Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30-01-2008, 00:03   #1
Да Винчи
Читатель
 
Да Винчи's Avatar
 
Реєстрація: May 2006
Повідомлення: 81
Exclamation Для тих кому не байдужа доля України

Тверезість — норма життя!


Твереза людина — щаслива сім'я.
Тверезі діти — здорове суспільство.
Тверезий народ — світле майбутнє!


Дві третини населення планети живуть тверезо. Народи багатьох країн світу вже відмовилися від вживання, виготовлення та продажу алкогольних сумішей, тобто свідомо обрали для себе тверезий спосіб життя. Ще у 1975 році Всесвітня організація охорони здоров'я проголосила алкоголь наркотиком №1 у світі.
Мета нашого проекту — надати правдиву інформацію про алкоголь та інші легальні наркотики усім, хто бажає її отримати. Допомогти мислячим людям розібратися в цій проблемі чесно та об'єктивно. І подати руку допомоги тим, хто не може самостійно звільнитися з полону тютюново-алкогольно-наркотичної залежності.
Пора, нарешті, усвідомити, що зміни у речовині головного мозку, що наступають після прийому будь-якої дози алкоголю, безповоротні. Вони залишають після себе невиправний слід у вигляді випадіння дрібних і найдрібніших структур мозку, що неминуче позначається на його функції.
Враховуючи ситуацію, яка склалася в Україні, ми вважаємо необхідним глибоке усвідомлення кожною людиною згубності вживання кожної краплі алкоголю. Закликаємо всіх якнайшвидше відмовитися від його вживання і включитися у прогресивний всесвітній рух по встановленню всезагальної тверезості.


Російською мовою:


Трезвый человек — счастливая семья.
Трезвые дети — здоровое общество.
Трезвый народ — светлое будущее!


Две трети населения планеты живут трезво. Народы многих стран мира уже отказались от употребления, изготовления и продажи алкогольных смесей, т.е. сознательно выбрали для себя трезвый образ жизни. Ещё в 1975 году ВОЗ алкоголь наркотиком №1 в мире.
Цель нашего проекта — предоставить правдивую информацию об алкоголе и других разрешенных наркотиках всем, кто желает её получить. Помочь думающим людям разобраться в этой проблеме честно и объективно. И подать руку помощи тем, кто не может самостоятельно освободиться из плена табачно-алкогольно-наркотической зависимости.
Пора, наконец, осознать, что изменения в веществе головного мозга, наступающие после приёма любой дозы алкоголя, необратимы. Они оставляют после себя неизгладимый след в виде выпадения мелких и мельчайших структур мозга, что неизбежно сказывается на его функции.
Учитывая сложившуюся ситуацию в Украине, считаем необходимым глубокое осознание каждым человеком пагубности употребления каждой капли алкоголя. Призываем всех как можно скорее отказаться от его употребления и включиться во всемирное прогрессивное движение по установлению всеобщей трезвости.

(Інформація взята з сайту www.tvereza.info)

Пропоную Вашій увазі фільми про алкоголь та куріння, а також інші матеріали, які Ви, напевно, ніколи не зустрінете у засобах масової інформації:

1.Алкогольний терор(727 Мб)
Альтернатива:
Алкогольний терор(702 Мб)
Алкогольний терор-скорочена версія(410 Мб)

Також корисними для перегляду є:
2.«Руський хрест»(68 Мб)
або Русский крест(140 Мб)
3. В. Г. Жданов в программе «Пить можно всем, но знать лишь только...»(340 Мб)
(Для тих кого це зацікавило і немає можливості закачати інформацію в такому обсязі можу записати на диск і передати особисто в руки=звертайтесь в ПС)
Більше інформації по цій темі можна знайти на www.tvereza.info та www.pravdu.ru


Сьогодні рівень споживання алкоголю в Україні є одним із найвищих у світі і становить близько 20 літрів абсолютного спирту на душу населення за рік (офіційна статистика повідомляє про 12-13 літрів). Крім того, наше законодавство не визнає алкогольним виробом пиво, тим самими позбавляючи населення країни захисту від алкоголізації.

2008 рік подарував нам чергову, зовсім не радісну новину: як показують останні дослідження ВООЗ, Україна займає перше місце в світі по вживанню алкоголю серед дітей та молоді. 40% дітей у віці від 14 до 18 років вже залучені до систематичного вживання алкоголю, заборона ж продавати алкогольні «напої» особам віком до 18 років існує лише на папері. Армія алкогольних та тютюнових наркоманів постійно поповнюється, одурманюючі суміші невпинно поглинають нові покоління...

МЕТА теми: об'єднати однодумців і виступити єдиним фронтом, адже "МИ СИЛЬНІ-КОЛИ МИ РАЗОМ"
Да Винчи не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2008, 00:11   #2
wolfman
Гигант мысли
 
wolfman's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2005
Адреса: Vinnytsya
Повідомлення: 1,362
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Да Винчи Переглянути допис
Сьогодні рівень споживання алкоголю в Україні є одним із найвищих у світі і становить близько 20 літрів абсолютного спирту на душу населення за рік
яка гадина випиває мої 20 літрів...
wolfman не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2008, 00:14   #3
WINDOWS
Фанат
 
WINDOWS's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2007
Адреса: >>Varshava<<
Повідомлення: 388
Send a message via ICQ to WINDOWS
За замовчуванням !!!!!

Вони думають що всю вип'ють!!!!!!!!
__________________


vin-bich.at.ua
WINDOWS не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2008, 00:18   #4
freedom
Ветеран
 
freedom's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2006
Адреса: нема...
Повідомлення: 2,349
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від wolfman Переглянути допис
яка гадина випиває мої 20 літрів...
Я.....Шо проблеми?....

Думаю це дійсно серйозна проблема.....Що станеться з нашою нацією?.....Вона зіп"ється.....Що це за вихваляння:" я випив стількито пива, я модний"....А що пізніше з нирками буде і з печінкою?....Потрібно вести здоровий спосіб життя...Ну це моє ІМХО, кожному як то кажуть своє...
__________________
freedom не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2008, 00:19   #5
wolfman
Гигант мысли
 
wolfman's Avatar
 
Реєстрація: Jan 2005
Адреса: Vinnytsya
Повідомлення: 1,362
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від freedom Переглянути допис
Я.....Шо проблеми?....
ашобтебезнудиловідтогоспи рту
wolfman не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2008, 00:25   #6
$¤K¤L
Гуру
 
$¤K¤L's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2005
Адреса: Институт пчеловодства
Повідомлення: 4,338
Send a message via ICQ to $¤K¤L
За замовчуванням

"И подать руку помощи тем, кто не может самостоятельно освободиться из плена табачно-алкогольно-наркотической зависимости."
вот эта цитата особенно меня тронула. аж всплакнул
помогите нам, непьющие дяди, может заживем как люди?
__________________
Муравей муравью жук, сверчок и стрекоза.
$¤K¤L не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2008, 00:25   #7
Sammael
Фанат
 
Sammael's Avatar
 
Реєстрація: Sep 2007
Адреса: twitter.com
Повідомлення: 552
За замовчуванням

Знаешь,когда за времён СРСР был установлен сухой закон,то люди отравливались,потому что начали употреблять адеколоны)))
Это продукт,без которого видимо никудЫ
Поэтому пусть лутче очищеный спирт пьют,чем всякую куйню=)
__________________
словами нужно насиловать, а лутше всего убивать.
Sammael не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2008, 00:30   #8
freedom
Ветеран
 
freedom's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2006
Адреса: нема...
Повідомлення: 2,349
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від wolfman Переглянути допис
ашобтебезнудиловідтогоспи рту
Главне шо б ти встиг відійти на безпечну відстань....
Цитата:
Повідомлення від Sammael Переглянути допис
Знаешь,когда за времён СРСР был установлен сухой закон,то люди отравливались,потому что начали употреблять адеколоны)))
Это продукт,без которого видимо никудЫ
Поэтому пусть лутче очищеный спирт пьют,чем всякую куйню=)
Я так бачу ви ше не зустрічалися зі справжнім алкоголізмом....
А хто каже що ввели сухий закон?....Ні потрібно робити престижним здоровий спосіб життя....Заборонити продажу неповнолітнім алкогольних напоїв...
__________________
freedom не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2008, 00:33   #9
Да Винчи
Читатель
 
Да Винчи's Avatar
 
Реєстрація: May 2006
Повідомлення: 81
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Sammael Переглянути допис
Знаешь,когда за времён СРСР был установлен сухой закон,то люди отравливались,потому что начали употреблять адеколоны)))
Это продукт,без которого видимо никудЫ
Поэтому пусть лутче очищеный спирт пьют,чем всякую куйню=)
"адеколоны" пили одиниці-алкаші, не думаю що в СРСР випивали 20 літрів одеклону на душу
Да Винчи не на форумі   Reply With Quote
Старий 30-01-2008, 00:35   #10
turs
Гуру
 
turs's Avatar
 
Реєстрація: Dec 2005
Повідомлення: 3,983
Send a message via ICQ to turs
За замовчуванням

спасение утопающих - дело рук самих утопающих (с)
__________________
ты утонул, прав океан

...eternal kid...
turs не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 03:08. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024