеко не всі вивезені і аеропорт іноді діє. То таке - кожен, як то кажуть, вибирає собі сам те, що він хоче і що він може.

Стосовно медогонки - ви не повірите, но вони бувають не тільки на 3 рамки.
траса є - ліс компенсує (це навіть в школі вчать )
я зрозумів що у Вас господарство - отож Ви живете за рахунок меду, виходить і відповідне обладнання (просто Ви трактували Вашу ціну на мед ціною медогонки)

не скажу про Вас - але багато таких господарст як раз то і не качають мед а "роблять" його на продаж, а невеличкі качають для СЕБЕ а залишки продають

ото ж Ваші клієнти завжди будуть у Вас а мої в мене )
(на цьому дискусію закінчу)


Останній раз редагувалося _Igor_; 09:40.
_Igor_ не на форумі   Reply With Quote
Старий 19-06-2015, 09:55   #9
smaragd
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2014
Повідомлення: 39
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від _Igor_ Переглянути допис
траса є - ліс компенсує (це навіть в школі вчать )
Смішно, згоден. Одне діло повітря, яке ліс та інша рослинність очищує - інша пил і шкідливі речовини, які саме на цій рослинності і осідає. У тому числі на пилку. Мед зібраний у таких районах містить все те, що виробляють забрудники, розташовані у радіусі 5-10 км, а інколи і набагато далі тому, що є вітер.

Цитата:
Повідомлення від _Igor_ Переглянути допис
я зрозумів що у Вас господарство - отож Ви живете за рахунок меду, виходить і відповідне обладнання (просто Ви трактували Вашу ціну на мед ціною медогонки)
З вашого цього твердження можно зрозуміти, що головне для вас гроші. Тому що ніде я не писав, що мед "дорогий" бо медогонка дорога. Це сміх. Я лише розповідав яким чином ми робимо наш мед дійсно чистим і екологічним. А стосовно ціни - так він набагато дешевший тих, що продають по 200 гривен, якшо враховувати якість.

Наскільки я знаю - медогонки в СССР на 3 рамки були не з нержавійки, а з алюмінію. Стосовно користі алюмінія для меду можно почитати тут: http://www.pchelovod.info/lofiversio...php/t3674.html

Цитата:
Повідомлення від _Igor_ Переглянути допис
ото ж Ваші клієнти завжди будуть у Вас а мої в мене )
(на цьому дискусію закінчу)

Згоден.

Останній раз редагувалося smaragd; 10:04.
smaragd не на форумі   Reply With Quote
Старий 27-07-2015, 21:20   #10
smaragd
Юзер
 
Реєстрація: Aug 2014
Повідомлення: 39
За замовчуванням

Смачний натуральний мед 067 430 73 28
трилітрова банка - 250 грн
літрова банка - 100 грн

Так же появился свежий подсолнуховый мед. Цена та же.
smaragd не на форумі   Reply With Quote
Відповідь

Мітки
гавно мёд, хуйня мйод


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 22:06. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024