Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > SPAM

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 04-05-2023, 14:57   #1
Moncler
Юзер
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 26
За замовчуванням Чи можна заперечити заповіт?

У мене постало питання, і я сподіваюся, що ви зможете допомогти мені розібратися. Чи можна заперечити заповіт? У мене помер близький родич, і я чесно не згоден з розподілом його спадщини. Я чув, що заповіт можна оскаржити, але не впевнений, які кроки потрібно зробити. Буду вдячний за будь-яку інформацію чи пораду!
Moncler не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-05-2023, 14:57   #2
Igorelenko
Юзер
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 22
За замовчуванням

Розумно, що тебе цікавить питання заперечення заповіту. По-перше, потрібно зрозуміти, з яких підстав ти збираєшся заперечувати заповіт. Наприклад, можна оскаржити його, якщо є докази неадекватного психічного стану спадкодавця у момент складання заповіту. Також недійсність заповіту можна довести, якщо тобі відомі факти шахрайства або впливу третіх осіб на спадкодавця. Важливо зібрати всі докази та звернутися до юриста, який спеціалізується на спадкових справах.
Igorelenko не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-05-2023, 14:57   #3
Moncler
Юзер
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 26
За замовчуванням

Спасибі велике за інформацію! Я розумію, що мені необхідно зібрати всі необхідні докази та звернутися до фахівця. Однак, чи є якісь терміни, протягом яких я маю подати позов про оскарження заповіту? І що буде, якщо я успішно оскаржу заповіт?
Moncler не на форумі   Reply With Quote
Старий 04-05-2023, 14:58   #4
Геленд
Юзер
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 22
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Moncler Переглянути допис
У мене постало питання, і я сподіваюся, що ви зможете допомогти мені розібратися. Чи можна заперечити заповіт? У мене помер близький родич, і я чесно не згоден з розподілом його спадщини. Я чув, що заповіт можна оскаржити, але не впевнений, які кроки потрібно зробити. Буду вдячний за будь-яку інформацію чи пораду!
Вітання! Я знайшов корисну статтю на блозі "Consultant" щодо заперечення заповіту https://consultant.net.ua/statti/moz...it-zaveshhanie тобі її варто прочитати. У ній розглянуто різні аспекти цієї процедури, включаючи терміни подання позову, підстави для оскарження та наслідки, які можуть виникнути у разі успішного оскарження заповіту.

Стаття містить багато корисної інформації, але, звичайно, для конкретних питань краще звернутися до професійного юриста, який спеціалізується на спадкових справах. Якщо у тебе виникнуть складності, або ти захочеш уточнити деталі, я рекомендую замовити консультацію у спеціаліста.
Геленд не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 13:28. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024