Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 24-06-2024, 23:02   #1
Геленд
Читатель
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 77
За замовчуванням Ви мені можете рекомендувати онлайн фотошколу?

Мене цікавить можливість навчитися фотографії онлайн, але я не можу визначитися з вибором школи. Чи могли б ви порекомендувати якусь онлайн фотошколу, яка має добру репутацію, пропонує різноманітні курси та має професійних викладачів? Дуже важливо, щоб курси були доступні для різних рівнів підготовки, починаючи від новачків до більш досвідчених фотографів. Я також шукаю курси, де приділяється увага як технічним аспектам, так і креативному підходу до зйомки. Буду вдячний за вашу пораду!
Геленд не на форумі   Reply With Quote
Старий 24-06-2024, 23:03   #2
Igorelenko
Читатель
 
Реєстрація: Apr 2023
Повідомлення: 88
За замовчуванням

Я теж був у пошуках хорошої онлайн фотошколи і після тривалих пошуків знайшов чудовий варіант. Рекомендую звернути увагу на фотошколу Зелений квадрат https://green4.photo/uk/photo_courses/start_online/ вона має відмінну репутацію і пропонує широкий вибір курсів для різних рівнів підготовки. Викладачі в цій школі є справжніми професіоналами своєї справи, які мають великий досвід у фотографії. Курси охоплюють як технічні аспекти, такі як робота з камерою, освітлення, обробка зображень, так і креативні підходи до зйомки. Особливо мені сподобалося, що школа надає можливість зворотного зв'язку з викладачами, що дуже допомагає у процесі навчання. Завдяки цьому я значно покращив свої навички фотографії і отримав багато корисних знань.
Igorelenko не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 21:04. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024