Вінницький форум  

Повернутись   Вінницький форум > Міський форум > Загальний

View Poll Results: До тестів я буду
Абсолютно готовий(а) 19 15.57%
Достатньо готовий(а) 18 14.75%
Посередньо готовий(а) 29 23.77%
Майже неготовий(а) 13 10.66%
Абсолютно неготовий(а) 43 35.25%
Ті, хто голосували: 122. You may not vote on this poll

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 23-04-2008, 15:57   #751
.ShaDe
Гигант мысли
 
.ShaDe's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2006
Повідомлення: 985
За замовчуванням

Відкриваючи сьогодні розширене засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що незалежне тестування - це прогресивна форма оцінювання знань, яка мінімізує корупційні дії, які так чи інакше пов’язують зі сферою освіти. Однак, за її словами, незалежне тестування потрібно втілювати в життя в Україні розумно, поступово й професійно. ”І не дай, Боже, щоб ми не перетворили боротьбу з корупцією на боротьбу з нашими власними дітьми. Цього допустити не можна”, - підкреслила Прем’єр-міністр України.

Вона зазначила, що перший етап незалежного тестування, який відбувся напередодні, завершився спокійно, і в ньому взяли участь 92,5% учнів – ”на сьогоднішній день ми можемо констатувати, що тестування пройшло спокійно”. При цьому Юлія Тимошенко додала, що Уряд спостерігатиме за подальшими етапами незалежного тестування і прийматиме рішення, адекватні ситуації: ”в залежності від того, як будуть розгортатися події, в залежності від того, скільки дітей пройдуть тести, скільки дітей матимуть бали для того, щоб вступити до вузів, в залежності від цього ми прийматимемо подальші рішення”.

%))) да пашли вы
.ShaDe не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-04-2008, 15:58   #752
.ShaDe
Гигант мысли
 
.ShaDe's Avatar
 
Реєстрація: Oct 2006
Повідомлення: 985
За замовчуванням

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила гуманітарному блоку Уряду створити робочу групу на чолі з Віце-прем’єр-міністром Іваном Васюником, яка б розробила пропозицій до чинного законодавства щодо закріплення статусу незалежного тестування.

Виступаючи на розширеному засіданні Уряду, присвяченому питанню незалежного тестування знань випускників, Юлія Тимошенко підкреслила, що відповідні зміни до законодавства мають бути внесені до парламенту до середини травня. На її думку, такі зміни повинні чітко зафіксувати статус сертифіката, отриманого за результатами тестування.

При цьому Юлія Тимошенко повідомила, що має намір звернутися з листом до голови Верховної Ради Арсенія Яценюка, в якому наполягатиме на першочерговому і невідкладному розгляді таких змін до законодавства.

”Зовнішнє тестування - це найкращий шлях, який ми обрали, і альтернативи цьому шляху немає, але поки що ця система небездоганна”, - вважає Юлія Тимошенко.

Також Прем’єр-міністр України доручила робочій групі підготувати проект постанови Уряду, яка б дозволяла вносити корективи до рішень, що стосуються переходу на загальне незалежне тестування. При цьому вона звернула увагу на те, що в чинних законах зберігається державна атестація учнів випускних класів, тобто випускні іспити. ”Якщо ми вводимо систему зовнішнього тестування, то вона має бути так побудована, що вже не потрібно випускних іспитів, і тоді не потрібно дублювати стреси, зайві і для вчителів, і для учнів, і для всіх, хто бере участь в цьому процесі, включаючи батьків, нехай вони краще один раз п’ють валеріанку, ніж три”, - підкреслила Прем’єр-міністр України.

Юлія Тимошенко вважає, що до складу відповідної робочої групи окрім урядовців мають увійти представники парламентського Комітету з питань освіти й науки, ректори, директори шкіл і вчителі та інституції, які займалися процесом організації проведення тестування учнів.


мдо...
.ShaDe не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-04-2008, 15:58   #753
.:ШладкаЯ:.
Писатель
 
.:ШладкаЯ:.'s Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Адреса: Дом в тысячу этажей
Повідомлення: 342
Send a message via ICQ to .:ШладкаЯ:. Send a message via Skype™ to .:ШладкаЯ:.
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від RedGreen Переглянути допис
ааа...да,я чула про Римкевича...Блін,я в шоці...жаль...а мені навпаки ще вистачило часу,я сиділа нудилась...а потім ми з нікою ржали з дєвки,яка сиділа перед мною,в я кої труси всі було видно,і яка твір не писала з своєю подругою попереду...прішлі,как "вольниє птіци"

Я біологію буду здавати...але це лиш би здати,я навіть готуватись не буду....А потім аж десь в червні зарубіжна,але вона мені теж непотрібна...
А в тебе математика?Що ще?
гг))) у нас всі писали...)) у нас взагалі така аудиторія була...)) майже у всіх наших одноклассників когось не було в аудиторії..були вільні місця..у нас прийшли всі, всі писали, і всі почали виходити і йди десь за хв 40 до кінця

так, математика і фізика
__________________

Смайл, ю писс оф щит xD from .Shd))

Наверное, он прав. У меня нет проблем.
.:ШладкаЯ:. не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-04-2008, 16:02   #754
.:ШладкаЯ:.
Писатель
 
.:ШладкаЯ:.'s Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Адреса: Дом в тысячу этажей
Повідомлення: 342
Send a message via ICQ to .:ШладкаЯ:. Send a message via Skype™ to .:ШладкаЯ:.
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від RedGreen Переглянути допис
А в нас тільки одного не було...А ти була з кимось з нашого класа?
О Боже!Фізика...ыыыы....
у ви в класі вчите добре фізику,та ще й ти на курси ходиш...думаю все буде ок...
да, танька Шевчук була зі мною..і ше якась маленька така.. тіко от не пам*ятаю як її звати.. ше 6-ть чоловік було з б класу
і один мій однокласник

точніше ми добре списуєм..)) т.е я..)) а курси..курси то фігня
=)
__________________

Смайл, ю писс оф щит xD from .Shd))

Наверное, он прав. У меня нет проблем.
.:ШладкаЯ:. не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-04-2008, 16:09   #755
.:ШладкаЯ:.
Писатель
 
.:ШладкаЯ:.'s Avatar
 
Реєстрація: Mar 2007
Адреса: Дом в тысячу этажей
Повідомлення: 342
Send a message via ICQ to .:ШладкаЯ:. Send a message via Skype™ to .:ШладкаЯ:.
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від RedGreen Переглянути допис
Гаврилюк Наташа,може?
Шевчук...не бачила,вона там використала свої повні кармани шпор?
може вона))) незнаю..)
не використала))) вона сиділа на 4-ій парті я на 5-ій=)
__________________

Смайл, ю писс оф щит xD from .Shd))

Наверное, он прав. У меня нет проблем.
.:ШладкаЯ:. не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-04-2008, 16:12   #756
Black Bull
Фанат
 
Black Bull's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2006
Повідомлення: 402
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від .:ШладкаЯ:. Переглянути допис
та фігня
не може такого бути
нам пів року розказували шо будуть розрахунки по балах робити після перевірки..від максимально набраного бала
ніфіга такого не буде
чого не може бути??
__________________
Бікоз
Black Bull не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-04-2008, 18:20   #757
Legol@s
Ветеран
 
Legol@s's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2006
Адреса: В шопі, що збудована на імаші
Повідомлення: 2,032
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від .ShaDe Переглянути допис
Відкриваючи сьогодні розширене засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що незалежне тестування - це прогресивна форма оцінювання знань, яка мінімізує корупційні дії, які так чи інакше пов’язують зі сферою освіти. Однак, за її словами, незалежне тестування потрібно втілювати в життя в Україні розумно, поступово й професійно. ”І не дай, Боже, щоб ми не перетворили боротьбу з корупцією на боротьбу з нашими власними дітьми. Цього допустити не можна”, - підкреслила Прем’єр-міністр України.

Вона зазначила, що перший етап незалежного тестування, який відбувся напередодні, завершився спокійно, і в ньому взяли участь 92,5% учнів – ”на сьогоднішній день ми можемо констатувати, що тестування пройшло спокійно”. При цьому Юлія Тимошенко додала, що Уряд спостерігатиме за подальшими етапами незалежного тестування і прийматиме рішення, адекватні ситуації: ”в залежності від того, як будуть розгортатися події, в залежності від того, скільки дітей пройдуть тести, скільки дітей матимуть бали для того, щоб вступити до вузів, в залежності від цього ми прийматимемо подальші рішення”.

%))) да пашли вы
какбэда,а я вже надіявся
__________________
я не анти-фашист, я анти-довбойоб

Kiss a non-smoker; taste the difference.
"Praemia cum poscit medicus, satana est"

ВОЕНЕ УПЧК 1.0*on retirement
Legol@s не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-04-2008, 19:22   #758
С@л0 в шОкОладІ=)))
Читатель
 
С@л0 в шОкОладІ=)))'s Avatar
 
Реєстрація: Jul 2007
Адреса: Зарванцы
Повідомлення: 97
Send a message via ICQ to С@л0 в шОкОладІ=))) Send a message via AIM to С@л0 в шОкОладІ=))) Send a message via Yahoo to С@л0 в шОкОладІ=))) Send a message via Skype™ to С@л0 в шОкОладІ=)))
За замовчуванням

буквы блин поменяли, а ответи те же..тупо..
__________________
Любовь и дружба исключают друг друга.
Ж.Лабрюйер
С@л0 в шОкОладІ=))) не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-04-2008, 20:29   #759
Z.ea.L.O.t.
Фанат
 
Z.ea.L.O.t.'s Avatar
 
Реєстрація: Jun 2007
Адреса: Outside your mind...
Повідомлення: 633
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від VerGil Переглянути допис
А не легче привести було Рильського???
ЗІ:Хто не знає свого минулого, той не гідний свого майбутнього
ботанам слова не давали
__________________

Драм для лохов. У нас драм энд бэйс...(с)
Z.ea.L.O.t. не на форумі   Reply With Quote
Старий 23-04-2008, 20:48   #760
Legol@s
Ветеран
 
Legol@s's Avatar
 
Реєстрація: Aug 2006
Адреса: В шопі, що збудована на імаші
Повідомлення: 2,032
За замовчуванням

це ппц, всього 46...
35 укр мова, 11 укр літ.йопш
__________________
я не анти-фашист, я анти-довбойоб

Kiss a non-smoker; taste the difference.
"Praemia cum poscit medicus, satana est"

ВОЕНЕ УПЧК 1.0*on retirement
Legol@s не на форумі   Reply With Quote
Відповідь


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Вкл.
Smilies are Вкл.
[IMG] code is Вкл.
HTML code is Викл.

Швидкий перехід


Поточний час: 01:28. Часовий пояс GMT +3.


Copyright ©2000 - 2024