Цитата:
Повідомлення від logs
А в чому проблема? У нас є Запорізький трасформаторний завод, Одеський кабельний завод. Що проблема виробити додаткові трансформаторні підстанції та силові кабеля? Практично ж нічого не треба імпортувати! Але ж навіть робити не починають.
Села можна ж не чіпати, основна проблема в містах, де 50% тепла пропадає в землі. І де ще куча грошей тирять. Ефективність опалення газом - 20-30% і це при ціні газу 380 доларів за 1000 кубів!!!
Щодо аграрного сектору, то тут Балашов загнув трохи. Але те, що у нас 53% Вінницької області живуть в селах і немають роботи - це нормально? Який сенс у тих селах?
У селах має жити максимум 5% населення. І села мають бути сучасні, в яких приємно жити з усіма благами і високими заробітками як у США, Франції і т.д. Більше того, можна в село і на роботу їздити.
Про фінансові потоки - все вірно. Я не буду пояснювати. Треба?
|
Проблема в тому, що для того, щоб, наприклад, я перейшов на електропалення, мені потрібно замінити котел і ввід. А я кщо перейде уся вулиця, то треба буде змінювати усю лінію.
Про фінансові потоки - поясни.