Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > SPAM

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 19-12-2023, 21:58   #1
Semmi
Юзер
 
Реєстрація: Dec 2023
Повідомлення: 0
За замовчуванням Переваги вегетаріанської дієти

Ви можете харчуватися здоровою їжею, не витрачаючи багато грошей. Один зі способів зробити це – їсти менше м'яса.
Багато людей заощаджують гроші, доповнюючи своє тижневе меню пісними стравами. Ці страви будуються на овочах, насінні та клітковині, а не на м'ясі, яке набагато дорожче. До того ж рослинна дієта, в якій перевага віддається фруктам, овочам, бобовим, насінням і горіхам, багатим на клітковину, вітаміни та інші поживні речовини, корисна для здоров'я. Люди, які їдять лише рослинну їжу, тобто вегетаріанці, як правило, споживають менше жиру та калорій, тому мають нижчий рівень холестерину. Наукові дослідження показали, що вегетаріанці рідше страждають на такі захворювання, як підвищений кров'яний тиск, хвороби серця та судин, ожиріння та захворювання шлунка та кишківника. Тому в наші дні, навіть коли справа доходить до гриля, споживачі все частіше віддають перевагу рослинним сосискам та ковбасам, а також котлетам та гамбургерам. Тим більше, що сьогодні багато супермаркетів та інтернет-магазинів пропонують широкий асортимент різних вегетаріанських або веганських сосисок, котлет, бургерів, шніцелів або філе.
Semmi не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-02-2024, 15:10   #2
Dennisio
Юзер
 
Dennisio's Avatar
 
Реєстрація: Jul 2020
Повідомлення: 17
За замовчуванням

Вітаю! Я в якійсь мірі також вегетаріанець. Точніше мій організм))) іноді можу поїсти якогось куриного м'яса, але зазвичай воно мені просто до рота не лізе і все.. не знаю чому так) але я помічав за собою що легше дихається і в принципі живеться без споживання м'яса. хоча для людського організму дуже важливі мікроелементи які в потрбіні кількості є тільки в продуктах тваринного походження
Dennisio не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 06:54. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024