Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > SPAM

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 26-05-2024, 13:19   #1
Dimma
Юзер
 
Реєстрація: Oct 2023
Повідомлення: 1
За замовчуванням Як знайти гарного репетитора?

Шановні, чи може хтось порадити, як знайти гарного репетитора з математики для підготовки до університету? Де краще замовляти такі послуги, щоб отримати максимально якісний результат?
Dimma не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-05-2024, 13:19   #2
Donatello
Юзер
 
Donatello's Avatar
 
Реєстрація: May 2023
Повідомлення: 4
За замовчуванням

Я шукав репетитора для свого сина через знайомих. Можливо, спробуйте запитати вчителів у школі або друзів, чи не можуть вони порекомендувати когось. Іноді найкращі рекомендації приходять з найнеочікуваніших джерел!
Donatello не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-05-2024, 13:20   #3
Shreder
Юзер
 
Shreder's Avatar
 
Реєстрація: May 2023
Повідомлення: 6
За замовчуванням

Доброго дня! Якщо шукаєте репетитора з математики, то почніть із місцевих оголошень у вашій громаді або шкільних дошках оголошень. Часто там можна знайти пропозиції від вчителів, які пропонують приватні уроки.
Shreder не на форумі   Reply With Quote
Старий 26-05-2024, 13:20   #4
weronadas
Юзер
 
Реєстрація: Oct 2023
Повідомлення: 1
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Shreder Переглянути допис
Доброго дня! Якщо шукаєте репетитора з математики, то почніть із місцевих оголошень у вашій громаді або шкільних дошках оголошень. Часто там можна знайти пропозиції від вчителів, які пропонують приватні уроки.
Коли моя донька почала відставати з математики у школі, я знайшов рішення на сайті «BUKI School» https://bukischool.com.ua/courses/matematyka З їхньою допомогою ми підібрали відмінного репетитора, який має багатий досвід і підхід до навчання дітей.
Уроки проходять в інтерактивній формі, що допомагає дитині краще засвоювати матеріал. За кілька місяців роботи ми вже бачимо значні покращення в оцінках і впевненості доньки. Дуже задоволений співпрацею з цією компанією.
weronadas не на форумі   Reply With Quote
Старий 12-06-2024, 23:10   #5
niksogen
Юзер
 
niksogen's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2021
Повідомлення: 7
За замовчуванням

Ми відправляємо малечу у перший клас у цьому році, які книги можете порадити купити для розвитку?
niksogen не на форумі   Reply With Quote
Старий 12-06-2024, 23:12   #6
Доррит
Юзер
 
Реєстрація: Mar 2024
Повідомлення: 4
За замовчуванням

Навчання грамоти у першому класі — відповідальна справа, тому я завжди шукаю ефективні інструменти для цього. Радість мені приніс підручник Формування навичок читання 1 клас https://knigovo.org.ua/ltn-zoshiti-z...vid-assa-19276 від видавництва Нова школа. Його вартість, лише 65,00 грн, вражає доступністю. Але головне — якість! Цей тренажер допомагає формувати навички читання учнів на високому рівні. Він структурований, цікавий для дітей та легкий у використанні. У роботі з ним я бачу позитивні зміни у навчанні моїх учнів. Рекомендую всім колегам!
Доррит не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 15:41. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024