Тема: КУПЛЮ: Обьектив Canon 50мм 1.8
View Single Post
Старий 26-03-2010, 16:15   #5
fill_nick
Фанат
 
Реєстрація: Aug 2007
Повідомлення: 516
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Ahriman Переглянути допис
И что, теперь человеку отказаться от дешёвого 1.8 и покупать дорогой 1.4?
Думаю, що так. Цей обєктив не вартий своїх грошей. Я теж з дуру начитався форумів та купив його одночасно з фотоапаратом. У цього об'єктива дуже "груба механіка" та взагалі дуже низька якість. В результаті він по точності фокусування поступається навіть дешевим штатникам. Із штатником фокусування у 99,9% точне і кадр не треба дублювати 2-3 рази як із 50*1,8.
Тобто отримати світлосильний обєктив за копійки не вийде. Це як наче користуватися у бізнесі Лінуксом чи Опенофісом: наче і можна і все красиво, але в реальності "все через сраку" і часу на вирішення різного роду проблем затрачається стільки, що краще вже заплатити за нормальний якісний продукт Майкрософт.
__________________
Ісус попереджує: “Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас ув одежі овечій, а всередині хижі вовки” (Матвія 7:15).
fill_nick не на форумі   Reply With Quote