Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > SPAM

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 26-09-2024, 12:15   #1
Карамель с солью
Юзер
 
Карамель с солью's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 0
За замовчуванням Порадьте хороші гель-лаки для нігтів

Дівчата, хочу спитати поради! Я давно мріяла спробувати гель-лаки, але не знаю, з чого почати. Мені важливо, щоб лак був стійкий, тримався довго і виглядав гарно навіть через тиждень. Порадьте, будь ласка, які марки варто спробувати? Може, є у когось улюблені відтінки?
Карамель с солью не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-09-2024, 12:16   #2
Бобры не виноваты
Юзер
 
Бобры не виноваты's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 0
За замовчуванням

Я нещодавно теж шукала хороші гель-лаки, довго не могла вирішити. Врешті купила кілька від різних виробників, і мені дуже сподобались ті, що добре лягають і не тріскаються вже після кількох днів. Можу порекомендувати деякі з тих, що пробувала, якщо цікавить!
Бобры не виноваты не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-09-2024, 12:17   #3
Микося
Юзер
 
Микося's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 0
За замовчуванням

О, я теж довго вибирала. Важливо ще дивитися на базу і топове покриття, бо від них теж залежить стійкість. Мені найбільше подобаються гель-лаки, що мають гарну пігментацію і не вимагають багато шарів. А відтінки обираю більш нюдові або пастельні, вони універсальні.
Микося не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-09-2024, 12:24   #4
Моряк
Юзер
 
Моряк's Avatar
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 0
За замовчуванням

Привіт. Я думаю, я тобі допоможу. Якщо ти ще не знайшла, де купувати гель-лаки, можу порадити ось тут подивитися гель-лаки для нігтів https://beauty-prof.com/ua-nigti/ua-gel-laki/ У мене сестра манікюром займається. Вона на цьому, можна сказати, собаку з'їла. так ось вона там часто замовляє. Там дійсно великий вибір різних кольорів і брендів. До речі, там дуже велика кольорова гамма. Так що, я думаю, ти без проблем зможеш найти там собі щось до душі.
Ось, наприклад, непоганий:
Моряк не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 22:58. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024