ІII Міжнародний Козацький Фестиваль "ЖИВИЙ ВОГОНЬ"

ЖИВИЙ ВОГОНЬ ЗБИРАЄ ДРУЗІВ!
18-19 червня 2011 року у місті Вінниця на півострові Бригантина проходитиме ІII Міжнародний Козацький Фестиваль "ЖИВИЙ ВОГОНЬ".
ІСТОРІЯ ФЕСТИВАЛЮ
Фестиваль «Живий Вогонь» проводиться у Вінниці з 2009 року. Мета Фестивалю - відродження та популяризація історичних, патріотичних, культурних традицій українського козацтва; об”єднання і консолідація українського суспільства; виховання патріотизму, національної гідності та поваги до традиційної культури українського народу.
В 2011 році ще одним із завдань фестивалю є популяризація
здорового способу життя. На фестивалі введено заборону на продаж і вживання алкогольних напоїв, пива зокрема! Фестиваль проводиться на місцях історичної переможної битви військ Івана Богуна з польськими військами у Вінниці.
Міжнародного статусу фестивалю, надають гості з Польщі, Болгарії, Білорусі, Росії та інших країн.
Засновник та організатор конкурсу Вінницький Козацький полк імені Івана Богуна.
У ПРОГРАМІ ФЕСТИВАЛЮ
- виступи автентичних гуртів, фолк-рок виконавців та танцювальних колективів з України;
- ярмарок виробів народних умільців України, виставки творів художників;
- безкоштовні майстер-класи з прадавнього та сучасного декоративно-прикладного мистецтва: вишивки, витинанки, гончарства, ковальства тощо; майстер-класи з духовних практик;
- відтворення обрядів плетіння вінків,випікання караваїв;
- паради і презентація козацьких організацій з різних областей України та української діаспори;
- показові виступи кінноспортивного клубу, показові виступи та майстер-класи бойового козацького мистецтва; конкурс серед козацьких гармашів;
- козацькі спортивні змагання, проведення відкритого чемпіонату «лава на лаву»;
- козацькі забави: конкурси, ігри, розваги;
- фаєр-шоу, святковий феєрверк;
- катання по Південному Бузі на справжній Козацькій чайці «Спас».
Завершиться фестиваль театралізованим дійством - відтворенням народного купальського звичаю із добуванням живого вогню, плетінням незаміжніми дівчатами вінків, хороводами навколо купальського вогнища, а також святковим салютом!
Вперше на Вінниччині, з годинним концертом на Фестивалі, знаний у всьому світі рок- гурт «Гайдамаки», а також гурти «ТаРута», «Пропала грамота», «Запаска» та ін.