View Single Post
Старий 09-07-2008, 15:10   #26
LexRema
Читатель
 
LexRema's Avatar
 
Реєстрація: Feb 2008
Адреса: Viinica
Повідомлення: 125
Send a message via ICQ to LexRema Send a message via Skype™ to LexRema
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Ortega Переглянути допис
Зато ты написал ложь о более мощных передатчиках в моторолах, которые вредны для здоровья.
Модери, сорі за офтоп.

Добре. ти мене сразив. Тепер я піду в монастирь і буду там замолювати свою брехню.

Давай так. Як забезпечується звязок між вишкою та телефоном? Передава та приймач. Інформаціє постійно циркулює між обома точками. Так, приймач потужний. Тому ловить краще. Як відсилаються з телефона на вишку? Збільшується потужність передавача. Я вже вийшов за рамки SAR.

Я не є спеціалістом мобільного звязку. Тому і міг навіть "сказать ложь" (так моторошно звучить). Однак суджу логічно (намагаюсь). Дійсно не раз чув, що моторола і краще працює, і більше опромінює.

Як на те пішло. Б-я опромінення є шкідливим. Наприклад, лабораторні криси дохнуть від мобільного опромінення. І це вже не ложь. Тому не потрібно все так драматизувати.

За рамки теми ми вийшли точно. Може, створиш нову тему? з опитуванням, хто скільки в день розмовляє або хто як ставиться. Було б цікаво.

Цитата:
15:01 Я: хай. Занятий?
15:10 деякий спеціаліст: привіт. трохи є
15:11 Я: Слухай, чому одні телефони краще ловлять, інші гірше? Ці параметри прямопропорційні шкідливому опроміненню?
15:11 Я: Тобто, те як ловить, і як опромінє?
15:12 Я: ась?
15:14 деякий спеціаліст: В принципі так. Взагалі, про це всі мовчать, але в нас в Україні такі стандрати на потужність сигналів, що Вишки випромінюють по потужності найменше в світі, а телефони найбільше
__________________

Я за мір у світі


Останній раз редагувалося LexRema; 15:17.
LexRema не на форумі   Reply With Quote