Раптор можна збити лише візуальним наведенням на ціль ракети. Радянські комплекси С125 мали візуальний канал (саме наведенням по візульному каналу за допомогою французької оптики в Югославії збили один стелс).
Але при цьому, треба, щоб було чисте небо (без хмар) і було відомо де саме має летіти Раптор. Зазначу, що комплекси С300 та С400 візуального каналу наведення на ціль не мають.
Теоретично для боротьби зі стелсами треба в небо піднімати безпілотник, який буде висіти в повітрі і за допомогою оптики аналізувати чи не летить стелс. При цьому безпілотник має бути виконаний по технології стелс і саме безпілотник має наводити ракети на ціль по візуальному каналу (ракети мають бути з тепловою головкою наведення).
Безпілотників такого рівня в Україні немає та й ніхто ще такі не зробив. Щодо Росії, то у них ще гірше ніж у нас. Дивіться відео