View Single Post
Старий 18-12-2022, 16:13   #1
Andjoykin
Фанат
 
Andjoykin's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2017
Повідомлення: 407
Thumbs up Несподівані роспізнавання людей, та нові знайомства

Чи траплялося вам, просто йшовши по вулиці відчувати людей?
Після переїзду в нове місто, я просто гуляв по вулицям міста, та раптом відчув світлу енергію яку випромінювала звичайна людина, в спортивному костюмі. До речі я теж тоді був у спортивному костюмі адідас. Костюм якісний, ще з часів 90х коли я жив в Києві на Троещині )
Людина мені просто усміхнулася, і пройшла собі далі. І так легко на душі стало. Я відчув що ми на одній хвилі, що він мабуть йог, або практикує астральні подорожі. Потім ще я знайшов яблуню біля багатоповерхівки, з горами стиглих яблук, назбирав ) Люди просто проходили повз цю яблуню, та наче її не помічали..
І от я подумав, а що як усім розвивати такі екстрасенсорні властивості? Вони можуть і спонтанно проявитися, коли людина гуляє на природі, і дух людини наче розчиняється в оточуючій природі.
Так можна знайти і свою другу половинку. Відчути її просто.
Рекомендую почати із ютуб каналу Сергія Фінько. В нього є программа коди іних. Іні люди (пробуджені, індиго, духовні) відчувають один одного.
Або на ютубі є канал Тайны жизни 2. Там трапляються інтерв'ю і з псевдопробудженими, але може зайде комусь. Мені зайшов ютуб канал Сергія Фінько, та його книги.
__________________
Продаю
Andjoykin не на форумі   Reply With Quote