Тема: INET:Tvin
View Single Post
Старий 21-04-2020, 16:47   #26
Mrgreen
Писатель
 
Mrgreen's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2015
Адреса: Vinnytsia
Повідомлення: 282
За замовчуванням

Сьогодні відкрив для себе даного провайдера. Передзвонив уточнити про можливість підключення. На сайті помітив акцію для вінницьких абонентів - 100 за підключення, 80 за місяць протягом року. Це все за безліміт 100Мбіт. Уточнюю деталі акції і дізнаюсь, що для участі в акції, я повинен передати їм абонентське обладнання попереднього провайдера. Спробував уточнити, що вони мають на увазі під цим розпливчатим поняттям, і не отримав адекватної відповіді.
На питання: "Якщо мій поточний провайдер працює по ІРоЕ, то вам шматок езернет кабеля вистачить? " - почув неясне бурмотіння і мені було сказано, що в такому випадку я мушу платити повну вартість підключення(800) і повну вартість абонплати на місяць(180).
Чого ж тоді просто не вказати обмеження даної акції на сайті провайдера?
При цьому, мені було сказано, що провайдер має встановлене обладнання у моєму будинку і проблем з підключенням не буде.

UPD. Загалом, все вищесказане прояснилось після повторного дзвінка від провайдера, умови акції все-таки діють і як тільки за моєю адресою буде можливість підключення(котрої насправді немає поки шо), я зможу нею скористатись.
Спишемо перший невдалий досвід спілкування на непорозуміння, особливо якщо згадати, що дана компанія пропонує швидкість вищу 100Мб, що непогано у перспективі.

Останній раз редагувалося Mrgreen; 20:41. Причина: отримав додаткову інформацію
Mrgreen не на форумі   Reply With Quote