PDA

View Full Version : ПОИСК: поклейка потолочного багета


"NIK"
16-12-2013, 11:48
Ищу специалиста по поклейке потолочного багета в 3х комнатах

"NIK"
17-12-2013, 11:36
актуально

"NIK"
18-12-2013, 16:06
актуально, на форуме никто ремонтами деньги не зарабатывает?

Despedo
18-12-2013, 16:26
А почему самому не поклеить? Там вроде ничего сложного нет.

_Igor_
18-12-2013, 16:28
там точно нічого складного немає
пару кг чистової шпатлівки+шпатель+рівні руки

amoremio
18-12-2013, 16:55
там точно нічого складного немає
пару кг чистової шпатлівки+шпатель+рівні руки А як бути, коли висить натяжна стеля і обої? Як зробити самому обережно, щоб не обляпати і те, і інше?. Порізати і поклеїти проблем не буде, а от пофарбувати?

_Igor_
18-12-2013, 16:58
А як бути, коли висить натяжна стеля і обої? Як зробити самому обережно, щоб не обляпати і те, і інше?. Порізати і поклеїти проблем не буде, а от пофарбувати?

взагалі то багети клеять ДО обоїв :yes:
да і при поклеїці багатів - нічого не ляпає - заміс робиться не рідкий

Despedo
18-12-2013, 17:09
А як бути, коли висить натяжна стеля і обої? Як зробити самому обережно, щоб не обляпати і те, і інше?. Порізати і поклеїти проблем не буде, а от пофарбувати?

Можно купить клей типа шпаклевки в тюбике, чтобы аккуратней было, а пр покраске пользоваться малярным скотчем.

amoremio
18-12-2013, 17:10
взагалі то багети клеять ДО обоїв :yes:
да і при поклеїці багатів - нічого не ляпає - заміс робиться не рідкийя мав на увазі покраску багетів, а не поклейку. це по-перше. а по друге - мені що - зривати обої в квартирі щоб приклеїти срані багети???)

grab
18-12-2013, 17:11
Недавно тож клеил в комнате после ремонта. Отлично получилось на акриловый белый герметик. Пистолетом с тубы выдавил две тоненькие полосочки на багет в местах прилегания с стеной. Поднял, поправил ровненько, прижал. На шпаклёвку если клеить, то на чистовую, и действительно можно запачкать всё вокруг. Она тяжёлая, тонкий багет можно сломать. Кроме того, я не специалист. И пока шпаклёвку с одной стороны наложил, с другой уже подсохло и хуже приклеивается. На акриловом герметике таких проблем нету, да и клеится лучше, практически не нужно держать и ждать пока схватится. В тубе долго не сохнет (можно во время ремонта отлучится, отвлечся на телефонный звонок), шпаклёвку в таком плане нужно месить мелкими порциями...

_Igor_
18-12-2013, 17:13
я мав на увазі покраску багетів, а не поклейку. це по-перше. а по друге - мені що - зривати обої в квартирі щоб приклеїти срані багети???)

так НІК мав це робити а не ти :d

а на обої точно не потрібно клеїти багети - значт потрібно їх(обої) підрізати і приліпити їх до стіни

amoremio
18-12-2013, 17:22
так НІК мав це робити а не ти :d

а на обої точно не потрібно клеїти багети - значт потрібно їх(обої) підрізати і приліпити їх до стіниІгор, в мене така сама пробла). Підрізати обої... та ну на, не буду. Обої тримаються мертво, плюс зверху прижаті профілем від натяжної стелі. Повинні тримати. Я ж легесенький багет клеїти буду, а не гантелі).

Despedo
18-12-2013, 17:24
я мав на увазі покраску багетів, а не поклейку. це по-перше. а по друге - мені що - зривати обої в квартирі щоб приклеїти срані багети???)

Если приклеить багет поверх обоев, то багет потом оторвется со старыми обоями, когда вы их захотите поменять.

amoremio
18-12-2013, 17:26
Если приклеить багет поверх обоев, то багет потом оторвется со старыми обоями, когда вы их захотите поменять.Про це мені відомо. От тоді і буду нижче багета обережно різати канцелярським ножем обої і знімати разом із ними, а зараз навіщо підрізати? Чи я не правий?

tracrr
18-12-2013, 18:09
Недавно тож клеил в комнате после ремонта. Отлично получилось на акриловый белый герметик. Пистолетом с тубы выдавил две тоненькие полосочки на багет в местах прилегания с стеной. Поднял, поправил ровненько, прижал. На шпаклёвку если клеить, то на чистовую, и действительно можно запачкать всё вокруг. Она тяжёлая, тонкий багет можно сломать. Кроме того, я не специалист. И пока шпаклёвку с одной стороны наложил, с другой уже подсохло и хуже приклеивается. На акриловом герметике таких проблем нету, да и клеится лучше, практически не нужно держать и ждать пока схватится. В тубе долго не сохнет (можно во время ремонта отлучится, отвлечся на телефонный звонок), шпаклёвку в таком плане нужно месить мелкими порциями...

Идеально. Сам таким пользуюсь.

tracrr
18-12-2013, 18:10
Про це мені відомо. От тоді і буду нижче багета обережно різати канцелярським ножем обої і знімати разом із ними, а зараз навіщо підрізати? Чи я не правий?

Да правы вы, только не клейте на шпатлевку, лучше на акрил

wervolf7
18-12-2013, 18:37
поклеить не проблема. проблем возникает при подрезке углов, а если углы наружные попадутся то нужно поигратся. проще дать денег специалисту. работа не фонтан, в твоей ситуации меньше 10-15гр. спец не возмется. хотч если поискать?:.

Prima
18-12-2013, 18:41
А як бути, коли висить натяжна стеля і обої? Як зробити самому обережно, щоб не обляпати і те, і інше?. Порізати і поклеїти проблем не буде, а от пофарбувати?

Я клею прямо к обоям и не крашу. Клею на дракон. Покрашенные и поклеенные на шпаклевку со временем желтеют и облущиваются.

_Igor_
18-12-2013, 18:44
поклеить не проблема. проблем возникает при подрезке углов, а если углы наружные попадутся то нужно поигратся. проще дать денег специалисту. работа не фонтан, в твоей ситуации меньше 10-15гр. спец не возмется. хотч если поискать?:.

купив собі таку штуку(тіпа форма) за допомогою якої вирізаються любі кути (0, 25, 45, 90 і дт градусів)
і ніякого гемороя тільки вирахувати довжину потрібно

wervolf7
18-12-2013, 18:47
стусло конечно помогает. но на практике это в основном гемор.

Prima
18-12-2013, 18:48
купив собі таку штуку(тіпа форма) за допомогою якої вирізаються любі кути (0, 25, 45, 90 і дт градусів)
і ніякого гемороя тільки вирахувати довжину потрібно

Для многих это неразрешимая задача - положить багет так, чтоб угол отрезать в той плоскости в которой надо :d

Prima
18-12-2013, 18:49
стусло конечно помогает. но на практике это в основном гемор.

Багет поклеить гемор?))) ну пипец

tracrr
18-12-2013, 18:53
Для многих это неразрешимая задача - положить багет так, чтоб угол отрезать в той плоскости в которой надо :d

Сколько же я намучился пока въехал))

wervolf7
18-12-2013, 18:54
для меня нет проблем, но если есть такие объявы значит есть люди для которых это проблема.

_Igor_
18-12-2013, 18:54
http://info-potolki.ru/ugly-potolochnogo-plintusa/

от така в мене штука (стусло) - і фігню коштує - і виручає часто

Prima
18-12-2013, 19:06
Сколько же я намучился пока въехал))

Дада, тоже проходил :d