PDA

View Full Version : ПРОДАМ: Жесткий диск Western Digital Caviar Blue 500GB


Borger
19-09-2012, 10:38
Продам вот такой винт Жесткий диск Western Digital Caviar Blue 500GB 7200rpm 16MB 3.5 б/у цена вопроса 400 грн
Причина продажи, хочу попробывать SSD

http://hard.rozetka.com.ua/wd_5000aakx/p132257/#oam_source=catalog;oam_slot=main;oam_page=1;oam_r ow=1;oam_content=title;oam_scope=filter;oam_hash=l ist

logs
19-09-2012, 11:16
Сенсу у ССД для домашнього/офісного компа поки немає.
Під Віндоус 7 із-за технології SuperFetch різниця між вінтом та ССД буде дуже мінімальною. Від того чи на 10-15 секунд запускається вінда чи фотошоп довше - вони робити швидше не стануть. При чому повторний запуск буде таким же швидким як і на СДД, бо програма уже в оперативці за рахунок SuperFetch.
СДД вигідно брати там де потрібен випадковий доступ і є велике навантаження: бази даних, веб-сервера, робота з дуже великою кількістю мілких файлів і т.д. Але тоді дешеві ССД не підійдуть із-за низького ресурсу флеша. Тут треба дорогі брати.

На форумах дуже багато людей пишуть, що особливого толку від ССД для домашньої/офісної роботи немає. На їх думку, різниця між вінтом мінімальна і вони жаліють, що витратили гроші.

Despedo
19-09-2012, 11:22
У меня система (win7) стоит на SSD, разница очень ощутимая!

Borger
19-09-2012, 11:26
Сенсу у ССД для домашнього/офісного компа поки немає.
Під Віндоус 7 із-за технології SuperFetch різниця між вінтом та ССД буде дуже мінімальною. Від того чи на 10-15 секунд запускається вінда чи фотошоп довше - вони робити швидше не стануть. При чому повторний запуск буде таким же швидким як і на СДД, бо програма уже в оперативці за рахунок SuperFetch.
СДД вигідно брати там де потрібен випадковий доступ і є велике навантаження: бази даних, веб-сервера, робота з дуже великою кількістю мілких файлів і т.д. Але тоді дешеві ССД не підійдуть із-за низького ресурсу флеша. Тут треба дорогі брати.

На форумах дуже багато людей пишуть, що особливого толку від ССД для домашньої/офісної роботи немає. На їх думку, різниця між вінтом мінімальна і вони жаліють, що витратили гроші.
Так же пишут что уже не хотят переходить обратно на винты. Ну это уже лирика)

logs
19-09-2012, 11:32
У меня система (win7) стоит на SSD, разница очень ощутимая!

Ну да, ж гроші витратили на ССД :lol:

Переваги є, хто сперечається:
1. Прискорюється запуск вінди на 10-15 секунд.
2. Прискорюється запуск важких програм на 10-30 секунд.
3. На порядок швидша робота з маленькими файлами.
4. Значно прискорюється час встановлення програм.

По факту:
1. Операції по запуску вінди проводяться не 100 разів за день;
2. Програма у якій Ви працюєте запускається відносно довго (на секунди довше) лише перший раз, а далі вона кешується у память і повторний її запуск такий же швидкий як із ССД.
3. Якщо програма уже запущена, то розниці між вінтом та ССД немає, бо вона у оперативці.
4. У вінді 7 є SuperFetch (гугліть).

ССД вигідно там де це треба явно (швидкий доступ до великої кількості мілких файлів). У домашньому/офісному використанні таких задач немає.

logs
19-09-2012, 11:37
Так же пишут что уже не хотят переходить обратно на винты. Ну это уже лирика)

Людська психологія :d Витратив даремно гроші, а потім "попу рве", щоб самому собі довести, що не помилився, бо "жаба розірве".

Реально ССД буде швидшим, я не сперечаюсь. Але ССД з хорошим флешем, який має значний ресурс коштують дуже дорого. Надійність ССД значно нижча ніж у вінтів. Вінт може сипатися місяцями, а ССД - ні з того ні з цього взяв і здох (навернувся контролер), а відновити дані з нього практично нереально.

Borger
19-09-2012, 11:47
Людська психологія :d Витратив даремно гроші, а потім "попу рве", щоб самому собі довести, що не помилився, бо "жаба розірве".

Реально ССД буде швидшим, я не сперечаюсь. Але ССД з хорошим флешем, який має значний ресурс коштують дуже дорого. Надійність ССД значно нижча ніж у вінтів. Вінт може сипатися місяцями, а ССД - ні з того ні з цього взяв і здох (навернувся контролер), а відновити дані з нього практично нереально.

Не спорю, хочу и трачу деньги, если бы их не было, не тратился. И потом я ссд только на систему поставлю, потеря данных исключена.

Despedo
19-09-2012, 11:48
Людська психологія :d Витратив даремно гроші, а потім "попу рве", щоб самому собі довести, що не помилився, бо "жаба розірве".

Реально ССД буде швидшим, я не сперечаюсь. Але ССД з хорошим флешем, який має значний ресурс коштують дуже дорого. Надійність ССД значно нижча ніж у вінтів. Вінт може сипатися місяцями, а ССД - ні з того ні з цього взяв і здох (навернувся контролер), а відновити дані з нього практично нереально.

Я не покупал себе SSD, комп рабочий и куплен на деньги конторы, так что жаба не давит :).
Разные программы у меня запускаются и устанавливаются довольно часто и тут скорость реально ощутима. Так же иногда приходится перезагружать комп, и тут тоже все на порядок быстрее.

Borger
20-09-2012, 14:07
актуально

Joy_Rostie
20-09-2012, 14:37
Филинюшечка, тебе реально одиноко и не с кем поговорить?

Borger
21-09-2012, 11:46
в продаже

oleg_kal_vin64
21-09-2012, 18:11
контактні дані?
скільки років вінчестеру?

oleg_kal_vin64
21-09-2012, 18:12
мій 0972738541

Borger
25-09-2012, 10:50
добавил тест.

[Fatalik:]
25-09-2012, 23:04
могу предложить 300 грн и забрать хоть завтра. заинтересует - пишите в лс

lamaster
25-09-2012, 23:15
Borger никого не слушай, покупай SSD под сата 3 с норм. скоростями и будет тибе щастье, я поставил на 64гб под систему, скорость в работе Очень заметна, на жесткий больше не вернусь, удачи!

Borger
26-09-2012, 09:33
;2783059']могу предложить 300 грн и забрать хоть завтра. заинтересует - пишите в лс

нет, спасибо

Borger
08-10-2012, 11:12
вверх

Borger
28-11-2012, 12:59
актуально

Borger
19-02-2013, 17:43
Цена снижена.

olgert
19-02-2013, 20:51
какая цена?