Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Загальний (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=7)
-   -   ИНТЕРНЕТ-АУКЦИОН eBay (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=20788)

www.vintorg.net 18-12-2009 12:27

Цитата:

Повідомлення від DIMMka (Повідомлення 2450910)
Вообще хотелось бы отправить в поиск - но ладно :)
Для ленивых - клац

Ну и где там по ссылке написано, что отправления почтовой службой чем-то отличаются от курьерской и по разному оплачиваются при растаможке? :confused:

Продолжаете балаболить? ;)

И вообще, какой смысл в этой ссылке о поправках к закону если три поста назад я уже приводил ссылку на полный его действующий текст с учетом всех внесенных в него изменений? Просто процитируйте то место из закона которое имели ввиду написав фразу:
Цитата:

Просто DHL - это не почтовая служба, а курьерская - со всеми вытекающими.

DIMMka 18-12-2009 13:24

Учимся читать или платим деньги юристам.

При ввезенні на митну територію України звільняються від оподаткування:
1) товари, сумарна митна вартість яких не перевищує 200 євро, а загальна вага не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами у супроводжуваному багажі (за умови усного декларування), пересилаються в несупроводжуваному багажі та надходять на адресу громадян у міжнародних поштових відправленнях;

міжнародні поштові відправлення - упаковані та оформлені
відповідно до вимог актів Всесвітнього поштового союзу та Правил
надання послуг поштового зв'язку листи, поштові картки, бандеролі,
мішки з позначкою "М", секограми, дрібні пакети, відправлення з
оголошеною цінністю, поштові посилки, згруповані поштові
відправлення з позначкою "Консигнація", відправлення прискореної
пошти "EMS", які приймаються для пересилання за межі України,
надходять до України або переміщуються територією України
транзитом операторами поштового зв'язку; { Абзац п'ятнадцятий
статті 1 в редакції Закону N 272-VI ( 272-17 ) від 15.04.2008 }

Дальше тоже за вас читать? Или потрудитесь самостоятельно?

PS Раньше в этом абзаце даже EMS не было.

www.vintorg.net 18-12-2009 15:59

Цитата:

Повідомлення від DIMMka (Повідомлення 2450933)
Учимся читать или платим деньги юристам.

При ввезенні на митну територію України звільняються від оподаткування:
1) товари, сумарна митна вартість яких не перевищує 200 євро...

Вы либо тупите либо так и не научились читать сообщения оппонента :confused:
Я ведь с самого начала написал, что в моем случае стоимость превышает 200 евро.

Может хоть с третьего раза у вас получится привести цитату к месту? А то до сих пор у вас было "на городі бузина, а в Києві дядько" :)

DIMMka 18-12-2009 16:15

Цитата:

Повідомлення від www.vintorg.net (Повідомлення 2450988)
Вы либо тупите либо так и не научились читать сообщения оппонента :confused:
Я ведь с самого начала написал, что в моем случае стоимость превышает 200 евро.

Может хоть с третьего раза у вас получится привести цитату к месту? А то до сих пор у вас было "на городі бузина, а в Києві дядько" :)

1. Вы тоже не внимательно читаете. Ничего не менялось - я это писал в первом своем сообщении.

2. Ну и где там по ссылке написано, что отправления почтовой службой чем-то отличаются от курьерской и по разному оплачиваются при растаможке?
На этот вопрос я ответил?

Ges 18-12-2009 16:23

Цитата:

Повідомлення від DIMMka (Повідомлення 2450933)
PS Раньше в этом абзаце даже EMS не было.

У меня за EMS два года назад сняли налог с товара дешевле 200 евро :(
Получается, теперь можно снова с ними работать..

DIMMka 18-12-2009 16:25

Цитата:

Повідомлення від Ges (Повідомлення 2450998)
У меня за EMS два года назад сняли налог с товара дешевле 200 евро :(
Получается, теперь можно снова с ними работать..

А вы пробовали доказать, что он меньше 200 евро? Или просто согласились с оплатой налога?

Ges 18-12-2009 16:33

Цитата:

Повідомлення від DIMMka (Повідомлення 2451001)
А вы пробовали доказать, что он меньше 200 евро? Или просто согласились с оплатой налога?

Конечно пробовал)) Там была квитанция, чек, выписка с креды и все такое. Наушники-вкладыши за 140$..
Но мне было лень долго воевать.. просто отказался забирать пакет и вернул деньги на кредитку, обратившись в магазин.

www.vintorg.net 18-12-2009 16:56

Цитата:

Повідомлення від DIMMka (Повідомлення 2450994)
1. Вы тоже не внимательно читаете. Ничего не менялось - я это писал в первом своем сообщении.

А я вам давал ссылку где четко написано, что вы неправы, так как именно с 1-го сентября вступил в силу вот этот приказ Держмитслужбы:
Цитата:

http://www.customs.lg.ua/content/view/195/37/

наказ ДМСУ від 20.08.09 № 782 "Про внесення змін до Узагальнюючого податкового роз’яснення щодо оподаткування товарів і транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України"
Думаю не нужно объяснять, что для таможенника приказ/разьяснение его собственной службы значит больше чем все остальные законы, указы и постановления вместе взятые :)
Цитата:

Повідомлення від DIMMka (Повідомлення 2450994)
2. Ну и где там по ссылке написано, что отправления почтовой службой чем-то отличаются от курьерской и по разному оплачиваются при растаможке?
На этот вопрос я ответил?

Там и про это тоже есть:
Цитата:

Разом з цим, Законом України від 04.06.2009 № 1451 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування послуг з міжнародних перевезень пасажирів, багажу та вантажів, міжнародних відправлень, міжнародного лізингу та міжнародного ремонту товарів» внесено зміни, зокрема, до Митного кодексу України, Закону України «Про податок на додану вартість» в частині порядку оподаткування міжнародних експрес відправлень.

Так, пунктом 43 статті 1 Митного кодексу України встановлено, що для цілей оподаткування митом міжнародне експрес-відправлення прирівнюється до міжнародного поштового відправлення. Крім того, пунктом 1.23 статті 1 Закону України «Про податок на додану вартість» передбачена норма, яка прирівнює митний та податковий режими щодо міжнародного експрес-відправлення до митного та податкового режимів міжнародного поштового відправлення.

Таким чином, при митному оформленні товарів, що безпосередньо ввозяться громадянами в супроводжуваному, несупроводжуваному багажі, пересилаються в міжнародних поштових відправленнях, які надходять в Україну в одній депеші від одного відправника на адресу одного одержувача (незалежно від кількості відправлень), або у міжнародних експрес-відправленнях, сумарна митна вартість яких не перевищує 200 євро, а загальна вага не перевищує 50 кг – податки та збори не нараховуються.
Вы читайте, читайте. Чтобы потом не платить юристам ;)

DIMMka 18-12-2009 18:49

Цитата:

Повідомлення від www.vintorg.net (Повідомлення 2451011)
А я вам давал ссылку где четко написано, что вы неправы, так как именно с 1-го сентября вступил в силу вот этот приказ Держмитслужбы:

Думаю не нужно объяснять, что для таможенника приказ/разьяснение его собственной службы значит больше чем все остальные законы, указы и постановления вместе взятые :)

Там и про это тоже есть:

Вы читайте, читайте. Чтобы потом не платить юристам ;)

Получается брокеры курьеров для грузов до 200 евро теперь только акцизы и разрешения будут оформлять? Надо спросить будет про этот наказ при оказии.

Спасибо.

truestepper 19-12-2009 11:49

Цитата:

Повідомлення від www.vintorg.net (Повідомлення 2451011)
Вы читайте, читайте. Чтобы потом не платить юристам ;)

Я тоже прочитал. Теперь уточнить хочу: значит теперь если я закажу ботинки стоимостью до 200 евро и доставку UPS то с меня 40% стоимости не сдерут? (Раньше было что если експресс то облагать начинали прям с 0 евро)


Поточний час: 17:15. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024