View Single Post
Старий 05-12-2023, 10:26   #8
oversalted
Юзер
 
Реєстрація: Dec 2023
Повідомлення: 0
Exclamation Ти стібешся?...

Цитата:
Повідомлення від Andjoykin Переглянути допис
Через ютуб дізнався, що існують йоги які вміють матеріалізувати предмети. Мабуть з ефіру. Я в це вірю. Іісус теж перетворював воду у вино, матеріалізував хліб та рибу. Хоча можливо природа такого чарівництва техногенний поатомний реплікатор. Адже нові технології завжди спочатку здаються магією.
Що таке взагалі магія? Мені з дитинства казали, що ніякої магії, ніяких чарівників не існує, що це все казки. І тільки через 40 років я дізнаюсь, що все це існує. І всі люди нею користуються. Деякі неосознанно, а деякі (пробуджені люди) роблять це осознанно.
Тобто існують різні енергії, електромагнітні поля, різні частоти ефіру. І вся матерія - це концентрована енергія.
Треба просто вчитися управляти енергіями. Прокачувати чакри. Чакри це енергетичні центри у людини, кожна працює на своїй частоті. Ще у людей існують тонкі тіла, астральні, ментальні, казуальні. І навіть духовні близнюки у паралельних світах. Паралельні світи - це такі ж самі матеріальні світи як наш, тільки вони існують на інших частотах ефіру.
На ютубі дізнався, що є ноосфера, вона ж хроніки акаші, вона ж всесвітня бібліотека, де можна дізнатися відповідь на будь яке птання. Просвітлені мають до неї доступ. Світ стає все цікавішим. Піду духовно саморозвиватися)
Штучний інтелект, в наших тілах-скафандрах, мабуть теж запрограмований на саморозвиток.
Нічого у цьому всесвіті не може руйнуватися в 0 або з'являтися з нічого💫
🎯фізика п'ятий клас

Все що може дати йога це поглиблений і надпоглиблений контроль над своїм тілом.
Також із топ практик в поєднанні з духовною практикою десятиліттями - може додати значно ресурсу тіла вузьких галузях. Аля ходіння на ножах на чому завгодно, згадуємо шаолінських монахів.

А як колишній розробник топ сайта з рейтингу екстрасенсів - заявляю капсом: НІЧОГО З ЇХ ПРАКТИК НЕ ПРАЦЮЄ 🧐
максимум отримаєш лідерський або психотренінг.
В 10 РАЗІВ дорожче

Вчіть тантру або просто практикуйте масаж взаємний - буде вам щастя
oversalted не на форумі   Reply With Quote