Вінницький форум

Вінницький форум (https://forum.vn.ua//index.php)
-   Технічний форум (https://forum.vn.ua//forumdisplay.php?f=8)
-   -   Як знести вінду 7, і поставити ХР! (https://forum.vn.ua//showthread.php?t=22856)

1noone 13-05-2010 19:50

Як знести вінду 7, і поставити ХР!
 
Люде, допомож1ть знести в1нду сьому.
хочу поставити ХР. вся загвоздка в тому що коли ставиш 1нсталяц1йний диск з ХР все йде нормально до моменту коли треба вже т1па шось натискати...вил1тає синій екран смерті....((
я вже форматнув повністю вінт...убив всі розділи, але всеодно воно шось не хоче ставити...вилітає синій екран смерті і все....допоможіть будь ласка :(

плюс ще в мене вінт на 640, а відображає всюди 596 =(

Rockjoy 13-05-2010 20:00

Ну если ты отформатировал винт то ты можно сказать семерку уже снес. А если ХР не хочет ставится то тут не знаю в чем проблема.
А то что у тебя винт на 640, а показывает 596 то это нормально. У меня винт на 200 и показывает 186. Всегда чуть места забирается в %.

Grey_din 13-05-2010 20:05

Возможные варианты:
1. Дохлая память.
2. Прощающийся с вами винт (маловероятно).
3. Непригодный инсталяционный диск (поцарапан, коряво записан и т.д.)
Можно проверить температуру проца в БИОСЕ (вариант с умершим кулером) и кулер на видяшке.
:)

1noone 13-05-2010 20:13

До того як не форматував також вилітала помилка...хтось казав що може десь там є якийсь скритий розділ де лежать якісь файли від 7-ки що не дають ставитись іншим осям крім вісти і 7 :(

Спробую пояснити коли вилітає помилка :
ось я тіпа жму якусь клавішу шоб воно бутнулось...
воно бутиться....
синій екранчик...шось там воно тіпа мутить, а потім коли тіпа воно вже має блимнути і появитись тіпа " Добро пожаловать в установку вінди ХР, ля ля ля нажміть ентер шоб продовжити" вилітає синенький екранчик смеееееерті :((

Hit4 13-05-2010 20:18

Цитата:

Повідомлення від Grey_din (Повідомлення 2482867)
Возможные варианты:
1. Дохлая память.
2. Прощающийся с вами винт (маловероятно).
3. Непригодный инсталяционный диск (поцарапан, коряво записан и т.д.)
Можно проверить температуру проца в БИОСЕ (вариант с умершим кулером) и кулер на видяшке.
:)

Червоним найбільш ймовірний варіант

1noone 13-05-2010 20:18

ні....диск нормальний, ставився на 3 машини до мого компа.

Hit4 13-05-2010 20:19

Цитата:

Повідомлення від 1noone (Повідомлення 2482868)
До того як не форматував також вилітала помилка...хтось казав що може десь там є якийсь скритий розділ де лежать якісь файли від 7-ки що не дають ставитись іншим осям крім вісти і 7 :(

Спробую пояснити коли вилітає помилка :
ось я тіпа жму якусь клавішу шоб воно бутнулось...
воно бутиться....
синій екранчик...шось там воно тіпа мутить, а потім коли тіпа воно вже має блимнути і появитись тіпа " Добро пожаловать в установку вінди ХР, ля ля ля нажміть ентер шоб продовжити" вилітає синенький екранчик смеееееерті :((

До речі, спробуй поставити Windows XP SP1, а потім прогнати до третього сервіс пака.
В мене просто схожа фігня була з Windows Vista, два роки тому, коли брав новий комп.

1noone 13-05-2010 20:25

в мене SP2 і SP3....SP1 немає.....ну спробую, хоча здається мені що це навряд чи допоможе :(
але дякую за пораду!

Hit4 13-05-2010 20:27

Цитата:

Повідомлення від 1noone (Повідомлення 2482874)
в мене SP2 і SP3....SP1 немає.....ну спробую, хоча здається мені що це навряд чи допоможе :(
але дякую за пораду!

нз

має допомогти, бо в мене точно така сама фігня була, їй богу
качай чисту версію і якомога старішу

sashOK!!! 13-05-2010 20:35

про поцарапаний диск - туфта, він не видасть синій экран, а тільки помилку про неможливість прочитати файл.
На цьому компу раніше ставили ХР? Бо як варіант - старий інсталятор ХР в якому немає драйверів на вінт, але таке буває в основному на ноутбуках.
Як варіант спробуй поставити якусь бидло зібрку ХР, на зразок "Zver CD (DVD)", де включені всі необхідні драйвера.


Поточний час: 08:36. Часовий пояс GMT +3.

Copyright ©2000 - 2024